Rüyada “Duvardan Atlamak” Görmek

Duvardan Atlamak
Rüyada duvardan atlamak bir halden başka bir güzel hale bürünmektir. Rüyada yüksek duvardan atlamak, makam ve mevki değişikliğine işaret eder.

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak yolunda gitmeyen ve rüya sahibini rahatsız eden durumların düzelecek olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvardan atladığını görmek, arzu edilen bir şeyin kolay bir şekilde olması anlamına gelir. Rüyada bahçe duvarından atlamak, hane içinde sıkıntı ve hüzündür. Rüyada okul duvarından atlamak, eğitim hayatında başarısız olmaya yorumlanır. Rüyada evin duvarından atlamak, maddi sıkıntı yaşama anlamına gelir. Rüyada cami duvarından atlamak, bilgi sahibi kimse ile tabir edilir. Rüyada duvardan atlamak, durumunun düzelmesine ve sıkıntılarının bitmesine tasvir edilir.

Rüyada duvardan atlamak, çekilen sıkıntı ve cefanın son bulması ile rahat bir nefes almaya delalettir. Rüyada birinin duvardan atladığını görmek, uğursuzluk ve talihsizliktir. Rüyada yüksek bir duvardan atlamak, kayıplar yaşamaya yorumlanır. Rüyada duvardan atlamak, istenilen bir şey için çok çalışıp elde etmeye tasvir edilir.

Rüyada Taş Duvardan Atlamak

Rüyada taş duvardan atlamak, emeklerinin ve çabalarının karşılığını alamayacağı bir iş yapmaya ve sıkıntıya düşecek olmaya rivayet edilir. Rüyada taş duvardan atladığını görmek, sürekli iş değişimine ve sabit bir işte kalamayacak olması anlamına gelir.

Rüyada Duvara Çıkıp Atlamak

Rüyada duvara çıkıp atlamak, faydalı ve güzel işler yapmaya bulunduğu durumun yükselmesine yorumlanmaktadır. Rüyada duvara çıkıp atladığını görmek, başarılı işler yapmaya ve kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Yüksek Duvardan Atlamak

Rüyada Yüksek Duvardan Atlamak, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtularak iyi yerlere gelmeye ve rahat etmeye tabir edilir. Rüyada yüksek duvardan atladığını görmek, maddi açıdan dara düşmeye ve sıkıntı içinde yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Duvardan Aşağıya Atlamak

Rüyada duvardan aşağıya atlamak, hayırlı ve geleceğe yönelik bir işle meşgul olmaya tasvir edilir. Rüyada duvardan aşağıya atladığını görmek, özel hayatının yolunda olmasına ve hayırlı olacak bir yuva kurmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvardan Duvara Atlamak

Rüyada duvardan duvara atlamak, iş hayatında bir türlü başarılı olamayan ve sürekli iş değiştiren ve mutsuz kimse ile yorumlanmaktadır. Rüyada duvardan duvara atladığını görmek, özel hayatındaki mutlu olmaya ve çevresine  karşı saygılı kimse ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca