Rüyada “Ebe” Görmek

Ebe
Rüyada ebe görmenin manası; Rüyada ebe görmek ne anlama gelir, Ebeyi güler yüzlü görmek hayırlıdır. İyilik sahibi bir kimseden yardım görmeye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek, hayırdır, ebe genç ise, orta yaşlı ebe görmekten hayırlıdır, ihtiyar ve çirkin ebe görmekte hayır yoktur. Bazı rüya tabiri ilimlerine göre: Rüyada ebe görmek bir hayrın olacağına, bir ebe ile dost olmak büyük bir kimseden yakın ve ahbap olup ondan iyilik görmeye, ebe ile bozuşmak öyle bir kimsenin nefret ve düşmanlığına uğramaya tabir edilip, yorumlanır. Ebeyi güler yüzlü görmek, büyük ve hayırlı bir kimsenin kendi rızası ile lütuf ve ihsanına kavuşmaya, asık suratlı ve dargın görmek, öyle bir şahsın kendisine ekşi yüz göstereceğine işarettir.

Rüyada Ebe çağırmak

Yardımlaşma görmeye, bir ebeyi çağırdığını görmek, bir civanmert kimseden yardım istemeye, çağırdığı ebenin geldiğini görmek, talebinde Allâhü Tealâ’nın yardımı ile istediğini elde eder.

Rüyada ebe olmak

Rüyada Ebe olmak şu şekilde tabir edilir. Ebeler Hamile kadını ıstırabından kurtardığı için hayırlı, yardım sever, civanmert bir kimse ile tabir olunur. Evine bir ebenin geldiğini görmek, hayırlı bir kimseden hayırlı bir haber veya maddi manevi bir destek maddi menfaat ve yardımlaşmaya delalet eder.

Rüyada ebe olduğunu görmek

Rüyada kişinin kendisini ebe olduğunu görmesi hayır ile yorumlanır, kişi ebe olup ebelik vazifesini yerine getirdiğini görmesi büyük bir sorumluluk altına girmeye ve bu sorumluluğun kolaylıkla üstesinden gelceğine tabir edilir.

Rüyada ebelik yapmak

Rüyada bir kişi başkası için ebelik yapması kişiler tanıdıksa yakınlardan göreceği yardıma delalet eder. Eğer ebelik yaparken rüyasında tanımadığı kimselere ebelik yapıyorsa hiç ummadığı yerden göreceği hayra ve kolaylığa delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca