Rüyada “Emmek” Görmek

Emmek
Rüyada emmek mal ve makam elde eden kimseye işarettir. Rüyada süt emmek başarı ve mükafat, emmek isteyen bebek görmek sürpriz ve müjde demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Emmek

Rüyada emmek makam ve mevkiye iyi kazanç ve bolluk içinde hayırlı geçecek uzun ömre, hayırlı geçime işaret eder. Rüyada bir şey emdiğini görmek, mal elde etmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada bir kadının memesini emmek onun malından faydalanmaya, bir kimsenin bir uzvunu emdiğini görmek, o kimsenin servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber servetine hissedar olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada birinin bir şey emdiğini görmek muvaffak olmak, başarı elde etmek ve sevdiği bir işte kazanç sağlamak anlamına gelir. Rüyada emmek hayırlı bir kısmet, şans, güzel talih, bekar biri için kısa süre içinde eline geçecek paraya işaret eder.

Rüyada emmek yorumu, İmâmı Nablûsi (r.a.) demiştir ki: Rüyada bir başkasının kendinin bir yerini emdiğini görmek, o kimsenin malından istifade edeceğine yorumlanıp tabir edilir. Rüyada emmek iki türlü tabir edilir, hasta için şifa bulmak, yalnız biri için evlilik ve topluma açık bir işte halkla güzel ilişkiler sağlamak anlamına gelir. Rüyada öpüşerek emmek zeki biri ile iş birliğine, rüyada alt dudak ve üst dudak emmek sevdiği biriyle iyi bir yakınlık kurmaya işaret eder.

Rüyada Süt Emmek

Rüyada süt emmek sıhhat ve afiyet ve ilim, irfan tahsiline işaret eder. Rüyada süt emen çocuk veya bebek görmek mal sahibi olmaya, bir kadının malından istifade etmenize delalet eder.

Rüyada Emmek İsteyen Bebek Görmek

Rüyada emmek isteyen bebek görmek veya bir çocuğun meme emdiğini görmek, onun rızkı bol olacağına, emdiği memeden süt yerine kan çıktığını görmek, haram para kazanacağına işarettir.

Rüyada Göğüs Emzirmek

Rüyada göğüs emzirmek kadın için mal sahibi biriyle evlilik yada evli ise bol kazanç sağlayan eve geçime işaret eder. Rüyada göğüslerini emzirdiğini görmek hasta biri için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Emmeyen Bebek Görmek

Rüyada emmeyen bebek görmek başarısızlık ve istemeden bir yere seyahat etmek anlamına gelir. Rüyada emmek isteyen ama emmeyen bebek veya emzirememek sıkıntı ve rahatsızlık yaşamaya delalet eder.

Rüyada Şeker Emmek

Rüyada şeker emmek iyi huylu bir kimse ile kuracağınız bir dostluk ve güzel samimiyet anlamına gelir. Rüyada şeker emdiğini gören kimse bekar biri ise kolay evlenir ve kısmetlidir denilmiştir.

Rüyada Sülük Emmesi

Rüyada sülük emmesi hasta biri el veya bacaklarının sülük tarafından emildiğini görmesi dert ve sıkıntılardan halas olmaya işarettir. Rüyada emmek her şekilde hayır ve talih ve kısmet, mal, mülk ve kazanç anlamına gelmektedir.

Rüyada Birinin Dilini Emmek

Rüyada birinin dilini emmek, o kimseyi tanıyorsa onunla yakınlık ve dostluk kurmanıza işaret eder. Rüyada dilini emen birini görmek, mükafat ve hayır ile tasvir olunur.

Rüyada Dil Emmek

Rüyada dil emmek başarılı bir erkeğe ve işini iyi bilen ve güzel huylu bir kadın ile tasvir edilir. Rüyada dilini emmek öpüşerek emmek ele geçecek az miktarda bir paraya delalet eder.

Rüyada Dudak Emmek

Rüyada dudak emmek eğer dudağını emdiği kişiyi tanıyorsa yakınlık ve güzel geçime işarettir. Rüyada alt dudak emmek yakınlık ve hayır ile tasvir edilir, Rüyada üst dudak emmek seyahat ve yolculuk yapmaya işaret eder.

Rüyada Parmak Emmek

Rüyada parmak emmek vefasız biri tarafından eleştiri, hoş olmayan söz ve üzücü bir olay yaşamak anlamına gelir. Rüyada emmek mükafat, kazanç, mal ve karlı iş ile yorumlanır yalnız parmak emmek bu gibi şeylere geç ermeye ve geç malik olmaya yorumlanır.

Rüyada Kan Emmek

Rüyada kan emmek hastalık ve sıhhat kaybına üzücü bir olay yaşamaya yorumlanır. Rüyada kan emdiğini gören kimse bildiği bir işi yapamayarak maddi kayba uğramaya işaret eder.

Rüyada Yılan Zehrini Emmek

Rüyada yılan zehrini emmek bir iş için birine yardım etmek ve ortak bir kurmak anlamına gelir. Rüyada yılan zehri emip tükürmek büyük bir iş için anlaşma yapmak için seyahate çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Bir Kadının Memesini Emmek

Rüyada kadının memesini emmek bir kadının malına malik olmak anlamına gelir. Rüyada bir başkasının memelerini emen o kişinin eşinin malından, burnunu emen cebinden, uyluğunu emen aşiret ve kabilesinin malından istifade eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca