Rüyada “Elmas Taşı” Görmek

Elmas Taşı
Rüyada elmas taşı görmek ilim, irfan sahibi olmaya alamettir. Rüyada elmas taş görmek güç, iktidar, kuvvet ve izzet sahibi olmanıza işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Elmas Taşı Görmek

Rüyada elmas taşı görmek ilim sahibi dininin inceliklerine ve insan hakkına çok dikkat eden, ibadete düşkün takva sahibi bir insana tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elmas taş görmek, güç, kuvvet ve iktidar sahibi olmaya sözünün geçen biri olması ile rivayet edilir. Rüyada elmas taşı bulmak, parasal anlamda yaşadığı sıkıntılarının son bulmasına geçim telaşından ise kurtulması ile tasvir edilir. Rüyada beyaz elmas taşı görmek, yaşadığı bütün acıları ve üzüntüleri unutup kendine yeni bir sayfa açmaya ve mutlu olmaya alamet eder. Rüyada elmas taşı kaybetmek, korkularına kapılarak yanlış kararlar almaya, işlerini içinden çıkılmaz bir hal almasına işaret eder. Rüyada elmas taşlı avize görmek, yeni bir yuva kurma hayali kuran bir kimseye maddi olarak durumu iyi bir kimseye yorumlanır. 

Rüyada elmas taşı görmek, kafasını karıştıran ve uykularının kaçmasına neden bütün sorunlardan kurtularak rahat bir nefes almaya yorumlanır. Rüyada elmas taşlı bilezik görmek, şan, şöhret ve paranın daha değerli olduğunu, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen kimseye işaret eder. Rüyada kırmızı elmas taşı görmek, aile ve iş hayatında istediği huzuru ve mutluluğu elde etmeye tasvir edilir. Rüyada elmas taşı görmek, çevresindeki iyi niyetli kişilerin olması ile hata ve yanlışa düşmeden başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada Elmas Taşı Toplamak

Rüyada elmas taşı toplamak, korku ve endişelerinden kurtularak kendine olan güvenini geri kazanmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elmas taşı görmek, umutsuz olduğu bir işin bir anda kişiyi iyi bir mevkiye getirmesi ile itibar ve makam sahibi olmasına rivayet edilir.

Rüyada Küçük Elmas Taşı Görmek

Rüyada küçük elmas taşı görmek, hırslı, kararlı ve azimli olması ile işine verdiği önem ile başarılı olacağı bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada küçük elmas taşı aldığını görmek, yavaş yavaş emin adımlarla başarı basamaklarını tırmanmaya, kazancının ise artmasına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Elmas Taşı Görmek

Rüyada siyah elmas taşı görmek, aile içinde yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı canının sıkılıp, üzülmesine rivayet edilir. Rüyada siyah elmas taşı aldığını görmek, stresli bir çalışma ortamında bulunmaya ve bundan dolayı sağlık sorunları yaşama ile tasvir edilir.

Rüyada Elmas Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada elmas taşlı yüzük görmek, kendine olan güveni ve zekası ile büyük işlere imza atmaya ve adından sık sık söz ettirmeye alamet eder. Rüyada elmas taşlı yüzük taktığını görmek, başarılı, mevki ve itibar sahibi olması ile rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakmasına işaret eder.

Rüyada Elmas Taşlı Küpe Görmek

Rüyada elmas taşlı küpe görmek, yardımsever bir kimse olmaya zor durumda ihtiyaç sahibi bir kimseye maddi olarak yardım etme ile yorumlanır. Rüyada elmas taşlı küpe taktığını görmek, insanlara kıymet veren ve mal varlığı övünmeyen zor durumda ihtiyacı olan herkese yardımcı olan kimse tasvir edilir.

Rüyada Elmas Taşı Almak

Rüyada elmas Taşı almak, var olan borçlarından sıkıntılı günler yaşamaya, bir yakınının desteği ile bu durumdan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada elmas taşı aldığını görmek, borçlarından kurtularak rahat bir nefes almaya ve hane içinde huzura kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Elmas Taşı Vermek

Rüyada elmas taşı vermek, kafasını karıştıran bazı konulardan dolayı huzursuz olmaya ve sağlıklı kararlar verememeye tabir edilir. Rüyada elmas taşı verdiğini görmek, kararsızlığının son bulması ile karlı ve kazançlı olacak bir yatırım yaparak kazancının artmasına, gücüne güç katmaya yorumlanır.

Rüyada Elmas Taşı Madeni

Rüyada elmas taşı madeni, maddi ve manevi olarak sıkıntılarının son bulmasına feraha kavuşmasına tabir edilir. Rüyada elmas taşlı maden görmek, rüya sahibinin mal varlığını ve servetini bir hayır kurumuna bağış yapmayı düşünüyor olması ile yorumlanır. Rüyada elmas taşı görmek, güzel huylu, ahlaklı ve terbiyeli bir kimse ile tanışmaya mutlu olacağı bir birlikteliğe imza atmaya yorumlanır.                          

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca