Rüyada “Elma Ağacı” Görmek

Elma Ağacı
Rüyada elma ağacı görmek iyiliğe ve hayıra alamettir. Rüyada elma yemek ve elma ağacı görmek maddi kuvvet ve aşk hayatının güzel olmasına işarettir.

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek insanlarla ilişki ve yakınlığı seven mümin bir adam ile tabir olunur. Rüyada elma ağacı dikmek, bir yetimi büyütmek ve ona iyilik, güzellik etmektir. Bir rivayete göre el­ma ağacı görmek güzel yüzlü, sohbetinden insanlara fayda sağlanır bir adam ile yorumlanır. Bazıları dediler ki: Rüyada elma ağacı görmek, insanın gayretine işarettir, bir elma ağacına sahip olduğunu gören kimse, elde etmeye çalışıp gayret ettiği şeye kavuşur. Rüyada elma yemek maddi sorunlar kurtulmanıza, borçlu biri için borcunu ödeyecek maddi gelirin çoğalmasına işaret eder. Rüyada elma ağacına çıkmak zor bir işi kolayca başarmanıza delalet eder.

Rüyada elma ağacı görmek, bir görüşe göre elma ağacının simgelediği önemli şeyler vardır gayret, kuvvet, amaç, menfaat ve aşk ile maddi kuvvetin artmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elma ağacına çıkmak nispet olunduğu adamdan iyilik, maddi menfaat ve yardım görmeye, inmek ve düşmek ondan mahrumiyete delalet eder. Rüyada elma ağacını kestiğini görmek, öyle bir kimseyi veya gayret ve himmetini eliyle kırmaya işarettir.

Rüyada Yeşil Elma Ağacı Görmek

Rüyada yeşil elma ağacı görmek ham ve olmamış meyveler talihsizlik ve zorluk çekmek manasına gelir. Rüyada elma ağacı görmek büyük kısmet ve şans, güzel talih, hayırlı bir evlilik, evli biri için evlat müjdesi anlamına gelir.

Rüyada Ekşi Elma Ağacı Görmek

Rüyada ekşi elma ağacı görmek maddi sorunlar yaşayan biri için sıkıntılarının son bulmasına ve istediği gibi işlerinin yoluna girmesine delalet eder. Bu rüyada şer aranmaz hayırlı ve müjdeci bir rüyadır.

Rüyada Elma Ağacına Çıkmak

Rüyada elma ağacına çıkmak zor bir işi kolayca başarmanıza delalet eder. Rüyada elma ağacına tırmanmak büyük bir işi kolayca başarmaya ve takdir edilmeye yorumlanır.

Rüyada Elma Ağacından Elma Koparmak

Rüyada elma ağacından elma koparmak çocuğu olmayan için evlat sahibi olmaya işarettir. Rüyada ağaçtan bir kırmızı elma koparıp yediğini görmek, bir kız evladı olacağına yorumlanıp tabir edilir.

Rüyada Elma Ağacı Silkelemek

Rüyada elma ağacı silkelemek iş ve kariyer yönünden rahatlamaya ve mevkinizin yükselmesine delalet eder. Rüyada elma ağacı görmek zorlukların üstesinden gelmeye ve hayırlı kısmet ve bol nasip anlamına gelir.

Rüyada Elma Ağacı Çiçeği Görmek

Rüyada elma Rüyada elma ağacının çiçek açması hayır ve selamet ve ferah bir dönemin habercisidir. Rüyada elma ağacının çiçeklerini görmek yeni bir iş veya hayırlı bir kısmet anlamına gelir.

Rüyada Elma Ağacı Sulamak

Rüyada elma ağacı sulamak güzel söz ve hayırlı bir iş anlamına gelir. Rüyada elma ağacına su dökmek çiçeklerini suladığını görmek neslinin ve zürriyetinizin güzelliğine delalet eder.

Rüyada Elma Ağacı Taşlamak

Rüyada elma ağacı taşlamak menfaat, kazançlı iş ve bol hayırlı kısmet demektir. Rüyada elma ağacı görmek iş hayatının ve kısmetinin artmasına ve istediği gibi bir evlilik yapmanıza işaret eder.

Rüyada Elma Ağacı Sallamak

Rüyada elma ağacı sallamak bilmediğiniz bir işi öğrenip o işte başarı sağlayacağınıza delalet eder. Rüyada elma ağacından elma yemek ve ağaçtan elma koparıp ekşi veya tatlı elma yemek kısmet, şans, güzel talih ve hayırlı bir kısmet ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Elma Ağacının Altında Oturmak

Rüyada elma ağacının altında oturmak, güzel kısmet ve boş zaman anlamına gelir. Rüyada elma ağacı görmek hayırdır bu rüyada şer aranmaz her ağacı nispet olunduğu kimse ve şeye ve rüyanın şekil ve tarzına göre tabir etmelidir.

Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek rızık ve kısmet bakımından talihin güzelliğine ve istediğiniz iş, evlilik ve kısmet gibi güzel hadiseler yaşamaya ve olumlu kararlar almanıza tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Elma Suyu İçmek

Rüyada elma suyu içmek eğer tadı ekşi ise erkek evlada, eğer tadı tatlıysa kız evlada işaret eder. Rüyada elma ağacı gören kimse maddi menfaat ve büyük bir kazanç sağlamasına alamettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca