Rüyada “El Bağlamak” Görmek

El Bağlamak
Rüyada el bağlamak parmaklarını birbirine geçirmek suretiyle el kol bağlamak, hayırlı değildir. Rüyada el bağlanması sıkıntı ve kısmetsizlik demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada El Bağlamak

Rüyada el bağlamak parmaklarını birbirine geçirmek suretiyle elleri birbirine bağlanmış ise, bu rüya sahibinin kısmet ve şansının azalmasına işaret eder. Rüyada el bağladığını görmek pek hayırlı değildir. Rüyada el bağlanması bazı rüya tabiri alimlerine göre: Parmaklarını birbirine geçirerek el bağladığını gören kimse, bir insanı zor bir işe sokar denilmiştir. Rüyada el kol bağlamak bilmediği bir işe girmeye ve başarısızlığa uğramaya delalet eder. Rüyada elleri ve kolları bağlı olduğunu gören kimse engel, maddi sıkıntı, aile içi sorunlar yaşar ve dertlenir denilmiştir.

Rüyada el bağlamak, İslami rüya yorumcularının görüşlerine göre; İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Rüyada bu surette el bağladığını gören kimse, kendi kısmetini bağlar. Herhalde bu rüyâ iyi değildir. Darlık, ve zorluk, sıkıntı, zahmet ve eziyete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada El Kol Bağlamak

Rüyada el kol bağlamak nasip ve kısmet yönünden zorluk ve sıkıntı yaşayacağınız bir döneme girmeye ve maişet, geçim sıkıntısı yaşayacağınız durumlara delalet eder. Rüyada el bağlamak eğer namazda yapılmışsa bu rüya yaşayacağınız hayırlı bir olayın habercisidir. Rüyada el kol bağlamak namaz dışında görülürse pek hayır ile tabir edilmez. Rüyada el bağlamak, bazı tabircilere göre çözümlenmesini beklediği dava veya hakkında verilecek kararlara delalet etmektedir.

Rüyada El Bağlanması

Rüyada el bağlanması bazı tabircilere göre çalıştığı yere yada tanıdığı bir yere işçi sağlamak, iş vermek yada işçi önermek yönlendirmek anlamına gelir. Bu rüya pek hayırla tabir olunmaz, kıyam ve namaz için yada ibadet için el bağlanması, saygı ve hürmet için el bağlanması hayır ile tabir edilir.

Rüyada Namazda El Bağlamak

Rüyada namazda el bağlamak kıyamda ellerini veya kollarını bağladığını gören kimse eğer ehilse din işlerinde hizmet eder. Rüyada kıyamda el bağlamak namazda ellerini bağladığını gören kimse iyi amal eder ve çevresinde takdir edilir.

Rüyada El Ayak Bağlamak

Rüyada el ayak bağlamak nasip ve baht yönünden sorunlar yaşayan kimseye işaret eder. Rüyada el ve ayaklarının bağlandığını kıpırdayamadığını görmek, stres ve psikolojik sıkıntılara düşmeye ve maddi sorunlar yaşayacağınız bir döneme girmeye tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca