Rüyada “Elektrik Lambası” Görmek

Elektrik Lambası
Rüyada elektrik lambası görmek aydınlık ve kandil gibi parlayan ışıklar müjde ve sevinç ile yorumlanır. Rüyada sokak lambası görmek hayırlı haberdir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Elektrik Lambası Görmek

Rüyada elektrik lambası görmek, ışığından dolayı lamba ve kandil gibi, elektriğin oluşu itibariyle de şimşek gibi tabir edilmek icap eder. Rüya sahibi veya tabirci rüyanın tarzına, şekline ve görülen zamana, mekana göre; Rüyada görülen hallere göre hayır veya şerre yorum yaparak tabir etmelidir. Rüyada lamba görmek sürpriz gelişmelere ve iyi haberlere delalet eder. Rüyada lamba yakmak ele geçecek ganimet ve ummadık anda yapılacak seyahat ile yorumlanır. Rüyada lambanın sönmesi umutsuzluğa düşmek ve hayal kırıklığına uğramak ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada lamba hayırlı bir bir haber ve müjde ile yorumlanabilir.

Rüyada elektrik lambası görmek, istediğiniz bir şeyi kolayca elde edeceğiniz ama bu fırsatı iyi değerlendirmeyip zarara uğramak ile yorumlanır. Rüyada gaz lambası veya ampul görmek uzun zamandır beklediğiniz bir şeyin aslını öğrenmenize işaret eder.

Rüyada Sokak Lambası Görmek

Rüyada sokak lambası görmek çok ve çeşitli mallara hüküm ve emrinin geçerli olmasına, esnaf, tüccar ve sanayici için geniş mülk, kazanç yolu ve kârının artmasına işaret eder. Rüyada lamba görmek hayırlı ve müjdeli şeyler ile tabir olunur.

Rüyada Gaz Lambası Görmek

Rüyada gaz lambası görmek esnaf ve sanatkar için maharete tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gaz lambasının yandığını görmek ilim ve irfan eğitim ve tahsil hayatının güzelliğine delalet eder.

Rüyada Lamba Yakmak

Rüyada lamba yakmak ilim ve irfan kazanmaya ve mevkinin yükselmesine işaret eder. Rüyada lambayı söndürmek, malını kaybedip fakirliğe düşmeye, ilim azalmasına, evlat veya kardeşten mahrumiyete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Avize Görmek

Rüyada avize görmek cömertliğe işarettir. Bir rivayete göre bu rüya iki türlü tabir edilir. Kötü bir kadın ile birlikte uyumadan bir gece geçirmek, emin olmamak anlamına gelir ve çoğunlukla hayırla yorumlanır.

Rüyada Ampul Görmek

Rüyada ampul görmek düşmana zafer ve galebeyle, işlerinde kendi iktidarında fazla kudret göstermeye ve büyük kazançlar elde edecek fikirler elde etmeye ve görüşleri değerlendirmeye yorumlanır.

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek bir nikah vesilesiyle akrabasının toplanmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada lambayı sönük veya patlamış görmek, kuvvetinin azalmasına, hastalık, uzun hayat ile yorumlanır.

Rüyada Karanlıkta Işık Görmek

Rüyada karanlıkta ışık görmek servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber kazancın artmasına ve ummadık yerden gelecek bol nafaka ve hayırlı geçime işaret eder.

Rüyada Lambaların Sönmesi

Rüyada lambanın sönmesi kardeşinin, ortağının, dostunun, sekreter ve hizmetçisinin veya akraba ve dostlarından birinin vefatına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada elektrik lambası görmek bir rivayete göre, tanıdığı veya tanımadığı bir insanın hakkını kesmek için yalan yemin eder.

Rüyada Lambaların Yanması

Rüyada lambaların yanmasını görmek bir rivayete göre farklı bir kişiliğe bürünmeye ve karakter değiştirmeye işaret eder. Diğer bir görüşe göre işleri bozularak geçimi daralır, veya akrabasına iyilik etmez.

Rüyada Lamba Patlaması Görmek

Rüyada lamba patlaması görmek haramlardan el çekmeye, veya yanılarak yalan yere yemin etmeye delalet eder. Rüyada elektrik lambası görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve feraha kavuşmak ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. zekeriya şahin dedi ki:

    rüyamda merdiven lambalarını merdiveni çıkarken söndüğünü gördüm

  2. Ahmet dedi ki:

    Rüyada işyerimin bulunduğu caddede büyük bür doğa olatı rüzgar gibi bsey oluyor caddenin baştan sona belediye tarafından yarılıp içine cuvallarla kireç cuvalları dolduruluyor.caddenin sonuna ise 3 musluklu bir çeşme yapıyorlar bu çeşmenin yapımına yardım eden 2 tane gürcü kadın (kıyafetleri hayat kadınını andırıyor)yardım ediyor daha sonra işyerine dönüyorum ışıkların kapandığını görüyorum sigortaları kaldırıyorum bir kısmı yanıyor bir kısmı yanmıyor yakıyorum birazdan tekrar sönüyor daha sonra işyerinin ortasından gecen kalas ın kırıldığını görüyorum çivi çakıyorum civininde kırılmıs olduğunu görüyorum civi arıyoruz daha sonra kardesim kısa boylu biriyle tartışıp peşine koşmaya başlıyor adam kacıp yolun karşısına geciyor ordan silahını cıkarıp kardesime ates ediyor kardesimin yere vurulup yere düştüğünü görüp korkuyla uyanıyorum ..rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca