Rüyada “Duvardan Düşmek” Görmek

Duvardan Düşmek
Rüyada duvardan düşmek makam ve mevki değişikliği veya iş değişikliği demektir. Rüyada yüksek duvardan düşmek, sıkıntı ve uğursuzluk habercisidir.

Rüyada Duvardan Düşmek

Rüyada duvardan düşmek sağlam ve emin adımlarla ilerleyerek hedeflerine ve istediğiniz mükafatlara ulaşacağınıza güzel ve hoş ironiler yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada duvardan düştüğünü görmek, bahtının ve talihinin güzel olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada bahçe duvarından düşmek, kısmetsizlik veya ummadık bir uğursuzluk yaşamanıza veya bereketli ve bol rızık ve kazançlı işler yapmanıza tabir edilir. Rüyada cami duvarından düşmek, bir konu hakkında uyarılmaya ve hatalarından vazgeçmesi gereken kimse için nasihat ile tasvir edilir. Rüyada duvardan düşmek, istediği her şeyi kolayca elde etmeye, ummadığınız bir yerden elinize geçecek bir miktar paraya tabir olunur.

Rüyada duvardan düşmek, gelecek olan güzel ve hayırlı haberlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyada çocuğunun duvardan düştüğünü görmek, sıkıntı, kedere ve üzüntü anlamına gelir. Rüyada duvardan düşmek, aile ve iş hayatında mutlu olmaya huzurlu ve aydınlık günler yaşamaya işarettir.

Rüyada Duvardan Tepetaklak Düşmek

Rüyada duvardan tepetaklak düşmek, musibet ve uğursuzluk yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada düştüğünü gören kimse, üzülür veya bir yerden bir başka yere taşınabilir denilmiştir.

Rüyada Çocuğunun Duvardan Düştüğünü Görmek

Rüyada çocuğunun duvardan düştüğünü görmek, aile içi ilgisilik ve yalnızlık çeken evlatlara veya can sıkıntısı olan kimselere rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Yüksek Duvardan Düşmek

Rüyada yüksek duvardan düşmek, iş hayatında yada eğitim hayatında yaşanan bir olaydan dolayı üzüntü yaşama ile tabir edilir. Rüyada yüksek duvardan düştüğünü görmek, aile içinde geçimsizlik yaşamaya evli bir kimse için ise eşi ile arasında sorunlar yaşayarak ayrılma noktasına gelmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Düz Duvardan Düşmek

Rüyada düz duvardan düşmek, kötüye giden durumunu düzeltmeye ve para sıkıntısı yaşamadan hayatını idam ettirecek olması anlamına gelir. Rüyada düz duvardan düştüğünü görmek, kendinin yada bir yakının malına zarar gelecek olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Dik Duvardan Düşmek

Rüyada dik duvardan düşmek, düşüp bir yerini incitmek, sıkıntı ve üzüntü ile tabir edilir. Rüyada dik duvardan düştüğünü görmek, emeklerinin karşılığını alarak başarılı ve ihya olma ile rivayet edilir.

Rüyada Duvardan Düştüğünü Görmek

Rüyada duvardan düştüğünü görmek, bazı tabircilere göre bu rüyayı gören kimse bekar ise evliliği gecikir veya geç evlenir denilmiştir. Rüyada duvardan düşmek, İslami tabircilere göre iş hayatı sorunlarına veya maddi konularda sıkıntıya düşmek ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sevda dedi ki:

    Kova burcunun ozellikleri

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca