Rüyada “Elek” Görmek

Elek
Rüyada elek görmek işlerin yoluna girmesine, Rüyada un eleği ile elek elediğini görmek her şeye karışan bir hanıma, az bir kazanç anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Elek Görmek

Rüyada elek görmek ve elek ile bir şeyler elediğini gören kimse, bir iş için çalışır ve zorlukları atlatıp başarılı olur. Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) diyor ki: Elek rüyası elinden helal ve değerli mal gelip geçen kimse ile tabir edilir. Rüyada demir elek görmek tüccar ve iş sahibi kimseler için hesabını iyi bileceği ve kazanç sağlayacağı bir dönemin habercisidir. Rüyada elek elediğini gören kimse muradına kavuşur ve istediğini kolay bir şekilde elde eder, bu rüyayı gören kimse eğer umduğunu elde etmez ise sevdaya düşer birini sever denilmiştir.

Rüyada elek görmek hakkında, Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Elek rüyası beş çeşit tabir edilir: İşleri düzelten bir adam, her şeye karışan bir hanım, huysuz işçi, hizmetçi ve eleman, az bir kazanç. Rüyada elinde elek görmek maddi sorumluluk ve hesap, muhasebe işlerine işaret eder. Rüyada un elemek veya elek ile bir şey süzmek, bildiğiniz bir işte başarı sağlamaya işarettir.

Rüyada Elek Elemek

Rüyada elek elemek eğer un, buğday, bakliyat gibi şeyler elediğini gören kimse için, maddi kazanç, rızık, kısmet, şans anlamına gelir. Rüyada elek elediğini görmek sorunlardan kurtulmak ve şansızlık yaşamaktan emin olacağınız bir döneme girmeye işaret eder.

Rüyada Elek Yapmak

Rüyada elek yapmak rızık ve kısmet talebine, işini iyi bilen adama ve ticareti bilen malını ve kazancını iyi hesaplayan kimseye işaret eder. Rüyada elek elinde bir şey elemeye çalışmak iş ve işçilerden yöne yaşanacak sorunların habercisidir.

Rüyada Un eleği Görmek

Rüyada un eleği görmek rızık ve kısmet anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse bekar ise evlenir, evli biri görse geçim sıkıntısı çekmez denilmiştir. Rüyada un elemek maddi ve manevi rahatlamak ve huzur bulmak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Süzgeç görmek

Rüyada süzgeç görmek hesabını iyi bilen bir kimse ile tabir olunur. Rüyada demir süzgeç görmek rızık ve kısmet konusunda çok gayret eden ve çalışkan bir adama işaret eder. Rüyada elek görmek aynı şekilde süzgeç görmek ile benzer vasıflarda tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca