Rüyada “Eğe” Görmek

Eğe
Rüyada eğe görmek zor işleri başarmaya işarettir. Rüyada eğe törpü görmek latif sözlü biriyle beraberliğe, bir şeyi eğelediğini görmek büyük mükafattır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Eğe Görmek

Rüyada eğe görmek elinde eğe gören kimse bayan ise işleri kolaylaşır murat ettiği şeyi çabuk elde eder, rüyayı gören kimse erkek ise zor bir işi başarmaya işaret eder. İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Rüyada eğe yapmak ummadık bir yerden gelecek parayı temsil eder. Elinde eğe olduğunu gören kimsenin zor işleri kolaylaşır. Eğeyle bir demiri düzeltmek isterken zorluk çekenin işleri zor ve zararla yürür. Kalın eğe ağır söz ve ince eğe latif sözdür. Eğesinin kırıldığını veya kaybolduğunu gören kimsenin işleri çıkmaza girer, düzeltmek istedikçe daha çok bozulur.

Rüyada eğe görmek, hakkında Cabir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Rüyada evinin demir eşyalarından birini eğelediğini görmek, işçi, hizmetçi ve yardımcılarına ha­yır edeceğine ve onların çalışma şartlarının ve gelir seviyesinin iyileşe­ceğine ve ev işlerinin yoluna gireceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada demir eğe görmek zor bir işi başarmayı güzel ve hayırlı şeyleri ifa eder.

Rüyada Törpü Görmek

Rüyada törpü görmek kadın için istediğini elde edip amacına ulaşmaya işarettir. Rüyada törpülemek mükafat ve kar elde etmeye yorumlanır. Rüyada tırnaklarını törpülemek bekar biri için evlilik hazırlığına işaret eder. Rüyada eğe törpü görmek yeni ve temiz ise rüyayı görenin beden sağlığının iyi olmasına tabir olunur.

Rüyada Eğe Yapmak

Rüyada eğe yapmak erkek için büyük bir başarı ve iyi bir meziyet elde etmeye yorumlanır. Rüyada demir eğelemek umut ettiği şeyi elde etmeye ve istediğini çok çalışıp zorda olsa kazanamaya rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birşeyi Törpülemek

Rüyada birşeyi törpülemek ve eğe yaptığını görmek umut ettiğiniz şeylere kolayca kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada bir şeyi törpülemek yarım kalmış işleri tamamlamaya ve zor bir işi başarmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birşeyi Eğelediğini görmek

Rüyada birşeyi eğelediğini görmek düzeltmek için yapılan eğeler sevdiğinizden bir süre ayrılık yaşamaya ve kısa süreli ayrılıklara tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eğe görmek zorlukların üstesinden gelen kimseyi ifade eder bu rüya erkek için başarı, kadın için bilmediği bir işi öğrenmek ve o işte başarılı olmaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca