Rüyada “Ense” Görmek

Ense
Rüyada ense görmek kuvvet ve hayır ile yorumlanır. Rüyada kalın ense görmek başarı, temiz ense sevinç ve mükafat, kıllı ense sıkıntı anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ense Görmek

Rüyada ense görmek, ensesinin açık ve temiz olduğunu görmek insanlar arasında saygın birisi olduğuna tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ensesinin kesildiğini görmek, hüküm ve sözünün geçersiz olduğuna itibar ve mevkisinin düşük olduğuna delalet eder. Rüyada enseden ısırıldığını görmek, hüküm ve nüfuz sahibi bir kimse olduğuna geçim telaşından kurtulmaya tabir edilir. Rüyada beyaz ense görmek, kırışık, kirli, irin, çıban, yara ve benzeri hoşa gitmeyecek bir şeyler görmesi sıkıntı ile yorumlanır. Rüyada ense tıraşı yaptığını görmek, büyük bir yardım ve destek görmesi ile işlerini toparlamaya işaret eder. Rüyada boyun ense görmek, kendine olan güveni ile her işi başarmasına ve önündeki bütün engelleri aşmasına yorumlanır. 

Rüyada ense görmek, başarılı bir iş hayatına sahip olmaya, mevki ve söz sahibi bir kimse olmaya işaret eder. Rüyada ense kıllarının uzadığını görmek, hane içinde sıkıntılarının ve sorunlarının büyümesine, sağlık problemleri yaşaması ile tabir edilir. Rüyada ense saçının uzadığını görmek, hedeflediği başarıyı elde edene kadar çok çalışmaya ve istediği mevkiye sahip olacak olmaya alamet eder. Rüyada ense görmek, her türlü fedakarlığı yaparak içinde bulunduğu zor durumdan kurtularak refaha ve esenliğe kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Ense Tıraşı Görmek

Rüyada ense tıraşı görmek, rüyayı gören kimsenin hayatında görmediği bir iyilik görmeye ve yüksek makam sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada ense tıraşı olduğunu görmek, maddi olarak yaşadığı sıkıntılarının son bulmasına ve rahat bir nefes alacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Kıllı Ense Görmek

Rüyada kıllı ense görmek, bolluk içinde yaşarken bir anda her şeyini kaybetmeye ve yokluk yaşama ile rivayet edilir. Rüyada ense kılı görmek, kazancını yanlış işlerde kullanarak mevcut işinden ayrılarak hataya düşmeye ve her şeyini kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Ensede Yara Görmek

Rüyada ensede yara görmek, kişinin kendine olan güveninin biteceğine ve manevi olarak boşluğa düşmeye işaret eder. Rüyada ensede yara olduğunu görmek, iş hayatından zorluk çekmeye var olan işlerini kaybetmeye ve maddi olarak sıkıntı yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Ensede Yılan Görmek

Rüyada ensede yılan görmek, hayır ile tabir edilmez, uğursuzluk ve talihsizlik yaşanmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ense görmek, başından musibetlerin eksik olmamasına ve geçim sıkıntısı yaşaması ile tasvir edilir.

Rüyada Ensede Kan Görmek

Rüyada ensede kan görmek, kadın ve erkek için sıkıntı ve üzüntülü bir dönemin habercisi olarak tabir edilir. Rüyada ensede kan olduğunu görmek, huzursuz ve mutsuz olacağı şeyler yaşamaya aile içinde ise ağzını tadının bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Ensede Şişlik Görmek

Rüyada ensede şişlik görmek, ticaret ile uğraşan bir kimsenin yeni atılımlarda bulunasına ve kazancının artmasına neden olması ile yorumlanır. Rüyada ensede şişlik olduğunu görmek, kendinden emin olarak yapılan her işte başarılı olmaya makam, itibar sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Ensede Ben Görmek

Rüyada ensede ben görmek, hazır olmadığı bir anda apansızın bazı kötü ve tehlikeli olaylar yaşanmasına yorumlanır. Rüyada ensede ben olduğunu görmek, uyarı niteliğinde olacak bir rüyaya her türlü sıkıntıya ve aniden gelişecek olaylara hazırlıklı olma ile tabir edilir.

Rüyada Ensede Bit Görmek

Rüyada ensede bit görmek, temiz bir olan yerde bit olması zenginlik ve rahat geçime, kirli yerde olması fakirlik ve yokluk anlamına gelir. Rüyada ensede bit olduğunu görmek, enseye yapışıp emmesi sıkıntı, üzüntü ve vefat yaşanması ile tabir edilir.

Rüyada Kalın Ense Görmek

Rüyada kalın ense görmek, kötülüğünü isteyen kimselere her fırsatta ayağını kaydırmaya çalışan kimse ile yorumlanır. Rüyada kalın ense olduğunu görmek, kötü söze ve iftiraya maruz kalıp sıkıntılı ve zor günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Ensede Saç Görmek

Rüyada ensede saç görmek, kadın için hayırlı olacak bir rüya olmasına, erkek için ise güçlenmesine işaret eder. Rüyada ensede saç olduğunu görmek, iş yaşamında yaşadığınız sorunların son bulmasına ve saygınlık kazanarak itibar sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada ense görmek, temiz kalpli ve iyi niyetli, zarar gelmeyecek kimselere ile bir arada olmaya tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca