Rüyada “Elmas Pırlanta” Görmek

Elmas Pırlanta
Rüyada elmas pırlanta görmek, kadın ve erkek için farklı yorumlanır. Rüyada pırlanta elmas görmek kadın için hayır erkek için şüphe duymak anlamına gelir.

Rüyada Elmas Pırlanta Görmek

Rüyada elmas pırlanta görmek mağrur ve haddini bilmez, gösterişten başka bir meziyeti olmayan, zararlı, gösterişe düşkün bir kadın ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elmas pırlanta taktığını görmek, iki farklı şekilde yorumlanır, erkek için üzüntü ve keder, kadın için huzur ve mutluluk ile tasvir edilir. Rüyada elmas pırlanta zümrüt görmek, borçlarını ödemeye sıkıntılarından kurtularak rahata refaha kavuşmaya işaret eder. Rüyada elmas pırlanta taşı görmek, bazı sağlık sorunları yaşamaya ve bundan dolayı hane içinde keyiflerin kaçması ile huzursuzluk yaşamaya alamet eder. İslami rüya tabiri alimlerine göre, rüyada elmas pırlanta görmek, helal mal, kazanç ve güzel geçime yada dara düşerek sıkıntı çekmeye ve üzülmeye yorumlanır. Rüyada elmas taşı veya pırlanta taşı görmek, rüyayı gören kişi alıp taktığını görüyorsa mutsuz olacağı bir evlilik yapmaya ve pişmanlık yaşama ile tasvir edilir.

Rüyada elmas pırlanta görmek, lekesiz parlak taş güzel kadına, lekeli ve donuk elmas ise, çirkin kadına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elmas pırlanta çıkardığını görmek, çıkarıp birine verdiğini gören kimse, eşini boşar ve başka bir kadın ile evlenmeye alamet eder. Rüyada elmas pırlanta hediye almak veya hediye ettiğini görmek, geçim telaşına düşmeye, maddi olarak zorlanmaya ve bundan dolayı sıkıntı yaşamaya rivayet edilir. 

Rüyada Elmas Pırlanta Yüzük Görmek

Rüyada elmas pırlanta yüzük görmek, rüyayı gören kişi bekar bir kimse ise gösterişli ve güzel bir bayan ile evlenmeye tabir edilir. Rüyada elmas pırlanta yüzük taktığını görmek, mutsuz ve başarısız olacağı bir iş ile meşgul olmaya bundan dolayı sıkıntılı ve zor bir dönem geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Elmas Pırlanta Kolye Görmek

Rüyada elmas pırlanta kolye görmek, itibar ve mevki sahibi olmaya gücüne güç katacak işler yaparak kazancının artmasına anlamına gelir. Rüyada elmas pırlanta kolye taktığını görmek, geçim sıkıntısından kurtulmaya ve rahat edeceği bir hayata sahip olmaya, huzura ve esenliğe kavuşmaya tasvir edilir.

Rüyada Elmas Pırlanta Küpe Görmek

Rüyada elmas pırlanta küpe görmek, kıymetli ve değerli olacak bir eşyaya sahip olmaya maddi olarak istediğini elde etmeye alamet eder. Rüyada elmas pırlanta küpe taktığını görmek, rüyayı gören kişi erkek ve eşine küpeyi taktığını görüyorsa işlerinde kazancının artacağına yorumlanır.

Rüyada Elmas Pırlanta Almak

Rüyada elmas pırlanta almak, korku ve endişelerinden kurtulup işi ile ilgili yeni atılımlarda bulunmaya karlı işler yapmaya tabir edilir. Rüyada elmas pırlanta aldığını görmek, sıkıntılarından kurtulmaya istediği her şeyi elde edecek güce ve paraya sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Elmas Pırlanta Vermek

Rüyada elmas pırlanta vermek, rüya sahibi için sıkıntılı bir dönem olmasına kazancının azalmasına bazı şeylerini kaybetmesine tasvir edilir. Rüyada elmas pırlanta verdiğini görmek, var olan borçlarının üzerine yenilerinin eklenmesi ile dara düşmeye ve zor günler geçirmeye rivayet edilip, yorumlanır.

Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek, kendinden emin olmaya ve başarılı olacak işlere imza atarak yüksek mevki sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada pırlanta yüzük görmek, para ve malı ile övünüp gösteriş yapmayı seven ve bunu her fırsatta gösteren bir kadın ile tabir edilir. Rüyada elmas pırlanta görmek, bazı rüya alimlerine göre hayırlı bir değilidir, gösterişe ve lükse düşkün kimse ile yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. sercan dedi ki:

    Rüyamda,eve hırsız girdi .Bir kılıç vardı onu çalmaya çalıştı.Hırsızı balkondan aşağı attım,ölmedi kaçtı gitti,Şüphelendim kılıcı inceledim.İçinde kağıda sarılı çok sayıda küçük pırlanta elmas taş vardı.Zenğin oldum diye seviniyordum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca