Rüyada “Elbise” Görmek

Elbise
Rüyada elbise görmek huzur ve sağlık anlamına gelir. Rüyada elbise görmek mükafat ve kazanç ile yorumlanır. Rüyada yeni elbise görmek sevinç demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek eğer elbise temiz ve yeni ise kazanç ve karının malının artmasına, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada yeni elbise görmek, memur için makam, tüccar için kazanç ve kar, zengin için malın artmasına delalet eder. Rüyada elbise giymek fakir için refah, çiftçiler için bereket, halk için ucuzluk ile tabir olunur. Rüyada giydiği yeni elbisesinin yırtıldığını ve bunu dikemediğini gören kimse, hapisse girer. Eğer yırtığını dikerse haylaz bir evladı olur. Rüyada ince elbise görmek, kadın için hayırlıdır. Erkek için ipek ve benzeri giysiler haram kazanç anlamına gelir. Rüyada ipek elbise veya ince elbise giymek içinin dışına uygun olduğuna, bir rivayete göre niyetinde iyilik, güzellik olacağına işarettir.

Rüyada elbise görmek, İslami rüya yorumcuları görüşlerine göre, toplu bir paraya kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yamalı elbise görmek ve giymek; hizmetçi için hastalık yaşlı insan için nimettir. İbrişim elbise giydiğini görmek; hac ile tabir olunur.

Rüyada Elbise Almak

Rüyada elbise almak makam ve mevkiye erişmek, arzu ettiğiniz şeyi kolay elde etmenize işaret eder. Rüyada elbise satın almak hayırlıdır, temiz ve güzel elbiseler aldığını görmek iyi bir mükafat elde etmeye işarettir. Rüyada elbise görmek istek ve arzunun yerine gelmesine, kadın için evlilik, evli biri için müjde ve geniş rızık ile tabir edilir.

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek ipek ve ketenden elbise giymek veya giydiğini görmek; erkek için olsun, kadın için olsun hayırlıdır. Yalnız ipek elbise giymek erkek için, haram ve helal olmayan kazanç anlamına gelir, bunlara karşı dikkat etmesi gerekir. Rüyada elbise giyen birini veya kendi giydiğini görmek; hayırla, neşe ve sevinç ile rüyanız sonuçlanır.

Rüyada Elbise Diktirmek

Rüyada elbise diktirmek kendine elbise diktirdiğini gören kimse muradına kavuşmak için çok çalışır bazı tabircilere göre, elbise giymek ne olursa olsun hayırdır bu rüyada şer aranmaz.

Rüyada Yeni Elbise Görmek

Rüyada yeni elbise görmek rızık, kısmet, şans ve hayırlı geçim ile yorumlanır. Rüyada yeni elbise görmek maddi ve manevi rahatlamak huzura kavuşmak anlamına gelir. Bu rüyayı gören muradına kavuşur.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek rüyayı gören kişinin şansının, talihinin ve bahtının hayırlı ve geniş olmasına işaret eder. Rüyada beyaz kıyafet ve takım elbiseler veya gelinlik gibi şeyler giymek muradına kavuşmaktır.

Rüyada Siyah Elbise Görmek

Rüyada siyah elbise görmek rüyayı gören kimse için maddi sıkıntıya girmeye işaret eder. Rüyada siyah elbise giymek, dinde zayıflığa ve günah işlemeye meyilli olmaya, hata ve isyana işarettir.

Rüyada Pembe Elbise Görmek

Rüyada pembe elbise görmek sevineceğiniz bir haber ile yola çıkacağınız ve hoş bir muhabbet yaşayacağınız anlara delalet eder. Rüyada pembe elbise giymek, kadın için hayır, Rüyada elbise görmek almak veya giydiğini gören kimse muradına kavuşur, erkek için ise tatlı dilli bir hanım ile hoş sohbet anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Elbise Görmek

Rüyada kırmızı elbise görmek bu rüya kadın için yeni bir başlangıç yapacağı anlamına gelir. Rüyada kırmızı elbise dikmek veya almak sabırlı olmanız gerektiğine işaret eder. Kırmızı etek, bluz veya tişört görmek tatil yapmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüyada yeşil elbise görmek hasta biri için şifa ve afiyete kavuşacağı bir dermana işaret eder. Rüyada yeşil etek görmek müjdeye, yeşil takım elbise görmek mükafat ve din işlerinde mertebeye, yeşil tişört ve kazak görmek korunmaya ve yardım görmeye tabir edilir.

Rüyada Renkli Elbise Görmek

Rüyada renkli elbise görmek hayatının birden hareketlenerek yapmak istediğiniz her şeyi yapacağınız bir döneme girmeye yorumlanır. Rüyada elbise görmek iş hayatı ve evlilik hayatını ifade eder, elbisenin renkli ve güzel, temiz olması yaşantınızın güzel olmasıdır.

Rüyada Elbise Bakmak

Rüyada elbise bakmak yeni elbise ve eski elbise bakmak görmek ile farklı tabirler yapılır. Rüyada elbise bakıp satın almak muradına kavuşmak anlamına gelir. Elbise bakıp denediğini gören kimse muradına kolay kavuşur.

Rüyada Elbise Almak

Rüyada elbise almak yeni elbiseler ve renkli elbise almak ve giymek büyük mükafat ve hayırlara işaret eder. Rüyada elbise almak maddi, manevi, rahatlamaya huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada Elbise Denemek

Rüyada elbise denemek yeni elbiseler denediğini gören kimse, bir işe girer veya bildiği bir işi yapmaya başlar. Rüyada yeni elbise denediğini gören kimsenin iş ve aile hayatı hareketlenir denilmiştir.

Rüyada Elbise Yıkamak

Rüyada elbise yıkamak zorluk ve sıkıntılardan kurtulmaya hastalıklardan şifa bulmaya işaret eder. Rüyada elbise yıkamak maddi ve manevi olarak rahatlamaya ve huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Islak Elbise Görmek

Rüyada ıslak elbise görmek bilmediğiniz bir şeyi kolayca öğrenip hayret etmeye ve şaşırmaya işaret eder. Rüyada ıslak elbise giydiğini görmek veya elbisenin ıslak olması, ıslanması hastalık ve borç habercisi olabilir.

Rüyada Elbise Değiştirmek

Rüyada elbise değiştirmek yeni elbiseler giyip giyip çıkarmak, güzel haller ve farklılıklar yaşamak anlamına gelir. Rüyada elbise görmek zorluk ve meşakkat çekmekten kurtulmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Yırtık Elbise Görmek

Rüyada yırtık elbise görmek maddi sıkıntı, geçim sorumları ve zorluklarla karşılaşacağınız bir döneme girmeye yorumlanır. Rüyada yırtık elbise almak veya giymek borç ve dara düşmek anlamına gelir.

Rüyada Eski Elbise Görmek

Rüyada eski elbise görmek bu rüyayı gören kimse maddi sorunlar yaşar, borçlanır borcunu ödemekte zorlanır denilmiştir. Rüyada elbise görmek hayırlıdır, ama yırtık ve eski elbise görmek zor geçim, telaş ve maişet sıkıntısı korkuları çekmek anlamına gelir.

Rüyada Yamalı Elbise Görmek

Rüyada yamalı elbise görmek rüya tabircilerinden hiçbir kimse bu rüyanın tabirini kötülememişlerdir. Yalnız  yırtık, parça parça elbiseyi birbiri üzerine giydiğini görmek; rüya sahibinin ölümüne işaret eder. Yamalı elbise giymek, maddi sıkıntı ve geçim sorunları demektir. Rüyada elbise görmek renkli ve güzel temiz ise eğlenceli ve hayırlı bir yaşantısı olacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Hülya dedi ki:

    Ruyada komsun bebeğini yürürken güldüm çok küçük olmasina ramen yürüyor du

  2. ibram dedi ki:

    gunluk fal

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca