Rüyada “El Ele Tutuşmak” Görmek

El Ele Tutuşmak
Rüyada el ele tutuşmak sevgiliyle olursa yakınlaşmak, arkadaşla ise iş birliği anlamına gelir. Rüyada el tutmak yardımlaşmak ve bağlılık demektir.

Rüyada El Ele Tutuşmak

Rüyada el ele tutuşmak yardımlaşmaya ve destek olmaya alamet eder bazı tabircilere göre gördüğünüz rüya ayrılmış kimselerin birleşmesi anlamına gelir. Rüyada el ele tutuştuğunu görmek, bir şeyini emanet ettiği bir kimseden hainlik ve ihanet görmesine tabir edilir. Rüyada eski sevgiliyle el ele tutuşmak, yeni bir başlangıç yapmaya hayatına farklı kişiler girmesine tasvir edilir. Rüyada patronla el ele tutuşmak, işinde başarı basamaklarını hızlı tırmanmaya istediği mevkiye gelme ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erkekle el ele tutuşmak, aile içinde bazı sıkıntıların yaşanmasına ve bundan dolayı aile bireylerinin üzülmesine işaret eder. Rüyada el ele tutuşmak kız veya erkekle olursa, ahlakı iyi olmayan bir kadın ile evlenmeye ve mutsuz olmaya rivayet edilir.

Rüyada el ele tutuşmak, çevresinde sevilen bir kimse olmaya ve saygınlığını her daim koruyan kimse ile yorumlanır. Rüyada eşiyle el ele tutuşmak, hane içinde mutlu bir çift olmaya ve herkesin imrendiği bir mutluluğa sahip olmaya tabir edilir. Rüyada tanımadığı biriyle el ele tutuşmak, yeni bir ortalık yapmaya korkularının ise yersiz olmasına, güç ve başarı sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada el ele tutuşmak, bekar bir kimse için hayırlı olacak bir kısmete ve var olan sağlık sorunlarından kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Sevgiliyle El Ele Tutuşmak

Rüyada sevgiliyle ile el ele tutuşmak, hasret ve özlem gidermeye ileriye dönük planlar yapmaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada sevgiliyle el ele tutuştuğunu görmek, sevgi, saygı ve vefa duygusunun güçlenecek olmasına birbirlerine daha çok bağlanacak olmaya tabir edilir.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuşmak

Rüyada biriyle el ele tutuşmak, tanıdığı bir kimse ise o kişi ile özlem gidermeye ve zaman geçirmeye tabir edilir. Rüyada biriyle el ele tutuştuğunu görmek, hayatına yeni kimselerin girmesine ve aşk hayatında mutlu olması ile tasvir edilir.

Rüyada Nişanlıyla El Ele Tutuşmak

Rüyada nişanlıyla el ele tutuşmak, evlilik hazırlıklarına başlamaya ve ailelerin izni ile mutlu olacağı bir yuva kurmaya işaret eder. Rüyada nişanlıyla el ele tutuştuğunu görmek, güzel ve hayırlı olacak bir işe sahip olmaya mutlu olacağı bir eşe sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada El Tutmak

Rüyada el tutmak, aile ile huzurlu bir hayata sahip olmaya geçim sıkıntısının son bulmasına maddi açıdan elinin rahatlamasına yorumlanır. Rüyada ölmüş biriyle el ele tutuşmak maddi sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada Erkekle El Ele Tutuşmak

Rüyada erkekle el ele tutuşmak, tanımadığı birinin elini tutmak günah işlemeye ve helal olmayan yoldan kazanç sağlamaya tasvir edilir. Rüyada erkekle el ele tutuştuğunu görmek, iman gücünün güçlü olmamasına, günah işleyerek hatalarına devam etmesine yorumlanır.

Rüyada Arkadaşıyla El Ele Tutuşmak

Rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak, başarısını ve çalışmalarını destekleyecek ve yeni işlerini hayata geçirecek olma yorumlanır. Rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak veya tutuştuğunu görmek, yeni bir aşka başlamaya, gönlünü birine kaptırmaya ve mutlu olacağı bir beraberlik yaşamaya işaret eder.

Rüyada El Ele Tutuşup Yürümek

Rüyada el ele tutuşup yürümek, rüya sahibi için dönüm noktası olacak bir işe imza atarak istediği hayatı elde etmeye yorumlanır. Rüyada el ele tutuşup yürüdüğünü görmek, güvendiği ve inandığı bir kişi ile başarılı olacağı bir iş yapmaya ve kazancının artmasına alamet eder.

Rüyada El Ele Tutuşup Koşmak

Rüyada el ele tutuşup koşmak, kısmetinin açılmasına hayırlı olacak iş kapılarının ise açılması ile kariyer sahibi olmaya tasvir edilir. Rüyada el ele tutuşmak, aradığı huzuru ve mutluluğu kısa bir süre içinde bulmaya ve refaha kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada birinin elini tutmak uzun zamandır beklediği haberin olumlu gelmesi ile mutluluk göz yaşı dökmeye tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. mehmet dedi ki:

  Suan çiddi ilişkim olan evlenme teklifi ettiğim ve kabul eden biri olan sevgilimi rüyamda bir polis erkek ile sol el parmağını mutlu bir şekilde bir birlerinin ellerini tuttuğunu gördüm. allah hayra çıkarsın nedirki

 2. ayse dedi ki:

  ruyada hıç tanımadıgım bır erkeğin elini tutmuştum ve basımı omzuna yaslamıstım kendımı çok guvende hıssedıodum

  1. gürkan dedi ki:

   rüyamda hiç tanımadığım bir kıs elimi tutarak bana sarılmıştı bırakmaya calıştım ama bırakamadım sizce nedir bunun tabiri

 3. suat dedi ki:

  ruyamda mahmut efendı hazretlerı ıle el ele oturduk benı sevdı bı rakadsım var o cemaatte o geldı ama onu fazla gormedım skal ve sarık gıymıstım bı tek efendı hazretelrı ıle ben vardım sonra kızım geldı onuda sevdı sonra cok yagmur yagıyodu dısarı cıktı kızım suya suya dustu yuzdu cıktı geldı gıydırdık cok mutlu bı sekılde efendı hazretlerının yanından ayrıldım eve gıttım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca