Rüyada “El Öpmek” Görmek

El Öpmek
Rüyada el öpmek muradınızın hasılı ve hayırlı bol kazanç demektir. Rüyada anne veya babanın elini öpmek mükafat elde etmeye ve hürmet görmeye işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek hane içinde bereket ve bolluk olmasına hayırlı evlat sahibi olmaya hayırlı işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada el öptüğünü görmek, çevresinde saygı ve itibar görmeye mevki sahibi olmaya işaret eder. Rüyada annenin elini öpmek, yardıma ihtiyacı olan kimseye destek olmaya tabir edilir. Rüyada babanın elini öpmek, başarılı olacağı bir işe sahip olmaya karlı olacak yatırımlar yapmaya tasvir edilir. Rüyada kardeşinin elini öpmek, ortak bir iş yaparak başarılı olmaya ve maddi açıdan ise rahatlamaya yorumlanır. Rüyada yaşlı birinin elini öpmek, güç, kuvvet sahibi olmaya ve şöhretli bir kimse ile evlenmeye alamet eder. Rüyada el öpmek, güvenilir ve saygı duyulan bir kimse olmaya, yaptığı işlerde takdir kazanma ile tabir edilir.

Rüyada el öpmek, hayırlı ve güzel bir işe sahip olmaya ve mutlu bir beraberliğe rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada ölünün elini öpmek, uzun yoldan gelecek olan bir misafire ve kısmetinin açık olmasına tasvir edilir. Rüyada tanımadığı birinin elini öpmek, dert, tasa ve sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Rüyada el öpmek, kısa bir süre sağlık sorunu yaşamaya ve bunu atlatmaya ve huzura kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Anne ve Babanın Eli Öpmek

Rüyada anne ve babanın eli öpmek, aile bağlarının güçlü olmasına ve değer vermesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada anne ve babanın elini öptüğünü görmek, hayırlı işler yaparak hayır duası almaya ve kuvvet sahibi olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kirli El Öpmek

Rüyada kirli el öpmek, çok istediği bir işinin zorluk, zahmet ve sıkıntı verecek olmasına, maddi olarak zor günler geçirmesine yorumlanır. Rüyada kirli eli öptüğünü görmek, geçim sıkıntısına düşmeye, aile içinde zor günler geçirmesine tasvir edilir.

Rüyada Akrabanın Elini Öpmek

Rüyada akrabanın elini öpmek, uzun zamandır görmediği bir akrabayı öpmek, cömert ve elinin açık olmasına işarettir. Rüyada akrabanın elini öptüğünü görmek, sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edilen esenliğe ve rahat bir hayata yorumlanır.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Rüyada eşinin elini öpmek, rüya sahibinin hane içinde huzurlu ve mutlu olmasına aile bağlılarının ise kuvvetli olmasına alamet eder. Rüyada eşinin elinin öptüğünü görmek, iş hayatında bazı yaşanan sorunları ve sıkıntıları eşinin desteği ile atlatacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin elini öpmek, sevgilisine karşı olan bağlılığını, sadakatini ve sevgisi ile tabir edilir. Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek, bir konu hakkında ikinizin karar vermesi ve bununla beraber büyük değişim yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Düğünde El Öpmek

Rüyada düğünde el öpmek, maddi ve manevi olarak sıkıntıdan kurtulmaya refaha, esenliğe kavuşmaya işaret eder. Rüyada düğünde el öptüğünü görmek, evlilik hayali kuran bir kimsenin hayalinin gerçekleşmesine ve hayırlı olacak bir yuva kurmasına yorumlanır.

Rüyada Amcanın Elini Öpmek

Rüyada amcanın elini öpmek, hayırlı ve kısmetli olacak iş kapılarının açılmasına, yeni projelere imza atmasına yorumlanır. Rüyada amcanın elini öptüğünü görmek, aileden yada akrabalarından gelecek olan yardım ile sıkıntılarından kurtulma anlamına gelir.

Rüyada Annenin Elini Öpmek

Rüyada annenin elini öpmek af ve mağfiret ile yorumlanır, bazılarına göre bu rüya hayırlı bir muradınız varsa kolay ve yakın zamanda gerçekleşecek anlamına gelir. Rüyada el öpmek makam ve mevki sahibi kimseler ile büyük istişareler yapmaya işaret eder.

Rüyada Babanın Elini Öpmek

Rüyada babanın elini öpmek rahmet ve merhamet sahibi bir kimse ile kurulacak dostluk, muhabbet, sır ve güzel istişareler yaşamak anlamına gelir. Rüyada babanın elini öptüğünü görmek her zaman hayır yaşamak ve şerden emin olmak anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Filiz dedi ki:

  Nişanlandığımı gördüm tanıdıgım biriyle kurdelamizda kesildi yüzük sol elimin parmağınına takıldı

 2. Hikmet dedi ki:

  Rüyamda amcamın elini öpmeye çalışıyorum ama elini vermiyordu

 3. Emel dedi ki:

  Ruyamda ölmüş kisinin elini opmek

 4. gamze dedi ki:

  rüyada kuzenimin kayınvalidesinin elini öpüyordum

 5. Hacı dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kızla bir düğünde annemin yanına gidip annemin elini öptü anne diyerek

 6. kazım dedi ki:

  El öpmek neye gelir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca