Rüyada “Elmas” Görmek

Elmas
Rüyada elmas görmek meziyet ve ahlakı güzel kimseye işaret eder. Rüyada elmas kolye ve yüzük görmek muradının kolayca gerçekleşmesine işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Elmas Görmek

Rüyada elmas görmek, gösterişe ve süse düşkün olan bir kimseye aynı zamanda meziyetli bir kimseye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük elmas görmek, çalışarak elde ettiği kazancının kıymetini bilmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya işaret eder. Rüyada elmas taşlı kolye görmek, kazancı iyi olan bir sahip olarak ümitsizlikten sonra elde edilen başarıya alamet eder. Rüyada cennet elması görmek, sıkıntılarının son bulmasına eline gelen bir miktar toplu para ile feraha kavuşmaya yorumlanır. Rüya tabiri alimlerine göre, rüyada elmas görmek, paraya ve süsüne düşkün bir kimseye veya sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edeceği güzel bir yaşam ile tabir edilir. Rüyada elmas bilezik görmek, yeni başlangıçlar ve yeni ilişkilere adım atmaya mutlu olacağı yeni kişilerle birlikte olmaya işaret eder.. Rüyada elmas görmek, gözü yüksekte olan ve elindeki ile yetinmeyip daha fazlasını isteyen bir kadın veya kimse ile yorumlanır.

Rüyada elmas görmek, lekesi olmayan güzel bir elmas güzel kadına, lekeli olan bir elmas çirkin bir kadın ile rivayet edilir. Rüyada elmas gerdanlık görmek, rüyayı gören erkek ise sıkıntı, dert ve gam eğer kadın ise, mutluluk ve sevinç olarak tasvir edilir. Rüyada elmas saat görmek, uzun zamandır sakinliğini koruyup doğru zamanı bekleyerek başarılı olacağı atılımlar yapmaya yorumlanır. Rüyada elmas set görmek, aile içinde kavga ve tartışmaya yaşayarak üzüntü yaşama ile tabir edilir. Rüyada elmas görmek, aile içinde yaşanan bazı sorunlardan dolayı yüzünden evli olan kimsenin ayrılması ile tasvir edilir.

Rüyada Elmas Taşı Görmek

Rüyada elmas taşı görmek, ilim, irfan sahibi dinin inceliklerine ve hak yememeye dikkat eden bir kimse ile yorumlanır. Rüyada elmas taşı aldığını görmek, takva sahibi ibadetine düşkün olup görevlerini aksatmayan bir kimse ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Elmas Yüzük Görmek

Rüyada elmas yüzük görmek, başkalarının etkisi altında kalmayan ve hane içindeki huzurunun bozulmaması için elinden geleni yapan kimseye işaret eder. Rüyada elmas yüzük taktığını görmek, mutlu bir beraberliğe ve başarılı olduğu bir işe sahip olmaya ve bunu çekemeyen kimseler tarafından nazar değecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Elmas Kolye Görmek

Rüyada elmas kolye görmek, etrafındakilere ve ailesine değer veren onların her ihtiyaçlarında yanında olan bir kimseye delalet eder. Rüyada elmas kolye taktığını görmek, mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haber alarak sevinç göz yaşları dökmeye rivayet edilir.

Rüyada Elmas Küpe Görmek

Rüyada elmas küpe görmek, sıkıntıların son bulduğu ve rahat edeceği, kazancının ise iyi olduğu bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada elmas küpe taktığını görmek, umutlarının ve hayallerinin peşinden koşarak yeni projelere imza atarak başarı basamaklarını çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Renkli Elmas Görmek

Rüyada renkli elmas görmek, rüya sahibinin renkli bir hayata sahip olmasına çevresi tarafından sevilen bir kimse olması ile yorumlanır. Rüyada renkli elmas aldığını görmek, uzun süredir beklediği huzuru ve mutluluğu bulmaya ve hayırlı olacak bir birlikteliğe imza atmaya alamet eder.

Rüyada Yeşil Elmas Görmek

Rüyada yeşil elmas görmek, çekilen sıkıntıların ve yokluğun ardından elde edilen bol kazanca ve huzura tasvir edilir. Rüyada yeşil elmas aldığını görmek, ümitsizliklerin son bulması ile umut kapılarının açılmasına ve geçim derdinden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Elmas Görmek

Rüyada kırmızı elmas görmek, kararlı ve istekli bir kimseye istediğini elde eden ve bundan dolayı her türlü zorluğu aşan kimse ile yorumlanır. Rüyada kırmızı elmas aldığını görmek, aile içinde yaşanan tatsızlıkların son bulmasına, muhabbet içinde olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kırık Elmas Görmek

Rüyada kırık elmas görmek, başarısızlıktan sonra elde edilen başarıya, umutsuzluktan sonra kavuşulan huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüyada kırık elmas aldığını görmek, maddi olarak çekilen sıkıntıların sonunda kazancının artmasına geçi derdinden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Elmas Zümrüt Görmek

Rüyada elmas zümrüt görmek, umudunun kesilip, karamsarlığa düştüğü anda bir dostunun yardımı ile esenliğe kavuşmaya tabir edilir. Rüyada elmas görmek veya zümrüt aldığını görmek, zorluklara göğüs germeye ve çekilen sıkıntıdan sonra elde edilen mağlubiyete tasvir edilir.

Rüyada Mavi Elmas Görmek

Rüyada mavi elmas görmek, zorluk ve sıkıntı ile elde edilen bir miktar toplu paraya hayalini kurduğu güzel bir yaşama alamet eder. Rüyada mavi elmas aldığını görmek, hasret duyduğu sevgiye ve özlemini çektiği mutluluğa kavuşmaya rivayet edip, yorumlanır.

Rüyada Parlak Elmas Görmek

Rüyada parlak elmas görmek, özel hayatında kısa süreli bir ayrılığa, çekilen sıkıntı ve üzüntüden sonra refaha kavuşmaya yorumlanır. Rüya parlak elmas aldığını görmek, kazancı daha iyi olan bir işe sahip olmaya parasal anlamda rahatlamaya ve refaha kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Pembe Elmas Görmek

Rüyada pembe elmas görmek, sorunlarını içinden çıkılmaz bir hale getirmeye bunun sıkıntısını yaşayacak olmaya yorumlanır. Rüyada pembe elmas aldığını görmek, yakın bir dostunun yardımı ile birazda olsa rahat bir nefes almaya, sıkıntılarının hafiflemesine tabir edilir.

Rüyada Siyah Elmas Görmek

Rüyada siyah elmas görmek, huysuz ve geçimsiz bir kimseye sürekli sorun çıkarıp tatsızlık yaratan kimseye işaret eder. Rüyada elmas görmek, huzursuzluk çıkaran bir kimse olması yüzünden çevresi tarafından istenmeyen kimse olmaya tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca