Rüyada “El Yıkamak” Görmek

El Yıkamak
Rüyada el yıkamak ümit ettiğiniz şeyden sonuç alamayacağınız anlamına gelir. Rüyada el yüz yıkamak hastalık ve kederlerin son bulmasına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada El Yıkamak

Rüyada el yıkamak maddi sorumluluk ve işini başarılı bir şekilde yerine getirmeye delalet eder. Rüyada ellerini yıkamak hayırdır, hastalıktan kurtulmak ve selamet bulmak anlamına gelir. Rüyada el ve ayaklarını yıkamak, bir kimse ile aralarındaki düşmanlığın kalkmasına, dostluk ve yakınlık kurmaya işarettir. Rüyada sabunla el yıkamak maddi zorluk çeken biri bu rüyayı görürse sıkıntılarından kurtulur. Rüyada temizlik için el yıkamak güzel geçim ve güzel ahlak anlamına gelir. Rüyada çeşmede el yıkamak borçlardan halas olmaya, dertli için dertlerinden kolayca kurtulmaya, işsiz olan biri bu rüyayı görmüşse işe girer ve istediği gibi bir kazanç elde etmeye başlar.

Rüyada el yıkamak, rüyayı gören kimse günahkar ise, günahlarından tövbe etmeye, hasta ise şifa bulmaya sıkıntıda ise dert ve sorunlarının son bulmasına yorumlanır. Rüyada sıcak suyla el yıkamak, Rüyada soğuk su ile el yıkamak korkularından kurtulmaya, bir insandan beklediği şeye kavuşmaya işarettir. Rüyada el yüz yıkamak, Rüyada suyla el yıkamak,

Rüyada El Yüz Yıkamak

Rüyada el yüz yıkamak tövbe ve istiğfar edip bağışlanmayı ummaya, sabun ve emsali ile yıkandığını görmek, borcunu ödemeye, kederlerinin sona ermesine, ellerini yıkamak ümit ettikleri şeyden sonuç alamayacağı için üzülmeye işarettir.

Rüyada Ellerini Yıkamak

Rüyada ellerini yıkamak ümit ettiğini bir işin geç olmasına işarettir. Rüyada ellini yıkadığını görmek çamaşır yıkamak rahatça borcunu ödemeye, gizli şeylerin ansızın açığa çıkmasına delâlet eder.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyada çeşmede el yıkamak su berrak ve temiz ise hastalıklardan kurtulmanıza ve istediğinizi elde etmeye işaret eder. Rüyada temiz suyla el yıkamak maddi ve manevi rahatlık anlamına gelir.

Rüyada Sabunla El Yıkamak

Rüyada sabunla el yıkamak zorluk çekmeden kolayca elde edeceğiniz kazanç anlamına gelir. Rüyada el yıkamak maddi menfaat ve kazanç için çok çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Suyla El Yıkamak

Rüyada suyla el yıkamak istemediğiniz biri ile bir araya gelip moral bozukluğu yaşamanız anlamına gelir. Rüyada berrak ve temiz suyu avucuna doldurup içmek yani rüyada elinizle su içmek maddi menfaat ve büyük ganimet elde etmeye, hayırlı bol bereketli işlere yorumlanır.

Rüyada Sıcak Suyla El Yıkamak

Rüyada sıcak suyla el yıkamak maddi sıkıntı ve üzüntü anlamına gelir. Rüyada elinizle sıcak su içmek kederdir, elinizi sıcak suya sokmak bile bile bir hata işlemeye ve zorluk çekmeye işaret eder.

Rüyada Soğuk Suyla El Yıkamak

Rüyada soğuk suyla el yıkamak bu rüya hayırdır pek şer yorumlar ve tabirler yapılmaz. Rüyada elimle soğuk su içtim çok güzeldi tadı diyenler için daha iyi ve bahti yönden kısmetler ve hayırlar ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Pis Suyla El Yıkamak

Rüyada pis suyla el yıkamak maddi sıkıntı, keder, üzüntü ve borç anlamına gelir. Rüyada eliyle çamurlu ve pis su içtiğini gören kimse hastalanır ve sıkıntıya düşer zorluk çeker ve dermanı zor bir hastalık çeker denilmiştir.

Rüyada Lavaboda El Yıkamak

Rüyada lavaboda el yıkamak aynı el yıkamak rüyası gibi tabir edilip, yorumlanır. Rüyada el yıkamak zorlukların üstesinden gelmeye, borçlu için borcunu ödeyecek bir kazanç kapısının açılmasına rüyanız yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca