Rüyada “Eğilmek” Görmek

Eğilmek
Rüyada eğilmek nefret ettiren bir olay yaşamaya veya bir belanın gelmesine işarettir. Rüyada çömelmek korkmak, uzaklaşmak ve ayrılık anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Eğilmek

Rüyada eğilmek, rüya sahibi için aile içi sıkıntı ve sorunlar yaşamaya işaret eder. Rüyada eğildiğini görmekte hayır yoktur. Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada eğilmek bir belanın gelmesine veya nefret uyandıran bir işin olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eğildiğini görmek, bazı rüya tabiri alimlerine göre: Eğilmek okumaya işarettir. Rüyada çömelmek rüya sahibi için kısmetsizlik veya bir mağlubiyet yaşamak anlamına gelir. Rüyada ağız eğilmesi tedbir almaya, yatırım yapmaya veya bilmediği bir şey hakkında olumsuz, hayırsız yorum yapmanıza rüyanız tasvir edilir.

Rüyada eğilmek, İslami rüya tabiri yapan alimlerin yorumlarına göre bu rüya pek hayırlı yorumlanmaz, çevrenizde kötü eleşti almaya ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüyada yere eğilmek borçlu biri için borcunun artmasına, tahsil gören okul okuyan kimse için tahsil hayatında başarı ve hayırlı mezuniyet elde etmesine delalet eder.

Rüyada Çömelmek

Rüyada çömelmek nefret ettiren soğukluk yaşamanıza, üzücü bir olay yaşamaya ve bir belanın gelmesine işarettir. Rüyada çömeldiğini görmek, iyilik ve ihsanı inkar etmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yere çömelmek, korkmak, uzaklaşmak, ayrılık veya terk etmek anlamına gelir.

Rüyada Yere Eğilmek

Rüyada yere eğilmek, kendi aleyhinde hasetlik ve düşmanlığa, birbirine yardım etmekten kaçınan kimselere ve kendi isteğinizle birine yardım edecek bir topluluğun karşısında kalma durumu yaşamanıza işaret eder.

Rüyada Rükuya Eğilmek

Rüyada rükuya eğilmek, hayırlı bir lütuf ve murat ettiğiniz hayırlı istek arzuya erişmek anlamına gelir. Rüyada rüku yapmak ve rüku tesbihi zikretmek büyük mükafat ve hayırlı geçim ile tabir edilir.

Rüyada Eğildiğini Görmek

Rüyada eğildiğini görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre hayırlı bir şekilde yardımlaşmalara ve maddi yönde yardım etmek için, o senenin ucuzluğuna ve karlı kazançlı hayırlı seneler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Eğilmek Almak

Rüyada eğilmek almak, yere eğilip yerden bir şey aldığını görmek o bölgede rızık ve nimetin bolluğuna, eğer kendi mülkünde rüyayı görmüşse bu rüyayı gören kimsenin arzusuna kolayca erişeceğine işaret eder.

Rüyada Ağız Eğilmesi

Rüyada ağız eğilmesi, pişmanlığı veya hataya düşmeyi ifade eder. Bazı tabircilere göre rüyada ağzının eğildiğini görmek, günah ve haramdan sakınmaya tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. DİLEK dedi ki:

    rüyada makam mevki sahip bir kişini ayaklarıma kapanması

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca