Rüyada “Ekin Biçmek” Görmek

Ekin Biçmek
Rüyada ekin biçmek hayırlı ve bereketli bir sene geçirmektir. Rüyada tırpanla ekin biçmek, mutluluk ve bolluk. Orakla ekin biçmek zor geçime işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ekin Biçmek

Rüyada ekin biçmek zor olanı kolaylaştırmaya işarettir. Bazen da rüyada ekin biçeni görmek; ölüme işarettir. Olgunlaştıktan sonra biçilmiş ekin veya ekini biçtiğini görmek; iyiliğe ve mutluluğa işarettir. Rüyada ekin biçerken görmek, maddi sorunlardan kurtulmaya geniş rızık ve bolluk anlamına gelir. Rüyada ekin biçtiğini görmek rızık ve kısmet, güzel talih ve emeklerinin karışılığını almak ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yeşil ekin biçmek veya ekinin mevsimsiz olmasını görmek, bir ölüme işarettir. Rüyada olmamış yeşil ekin biçmek, bazı tabircilere göre yorumu; Eğer biçilen ekinin yeşil olduğunu görürse, bir gencin ölümüne, beyaz olursa, bir yaşlının ölümüne işarettir.

Rüyada ekin biçmek, kendini ekin biçerken gören kimse hayal ettiği şeye geç kavuşur ve bir şeyi çok ister ama istediği şey zorluklar ile gerçekleşir denilmiştir. Rüyada orakla ekin biçmek, zor geçim ve işsiz kalma durumu ile yüz yüze olmaya alamettir. Rüyada tırpanla ekin biçmek kolay geçim ve işlerini sistematik olarak yapan akıllı ve aklı selim bir dost ile beraber bir işe kalkışmaya rüyanız tabir olunur.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyada ekin biçtiğini görmek rüyayı gören kimsenin bir mal hakkında ailesi ile ilgili maddi sorunlar için yaşayacağı olumsuzların habercisidir. Rüyada ekin biçmek bazı tabircilerin yorumlarında pek hayırlı yorumlanmıyor ama bu rüyayı gören kimse maddi sorunlar ile karşılaşır denilmiştir.

Rüyada Tırpanla Ekin Biçmek

Rüyada tırpanla ekin biçmek maddi sorunları olan biri için hayırlı ve kolay geçim dönemleri başlamasının habercisidir. Rüyada tırpanla yeşil ekin veya ot biçmek her işte aceleci davranmayıp düşünmesi gerektiğinin alametidir.

Rüyada Orakla Ekin Biçmek

Rüyada orakla ot biçmek istemediği bir yere gitmeye ve bir dönem orada kalmanız gerekeceğine rüyanız tasvir olunur. Rüyada orakla yeşil olmamış ekinler biçmek maddi sorunlar ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Ekin Biçtirmek

Rüyada ekin biçtirmek rızık ve kısmet ile birlikte büyük bir şans elde eden kimseyi ifade eder. Rüyada ekin biçmek bazı yorumlarda hayır bazı farklı görüşlere göre sorun ve sıkıntı üzücü haber veya vefat haberi almak ile tabir olunur.

Rüyada Ekin Yolmak

Rüyada ekin yolmak elinizle ekin yolmak rüyası pek hayırlı değildir biriyle bağınızı yada ilişkinizi bitirmek anlamına gelir. Rüyada ekin koparmak yolmak arkadaşlık veya sevgili ilişkilerini temsil eder bunlar ile yaşanacak olumsuzlukları ifade eder.

Rüyada Ekin Toplamak

Rüyada ekin toplamak eğer olgunlaşmış ise kar, kazanç, ganimet, çok mal anlamına gelir. Rüyada ekin topladığını görmek bazı tabircilere göre hayırlı geçim ve büyük mükafat ile yorumlanır.

Rüyada Buğday Biçmek

Rüyada buğday biçmek ekin başağı olgunlaşmış ise sizin için hayırlı sonuçlanacak bir işe delalet eder. Rüyada buğday, arpa, ekin başağı olan otları biçmek bazen pek hayırlı şekilde yorumlanmayabilir.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek bereket ve güzel talih, kolay geçim, bol rızık ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ekin biçmek eğer rüyayı gören kimse tarlada ekin biçerken kendini görse bu rüya zor bir döneme girmeye ve bazı sorunlar yaşamanıza işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca