Rüyada “Ebegümeci” Görmek

Ebegümeci
Rüyada ebegümeci görmek hasta biri için şifa bulmaya sıhhate kavuşmaya işarettir. Rüyada ebegümeci otu veya yemeği görmek muradına kavuşmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ebegümeci Görmek

Rüyada ebegümeci görmek rüyayı gören kimse hasta ise şifa bulur. Vücudu sıhhatli ise; hayır ve menfaat görür, üzücü bir olay yaşamışsa üzüntü ve kederinden hemen kurtulur. Rüyada ebegümeci pişirip yediğini görmek rüyayı gören kimse mide rahatsızlığı çekmez. Eğer afiyette değilse afiyet bulur. Rüyada ebegümeci yemeği görmek kadın için hamaratlık ve hoş görülü olmasını takdir eden kimseyle yakınlık kuracağına yorumlanır.

Rüyada ebegümeci görmek, İslami rüya tabirleri yapan alimlerin bir rivayetlerine rüyayı görenin eline bir yerden para geçer. Rüyada ebegümeci çayı içmek hasta biri için acil şifaya kavuşacak bir dermana işaret eder. Rüya tabirleri yapan alimlere göre bu rüya ender görülen ve hayırlı kabul edilen rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Ebegümeci Yemek

Rüyada ebegümeci yemek erkek ve kadın kimse için şifadır eğer mide rahatsızlığınız varsa izalesine ve şifaya kavuşmaya işarettir, eğer rüyayı gören afiyette ise; rızık ve kısmete kavuşur.

Rüyada Ebegümeci Pişirmek

Rüyada ebegümeci pişirmek hayırlı bir kısmet ve iyi bir iş habercisidir. Rüyada ebegümeci görmek, yemeği şifa, otu deva, çayı hürmet ve saygınlık görmeyi ifade eder.

Rüyada Ebegümeci Çayı Görmek

Rüyada ebegümeci çayı görmek murada ermek ve istediğini elde etmeyi ifade eder. Rüyada ebegümeci çayı içmek sıhhat ve afiyete kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ebegümeci Yemeği Görmek

Rüyada ebegümeci yemeği görmek eğer yemekten kişi yerse büyük bir mükafat elde eder denilmiştir. Rüyada ebegümeci kavurması yemek köye seyahat veya köylük bir yere taşınmak ile tabir edilir.

Rüyada Ebegümeci Otu Görmek

Rüyada ebegümeci otu görmek derman bulacağı bir hastalığa düşüp kısa zamanda hemen şifaya kavuşmaya işarettir. Rüyada ebegümeci otu toplamak veya yeşil haliyle dalında görmek şifadır.

Rüyada Ebegümeci Toplamak

Rüyada ebegümeci toplamak rızık ve kısmet elde etmeye ve istediğinizi kolayca elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada ebegümeci gören kimse her ne tür hayırlı muradı varsa kolayca elde eder denilmiştir.

Rüyada Ebegümeci Tohumu Görmek

Rüyada ebegümeci tohumu görmek, ebegümeci tohumu aldığını, sattığını veya birisine verdiğini görmek rahat hayat şartlarına alışıp en ufak bir sıkıntıya katlanmaya tahammül etmemeye delâlet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca