Rüyada “Ekin Ekmek” Görmek

Ekin Ekmek
Rüyada ekin ekmek sürpriz gelişmelere ve bilmediğiniz bir şeyi öğrenmeye işaret eder. Rüyada ekin ektiğini görmek çocuk sahibi olmaya tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyada ekin ekmek rüyayı gören kimse kadın ise hamile kalır veya sürpriz bir haber alır bilmediği bir şeyi öğrenir denilmiştir. Bir adam rüyada ekin ektiğini görse; hanımının hamileliğine delalettir. Rüyada ekin ektiğini görmek, o şahısla tarla sahibi arasında savaş ve anlaşmazlık meydana geleceğine, tarla sahibi bilmiyorsa evladı olacağına işarettir. Rüyada ekinin yanması, açlığın yaşanacağına işarettir. Ekinin yeşil olduğunu görmek, uzun ömre işarettir. Ekinin kuru olduğunu görmek, rüya sahibinin ölümünün yaklaşmasına delâlet eder.

Rüyada ekin ekmek, İslami rüya tabirleri yorumu yapan alimlerin görüşlerine göre ekin ekmek kadın için hamilelik, bekar biri için evlilik, erkek için neslinin çoğalması ve genişlemesi anlamına gelir. Rüyada tarlaya ekin ekmek, maddi ve manevi rahatlamaya ve sevineceğiniz bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada ekin dikmek veya ektiğini görmek hayırlı bir haber veya iyi bir seyahat edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ekin Ektiğini Görmek

Rüyada ekin ektiğini görmek erkek için hayırlı bir evlat sahibi olmaya, kadın için çocuk müjdesine işaret eder. Rüyada ekin ektiğini gören kimse mükafat ve kazanç elde eder denilmiştir. Rüyada ekin ekmek, rüya tabirleri sözlüğünde eğer ekin yeşil ve yaş ise hayırlı ve bereketli ömre, ekin kuru ise yaşanacak olumsuzluklara delalet eder.

Rüyada Tarlaya Ekin Ekmek

Rüyada tarlaya ekin ekmek erkek için neslinin ve zürriyetinin genişlemesine ve malının artmasına işaret eder. Rüyayı gören kimse kadın ise çocuk sahibi olur çok yakın bir dönemde evlat müjdesi alır denilmiştir.

Rüyada Ekin Elemek

Rüyada ekin elemek kazanç ve kar elde etmeye ve işlerinin bereketinin artmasına yorumlanır. Rüyada elek ile ekin elediğini gören kimse başarıya ulaşır ve yaptığı işler her kes tarafından taktir edilir.

Rüyada Tarlada Ekin Ekmek

Rüyada tarlada ekin ekmek büyük bir mükafat yada bir işte olumlu yönde oluşacak hayırlı bir kazanç demektir. Rüyada tarlada ekin ektiğini görmek büyük bir kısmet anlamına gelir.

Rüyada Ekin Sulamak

Rüyada ekin sulamak bir işe başlayıp o iş ile iyi kazançlar elde edeceğinize ve umduğunuz gibi başarıya ulaşacağınıza delalet eder. Rüyada ekin görmek büyük kısmet ve hayırlı bir nasip olarak yorumlanır, suladığını görmek iyi niyetlerinin hayırla sonuçlanmasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca