Rüyada “El Çırpmak” Görmek

El Çırpmak
Rüyada el çırpmak alkış tuttuğunu veya ellerini bir birine vurmak tebrik etmek ve sıkıntı veya felaket demektir. Rüyada el çırptığını görmek yorumu oku.

Rüyada El Çırpmak

Rüyada el çırpmak sevinç ve mutluluk ile tabir edilirken, hüzün ve mutsuzluk olarak’da rivayet edilir. Rüyada el çırpmak ve alkış yapmak veya birilerini alkışlamak, rüyayı gören kişinin kısa süre içinde hayal ettiği mutluluğa kavuşması anlamına gelir. Rüyada düğünde el çırpmak alkış yapmak, bekar bir kimse için evlilik hayali kurmasına işaret eder. Rüyada bebeğin el çırpması alkış yapması, kendisini ve ailesi için bir karar almaya ve bununla beraber mutlu olmaya alamet eder. Rüyada arkadaşının el çırpması, iş konusunda kafa karışıklığının gidermesi konusunda yardımcı olma ile yorumlanır. Rüyada el çırpmak, yaşayacağı mutluluğu herkes ile paylaşacak olma ile tabir edilir.

Rüyada el çırpmak, hastalıktan kurtulmaya ve sıkıntılarının son bulması ile yüzünün gülmesi anlamına gelir. Rüyada annenin el çırpması alkış tutmak veya alkışlamak, bazı sıkıntılı sorunların çözüme kavuşması için çözüm arayışı içinde olmaya yorumlanır. Rüyada kardeşinin el çırpması, yeni bir iş ile meşgul olmaya ve karlı olacak yatırımlar yaparak başarılı olamaya alamet eder. Rüyada el çırpmak, sıkıntıya düşmeye ve içinden çıkılmaz bir hal alarak umutsuzluğa kapılmaya yorumlanır.

Rüyada El Çırptığını Görmek

Rüyada el çırptığını görmek, rüya sahibinin iki elini birden çırpması sevinç ve mutluluk ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tanıdık birinin el çırptığını görmek, yapılan bir işte başarılı olarak takdir kazanmaya yorumlanır.

Rüyada El Çırparak Uçmak

Rüyada el çırparak uçmak, uzun süredir beklediği haberin gelmesi ile sevinç göz yaşları dökmesi anlamına gelir. Rüyada el çırparak uçtuğunu görmek, istediği bir şeyi kolayca elde ederek kısa sürede başarıyı elde etmeye ve mevki sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada El Çırparak Düşmek

Rüyada el çırparak düşmek, iş hayatında başarıyı elde ettiği sırada kısa bir süre maddi sıkıntı yaşamasına delalettir. Rüyada el çırparak düştüğünü görmek, iş ve aile hayatında sorunlar yaşamaya ve musibetlerden kurtulamama ile tabir edilir.

Rüyada Birinin El Çırpması

Rüyada birinin el çırpması, sıkıntı ve üzüntü yaşama anlamına gelirken, hayır ile tabir edilip, yorumlanmaz. Rüyada el çırpmak veya el çırptığını görmek, iki elinin diğer elinin ayasına elllerini vurarak el çırptığını görmek felaket, dert ve musibet, sıkıntı ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca