Rüyada “Ekin Tarlası” Görmek

Ekin Tarlası
Rüyada ekin tarlası görmek, hayırlı bir evlilik ve helal kazanç demektir. Rüyada yeşil ekin tarlası görmek mal, mülk ve geniş rızık anlamına gelir.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek rızık ve kısmetin artmasına ve nasip güzelliği, hayırlı ve kolay geçime işaret eder. Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Ekili alan görmek, kadınlar ile tabir olunur. Rüyada Tarla sürdüğünü görmek, bir kadın ile ilişkiye bekar için evliliğe işaret eder. Rüyada mevsiminde yeşil ekin tarlası görmek, o bölgede rızık ve nimetin bolluğuna, eğer kendi mülkünde ise, bu nimet ve rızkın kendisine ait olacağına delalet eder. Rüyada kendinin bir ekin tarlası olduğunu görmek, vaktinde meydana gelmiş olduğunu görmek, maksadına ermeye, eğer mevsimsiz ise, aralarında muhalefet veya büyük bir büyük bir felaket olmasına işaret eder.

Rüyada ekin tarlası görmek, bir rivayete göre rüya sahibinin veya ekin sahibi belliyse onun veya aile ve akrabasından birinin aniden vefatına, yeşil ekinin kuruduğunu görmek, büyük bir felakete, kendi malı olan düz bir tarlada ekin görmek, zengin olmaya veya idareciliğe işarettir.

Rüyada Yeşil Ekin Tarlası Görmek

Rüyada yeşil ekin tarlası görmek, arkadaşlarından çeşitli şekillerde para almaya, mevsiminin dışında fakat başakları sararmış olduğu halde ekin biçmek ihtiyarların vefatına, başaklar yeşil ise, gençlerin vefatına veya öldürülmelerine işarettir. Rüyada ekin tarlası görmek, İslami rüya tabirleri yapan alimlere göre hanımının hamile olacağına işaret eder demişlerdir.

Rüyada Ekin Tarlası Sulamak

Rüyada ekin tarlası sulamak feyiz ve bereketin azlığına, devlet başkanının eliyle bir şey ektiğini görmek, fiyatların yükselmesine, elinde bir demet başak görmek, veya ambarda veya bir kapta başaklar görmek, başkasının ticaretinden eline mal- mülk-para geçmeye, ya da ilim öğrenmeye işarettir.

Rüyada Ekin Başaklarını Sararmış Görmek

Rüyada ekin başaklarını sararmış olgunlaşmış görmek, Her ne cinsen olursa olsun ot biçtiğini gören kimse, eğer insanlara göre makbul cinsten ise, hayra eğer makbul değil ise, şerre uğrar.

Rüyada Ekin Ambarı Görmek

Rüyada tütün ekini yabancı bir memleketten rızka, pirinç ekini servet, sermeye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber makam kazanmak için çalışma ve gayrete işarettir. Rüyada ekin tarlası görmek hububat, ziraatı rızık, bereket ve güzel yaşamak için çok çalışmaya işarettir. Bazıları hububat ziraatini bunun tersiyle tabir etmişlerdir.

Rüyada Ekin Tarlasında Gezmek

Rüyada ekin tarlasında gezmek, eğer layık ve hak ediyorsa devletin veya memleketin etkili ve yetkili kimselerine yakın olup hükumette çalışmaya, eğer layık değil ise, herhalde eline nimet geçmesine delalet eder.

Rüyada Ekin Tarlasının Yandığını Görmek

Rüyada ekin tarlasının yandığını görmek, o mekan halkı arasında büyük ve kötü bir hastalık olmasına işarettir. Rüyada ekin tarlası yanması, maddi ve manevi sıkıntılar, üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlara işaret eder.

Rüyada Ekin Tohumu Görmek

Tarlaya tohum ektiğini gören kimse, şeref ve yüksek derecelere erer. Rüyada buğday ektiğini gören kimse, Allah’ın rızasına uygun bir iş işler. Genellikle ekmek de çalışma ve gayret ile tabir olunur.

Rüyada Tarlaya Ekin Ekmek

Buğday ektiğini ve bunun güzel bittiğini görmek, görünen tarafının görünmeyen tarafından ha­yırlı ve iyi olduğuna, arpa ektiğini ve güzel mahsul verdiğini görmek, gizli halinin görünen halinden iyi olduğuna işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Ruyamda ekin tarlasinin islak oldugunu goruyordum

  2. Zeynep dedi ki:

    Rüyamda ekintarlasinin ıslak olduğunu gördüm

  3. Nigar Kaya dedi ki:

    Rüyamda ekin tarlasında iki inek vardı onları taşla kovaladım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca