Rüyada “El Bombası” Görmek

El Bombası
Rüyada el bombası görmek mali yönden sıkıntı yaşamaya işarettir. Rüyada el bombası tutmak zor bir işe girmeye ve iflas, zorluk, bela anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada El Bombası Görmek

Rüyada el bombası görmek, güçlü ve kuvvetli bir arkadaşa sahip olmaya içinde olduğu her zor durumundan onun desteği ile kurtulmaya yorumlanır. Rüyada el bombası, güvendiği bir kişi tarafından yardım alarak mevki sahibi olmaya ve bol bereketli kazanca tabir edilir. Rüyada bir yeri bombalamak, herkes konuşacağı bir işe ve mevki sahibi olması yorumlanır. İslami rüya tabiri alimleri, rüyada el bombası görmek, başarılı olacağı kazancı yüksek bir işe sahip olmaya yada sıkıntılı bazı dönemlerde olma ile tabir edilir. Rüyada el bombası görmek, huzurlu, mutlu olacağı bir aile ve iş hayatına sahip olma ile rivayet edilir.

Rüyada el bombası görmek, umutsuzluğa kapıldığı bir anda işlerinin yolunda gitmesi ile refaha kavuşmaya işaret eder. Rüyada el bombası almak, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönemde olacağına aile hayatında ise huzurlu olacağına yorumlanır. Rüyada el bombası görmek, rüya sahibini seven, koruyan ve her kahrını çeken kimse ile tabir edilir.

Rüyada El Bombası Patlatmak

Rüyada el bombası patlatmak, zorluk, sıkıntı ve zahmet ile tabir edilip, geçim derdine düşmeye ve bazı problemler yaşama ile yorumlanır. Rüyada el bombası patladığını görmek, umut edip hayalini kuruduğu bir haberin olumsuz sonuçlanmasına ve sıkıntılar yaşamasına tabir edilir.

Rüyada El Bombası Patlaması

Rüyada el bombası patlaması, dini bilgisi eksik olan bir kimsenin hidayete erip nail olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada el bombası patlaması görmek, sıkıntılı günler yaşamaya ve hayatı ile ilgili bazı önemli değişiklikler ile tabir olur.

Rüyada El Bombası Atılması

Rüyada el bombası atılması, hayır ile tabir edilmez, hayırsız ve olacak bir işe maişet sorunları ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada el bombası atıldığını görmek, aile içinde tatsız ve sevimsiz olayların yaşanması ile keyfinin kaçmasına üzüntüye düşmesine işarettir.

Rüyada El Bombası Tutmak

Rüyada el bombası tutmak, rüya sahibi için hayırlı ve kısmetli olacak bir işe, şansının ise açık olması anlamına gelir. Rüyada el bombası tuttuğunu görmek,  maddi ve manevi anlamda feraha kavuşmaya iş hayatında ise hatırı sayılır bir kimse olup mevki sahibi olmaya tasvir edilir.

Rüyada Pimi Çekilmiş El Bombası

Rüyada pimi çekilmiş el bombası, korku ve endişelerinden emin olmaya, iş ortamında ayağını kaydırmak isteyen kişiler ile yorumlanır. Rüyada pimi çekilmiş el bombası görmek, mutsuz ve huzursuz bir hayata sahip olmaya ve aile içinde fikir ayrılığı yaşayarak tartışma yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada El Bombası Sesi Duymak

Rüyada el bombası sesi duymak, ummadığı bir kişinin beklemediği bir anda ona zarar vermesine alamet eder. Rüyada el bombası sesi duyduğunu görmek, başına olur olmadık işler açılmasına başarısız olacağı bir iş hayatı ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. veysel dedi ki:

    Gördüğüm rüyada bi musteri bana bi el bombası veriyordu al senin olsun bende korkuyordum neyapacam bu el bombasını bi restorantaydik çok kalabalıkdi el bombasını bi sandalye üzerine bırakıyirdum uzaklaşmak istiyordum…

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca