Rüyada “El Sallamak” Görmek

El Sallamak
Rüyada el sallamak kavuşmak yakınlaşmak veya gurbete gitmeye işarettir. Rüyada el salladığını görmek ayrılık ve çalışmak için seyahat etmek demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada El Sallamak

Rüyada el sallamak maddi sıkıntı ve elde etmek istediğiniz dünyalıklara delalet eder. Rüyada el salladığını görmek veda etmek veya yolcu etmek, uğurlamak, sabretmek ve beklemek anlamına gelir. Rüyada ellerini sağa sola sallamak maddi kazanç için yola gitmek demektir. Rüyada el sallarken kendini gören kimse ayrılık ve hüzün yaşar denilmiştir. Rüyada veda etmek için el sallamak yakınlık ve birleşme ayrılanlar için kavuşma anlamına gelir.

Rüyada el sallamak, İslami rüya tabirleri alimlerine göre maddi menfaat için yolculuk eden kimseye işaret eder denilmiştir. Rüyada gitmek için el sallamak uzaktan yada gurbetten gelmeye ve sevdiklerine kavuşmaya delalet eder. Rüyada el sallamak alim ve ulemaların görüşlerine göre başarı ve kazanç elde edeceği bir döneme girmeye yorumlanır.

Rüyada Birine El Sallamak

Rüyada birine el sallamak, tanıdığı bir kişiye el sallıyorsa mutlu olacağı, sevinçli bir haber alma ile yorumlanır. Rüyada birine el salladığını görmek, kısa süreliğine bir iş seyahatine çıkmaya ve olumlu gelişmelerle dönmeye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliye El Sallamak

Rüyada sevgiliye el sallamak, arzu ve emellerine kavuşmaya, isteklerinin kolayca olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sevgiliye el salladığını görmek, bazen yeni başlangıçlar yada sevgi, sadakat ve bağlılık olarak rivayet edilir.

Rüyada Eşine El Sallamak

Rüyada eşine el sallamak, ailesi ile arasındaki var olan sorunları ve problemleri halletmeye ve sıkıntılarından kurtulmaya işaret eder. Rüyada eşine el salladığını görmek, maddi olarak rahatlamaya be kazancı iyi olan bir iş ile meşgul olmaya tabir edilir.

Rüyada Arkadaşına El Sallamak

Rüyada arkadaşına el sallamak, yardıma ihtiyacının olmasına ve maddi, manevi olarak destek olmasına yorumlanır. Rüyada arkadaşına el salladığını görmek, tövbe ederek günahtan uzak durmaya helal kazanç sağlamaya rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Birine El Sallamak

Rüyada ölmüş birine el sallamak, tövbeden uzak, gufrandan uzak, iyiliklerden ve takvadan mahrum kalmaya alamet eder. Rüyada ölmüş birine el salladığını görmek, hane içinde bazı sorunlar yaşamaya ve manevi olarak yardıma ihtiyacı olma ile tabir edilir.

Rüyada Camdan El Sallamak

Rüyada camdan el sallamak, sevdiği kişinin arkasından el sallamak mutlu olacağı bir haber alma ile tasvir edilir. Rüyada camdan el salladığını görmek, sevmediği, hoşlanmadığı bir kimseye el sallamak üzülüp, mutsuz olacağı bir haber almaya tabir edilir.

Rüyada Trene El Sallamak

Rüyada trene el sallamak, güç, kuvvet ve kudret sahibi bir kimse olmaya ve güvendiği bir kişiden destek almaya yorumlanır. Rüyada trene el salladığını görmek, yeni başlangıçlara ve farklı ortamlarda bulunup yeni arkadaşlar edinmeye işaret eder.

Rüyada Uçağa El Sallamak

Rüyada uçağa el sallamak zorluk ve meşakkat çekmek anlamına gelir. Rüyada el sallamak maddi sıkıntı ve hastalıklardan emin olmak ve sıhhat bulmak anlamında kabul edilir.

Rüyada Otobüse El Sallamak

Rüyada otobüse el sallamak maddi ve manevi zorlukların üstesinden gelecek kazançlara ve zorlukların üstesinden gelmeye tabir edilir. Rüyada el salladığını görmek otobüs arkasından olursa sevdiğinden ayrılmak uzaklaşmak manasına gelir.

Rüyada Uzaktan El Sallamak

Rüyada uzaktan el sallamak yolculuktan dönmek ve yakında sevdiklerine kavuşmak anlamına gelir. Rüyada el sallamak yakından yada uzaktan fark etmez kavuşmak ve sevdiklerine yakınlaşmak anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Yeter hizal dedi ki:

    Ruyamda el sallayan birini gordum yani bab bay yapar gibiydi guler yuzluydu

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca