Rüyada “Emanet” Görmek

Emanet
Rüyada emanet görmek biri hakkında sır öğrenmektir. Rüyada emanet almak ve emanet vermek menfaat ve kazanç sağlayacak biriyle iş birliği demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Emanet Görmek

Rüyada emanet görmek bir kimseye emanet bir şey bırakmış olması, o kimsenin gizli hallerini, sırrını öğrenmesine, emanet almak bir konuda birinin sizden önemli bir yardım istemesine delalet eder. Rüyada emanet araba görmek, rüya sahibinin sırlarını ve gizli tuttuğu şeyleri güvendiği bir arkadaşına anlatmasına tabir edilir. Rüyada emanet araba kullanmak, sevinip mutlu olacağı müjdeli bir haber almaya yeni bir işe girmeye ve farklı arkadaşlıklar kurmaya tasvir edilir. Rüyada emanet etmek, hane içinde sıkıntılı ve zor günler geçirerek tatsız olaylar yaşayarak huzurunun kaçmasına yorumlanır. Rüyada emanet saklamak, maddi olarak zor durumda olmaya, bu durumdan kurtulmak için bazı mal ve mülklerini satmaya alamet eder. Rüyada kendisine emanet verildiğini görmek, düşman ile dost olmaya herkes tarafından takdir kazanacak işlere, büyük girişimlere işaret eder. 

Rüyada emanet görmek, rüya sahibi bekar bir kimse ise mutlu ve huzurlu olacağı bir birlikteliğe imza atmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada emanet altın görmek, tatlı dilli, güler yüzlü ve hoş sohbetli bir kimseye hatır bilen kimse ile rivayet edilir. Rüyada emanet altın bilezik, küpe, kolye, yüzük görmek, kısmetinin ve talihinin açık olmasına kazancı yüksek bir işe delalet eder. Rüyada emanet görmek, maddi olarak içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmaya sıkıntılarının son bulmasına ve esenliğe kavuşmasına rivayet edilir.

Rüyada Emanet Bebek Görmek

Rüyada emanet bebek görmek, sorumluluk sahibi bir kimseye çoğu zaman bunun altından ezilmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada emanet görmek veya emanet ısmarlanması, bekar bir kimse için sadık bir eşe, evli bir kimse ise hayırlı bir çocukla tasvir edilir.

Rüyada Emanet Altın Görmek

Rüyada emanet altın görmek, sıkıntılarının son bulmasına ve rahat edeceği bir hayata sahip olmaya parasal anlamda ise zorluk çekmeyecek olmasına yorumlanır. Rüyada emanet altın bilezik görmek, arzu edip hayalini kurduğu her şeye kolayca sahip olmaya ve başarılı olup adından söz ettirecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Emanet Para Görmek

Rüyada emanet para görmek, iki yüzlü dost görünümlü bir düşmana, ondan gelecek olan iftiraya maruz kalmaya rivayet edilir. Rüyada emanet bozuk para görmek, sıkıntıların ve sorunların üst üste geldiği dönemde bir çıkış yolu bularak rahat bir nefes alma ile tabir edilir.

Rüyada Emanet Araba Görmek

Rüyada emanet araba görmek, maddi ve manevi olarak bazı kaygılarınızın olmasına ve bundan dolayı bazı önlemler almanıza tabir edilir. Rüyada emanet görmek araba ve mal gibi şeyler ile alakalı görülmüşse, iş hayatında ve aile yaşamında yaşadığı bazı sıkıntılardan kurtulmak için kısa bir süreliğine seyahate çıkma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Emanet Yüzük Görmek

Rüyada emanet yüzük görmek, mal, mülk ve kazancının artacağına, itibar sahibi olup yüksek mevkilere gelme ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada emanet altın yüzük görmek, bekar bir kimse için hayırlı ve huzurlu bir yuvaya sahip olmaya, evli bir kimse için ise hane içinde muhabbetin artması anlamına gelir.

Rüyada Emanet Elbise Görmek

Rüyada emanet elbise görmek, iş hayatında başarılı olmaya, memur kimse için mevkisinin yükselmesine tabir edilir. Rüyada emanet görmek elbise, giysi veya ayakkabı ne olursa olsun, iyi niyetli temiz kalpli kimseler ile karşılaşmaya ve bunlarla çok karı olacak yeni yatırımlar yapmaya yorumlanır.

Rüyada Kutsal Emanet Görmek

Rüyada kutsal emanet görmek, ilim, irfan sahibi olmaya doğru yoldan ayrılmayıp helal yoldan kazanç sağlamaya tasvir edilir. Rüyada kutsal emanet verdiğini görmek, herkese haddinden fazla güvenmeye ve inanmaya bundan dolayı sıkıntıya ve dara düşmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Emanet Silah Görmek

Rüyada emanet silah görmek, hayır ile tabir edilir, güç, kuvvet, iktidar, makam ve başarı ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada emanet silah aldığını görmek, sıkıntı ve dertlerinden eğer varsa var olan borçlarından kurtulmaya ve esenliğe kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Emanet Çanta Görmek

Rüyada emanet çanta görmek, umut edip hayalini kurduğu hedefleri için çok çalışmaya ve yüksek makam sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada emanet çanta aldığını görmek, iş yaşamında başarılı olup bol kazanç sağlayacağı bir işe sahip olmaya, herkes tarafından saygınlık görmeye itibar sahibi olmaya tasvir edilir.

Rüyada Emanet Almak

Rüyada emanet almak,verilen sorumlulukların yerine getirilmesi ve yakın bir arkadaşının sırrına ortaya olmaya tabir edilir. Rüyada emanet aldığını görmek, işinde kalıcı ve başarılı olmaya kazancının ise iyi olması ile ileride kendi işini kurmasına yorumlanır.

Rüyada Emanet Vermek

Rüyada emanet vermek, rüya sahibinin sorumsuz ve umursamaz olması verilen görevleri yerine getirememesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada emanet verdiğini görmek, rüya sahibinin en ufak bir zorlukta kaçmasın a işini bırakmasına ve kendini her şeyden soyutlamasına rivayet edilir. Rüyada emanet görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorumluluklarının farkında olması ile doğru kararlar alarak doğru işler yapmasına tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca