Rüyada “Ekmek” Görmek

Ekmek
Rüyada ekmek görmek bereket ve şans demektir. Rüyayı görenin üzüntü ve kederi gider. Rüyada ekmek yemek paraya sahip olmakla beraber büyük nimettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek görmek helal rızık ve bol kazanç elde etmeye, ayrıca rüyayı gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Rüyada yarım ekmek görmek, eğer ekmeği yemek istediği halde yiyemediğini gören kimsenin eceli yaklaşmıştır. Ekmek yemek büyük mükafat ve kazanç elde etmeye işaret eder. Bilinen bir yerde yarım ekmek bulup bunu eline alanın ömrünün yarısı geçmiştir. Birçok ekmeği olduğu halde bunlardan yemediğini gören kimse, akrabasına zarar verir veya onlardan zarar görür. Rüyada somun ekmeği, tandır ekmeği, tam buğday ekmeği, arpa ekmeği, kepekli ekmek, diyet ekmeği görmek ve bunlardan yemek şöyle tabir edilir. Servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber nimettir. Rüyada sıcak ekmek yemek  keder, üzüntü ve gam ve yas’a düşer.

Rüyada ekmek görmek, İslami rüya tabirleri yorumcularının görüşlerine göre; İsmail El-Eşâs (r.a.) demiştir ki: Rüyada ekmek, insan derecelerine tabir edilip, yorumlanır. Pişmiş ekmek görmek, devlet erkanı için memleket ile, esnaf, tüccar ve sanayici ve zengin için karla, fakir için refahla tabir olunur.

Rüyada Ekmek Yemek

Rüyada ekmek yemek temiz ve yumuşak ekmek yediğini görmek, hayra sıhhat ve afiyete delalet eder. Rüyada ekmek yemek zahmet ve sorunlardan kurtulmaya alamettir, ekmek rüyası kısaca tabiri sıkıntısız, zahmetsiz, helal servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber çok nimettir.

Rüyada Ekmek Almak

Rüyada ekmek almak maddi sorunlarından kolayca kurtulmanıza ve şiddetleri bir haslığı olan yada ailesinden hasta olan biri varsa kısa zamanda şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek satın almak büyük rızık ve nasip ile tabir edilir. Rüyada ekmek satın aldığını gören kimse umduğunu hayır ile elde eder denilmiştir. Rüyada ekmek satmak kolay geçime ve refaha delalet eder.

Rüyada Ekmek Ezmek

Rüyada ekmek ezmek rüyası hakkında, Dânyal (a.s.) demiştir ki: Rüyada ekmek çiğnemek veya ekmek ezmek maddi sıkıntı yaşayıp, borç almaya ve borcunu ödemek için çok gayret göstereceğiniz bir döneme girmeye yorumlanır.

Rüyada Ekmek Kadayıfı Görmek

Rüyada ekmek kadayıfı görmek, o mekanda o sene ucuzluk olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ekmek tatlısı görmek ve yemek hasta biri için şifa bulacak bir derman aramaya ve kısa sürede sıhhat bulmasına yorumlanır.

Rüyada Fırında Ekmek Görmek

Rüyada fırında ekmek görmek eğer aradığı ekmeği o fırında bulur ise, bu yolculuktan para kazanır. Rüyada ekmek fırınında ekmek görmek, rızık, kısmet ve bolluk demektir. Rüyada ekmek fırınından ekmek almak zenginlik ve hayırlı bir iş kurmak anlamına gelir.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyada ekmek kırıntısı görmek, insan derecelerine tabir edilip, yorumlanır. Pişmiş ekmek görmek, devlet erkanı için memleket ile, esnaf, tüccar ve sanayici ve zengin için kârla, fakir için refahla tabir olunur. Rüyada ekmek görmek, bazı alim ve ulemanın görüşlerine göre hayır, refah, kısmet ve bol nasip anlamına geldiğini söylemişlerdir.

Rüyada Ekmek Bölmek

Rüyada ekmek bölmek iki ayrı kimseyle kurulacak dostluk ve paylaşım yapmak ile tabir olunur. Rüyada eliyle ekmek böldüğünü görmek, kazanç ortağı ve iş birliği yapmaya, Rüyada ekmek görmek ve ekmekleri dilimlemek güzel dostlukları, çevrenizde sevilmeyi ifade eder.

Rüyada Ekmek Kesmek

Rüyada ekmek kesmek rızık, maddi paylaşım mülk taksimi ile tabir edilir. Rüyada bıçakla ekmek kestiğini görmek ayrılık veya seyahat yapmak anlamına gelir. Rüyada ekmek kestiğini görmek maddi sorunlar yaşanacak bir dönemin habercisi olabilir.

Rüyada Ekmek Arası Peynir Görmek

Rüyada ekmek arası peynir görmek hazırlık yapmak ve iş paylaşımında bulunmak ile yorumlanır. Rüyada ekmeğin arasında peynir zeytin görmek ve yemek zenginlik ve bol kazanç anlamına gelir. Bu rüyayı gören eğer ekmek arası sandviç gibi görmüş ve yemişse işsiz ise çok kazançlı bir iş yapar denilmiştir. Rüyada sandviç ekmek görmek bol rızık ve kısmet ile hayırlı bir geçime, bekar için hayırlı bir evliliğe işaret ede.

Rüyada Ekmek Arası Balık Görmek

Rüyada ekmek arası balık görmek fedakar ve hamarat bir kadın ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse bekar ise kısa sürede evlenir. Evli ise çok istediği şeyleri kısa sürede elde eder ve hayır ile zenginleşir denilmiştir.

Rüyada Ekmek Kızartmak

Rüyada ekmek kızartmak ve kızarmış ekmek görmek, iyi değildir. Birçok ekmeği olduğunu görmek, çok mal,mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere, kardeş ve arkadaşlarının çoğalmasına ve uzun ömre delalettir.

Rüyada Ekmek Yapmak

Rüyada ekmek yapmak kadın için zor bir işi başarmak ve çevresinde çok iyi bir şekilde takdir edilmek ile yorumlanır. Rüyada ekmek görmek veya yaptığını, pişirdiğini görmek rüyayı gören kimse için büyük kazanç ve kar sağlayacağı bir döneme girmesine yorumlanır.

Rüyada Tandır Ekmeği Görmek

Rüyada tandır ekmeği görmek zor işleri başaran ve ailesine düşkün bir kimseye işaret eder. Rüyada tandır ekmeği almak yemek ve satmak başarı ve sevinç, ganimet elde etmeye işaret eder.

Rüyada Somun Ekmeği Görmek

Rüyada somun ekmeği görmek nadiren insanları kıran kimseyle dost olmaya yorumlanır. Rüyada somun ekmeği yemek nasip ve kısmet ile yorumlanır.

Rüyada Ekmek Pişirmek

Rüyada ekmek pişirmek mükafat ve kazanç ile yorumlanır. Rüyada ekmek pişirdiğini gören kimse zor günler yaşıyorsa bu günlerin kısa sürede kurtulup mal ve mülk elde etmesine işaret eder.

Rüyada Ekmek Atmak

Rüyada ekmek atmak başarılı olacağınız ve karlı işleri görmezden gelerek yanlışa meyil etmeye ve maddi, manevi zararlar görmenize tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ekmek Çiğnemek

Rüyada ekmek çiğnemek menfaat ve kazanç için çevresine zarar vermesinden korkulan kimsenin şerhine uğramaya işaret eder. Rüyada ekmek görmek hayırlıdır ayaklarıyla ekmek çiğnemek hata, isyan ve günaha düşmek ve pişman olacağı bir iş yapmaya yorumlanır.

Rüyada Ekmek Görmenin Psikolojik Yorumu

Ekmek rüyası rızkı ve kısmeti temsil eder, ekmeği görmenin şekillerine göre tabirleri yapılır, pişmiş ekmek rüyası hazır ve helal kazanç anlamına gelir. Mayalanmış ve çiğ hamur halinde ekmek görmek zor bir dönem için maddi birikim ve önlemler alınarak yapılması gereken tedbirleri ifade eder. Zengin veya fakir kim olursa olsun ekmek rüyası kendi dünyasını ve hayatını ifade ettiği için genel olarak bu rüya yaşantısını, hayatını, çevresini ve dostluklarını ifade ederek tasvir olunur. Rüyada ekmek görmek eğer ekmeği taze görmüş iseniz başarı ve sevinç anlamına gelir. Ekmek bayat ise zor geçim ve meşakkat çekmek anlamına gelir. Ekmek küflü ve kirli bir şekilde görülürse maddi sıkıntı ve mal kaybına tabir edilip yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca