Rüyada “Duvara Yazı Yazmak” Görmek

Duvara Yazı Yazmak
Rüyada duvara yazı yazmak bilmediğiniz bir işe kalkışmak ve zarar görmek ihtimalini ifade eder. Rüyada duvara yazmak manevi sorunlardan kurtulmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Duvara Yazı Yazmak

Rüyada duvara yazı yazmak işlerinin yolunda gitmesi ile eski huzurlu ve mutlu günlerine kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada eski duvara yazı yazmak, maddi sıkıntı ve hastalığa ve pek hayra alamet edilmez. Rüyada yıkılan duvara yazı yazmak, sıkıntı, dert ve tasa ile tabir edilir. Rüyada sokak duvarına yazı yazmak, talihsizlik ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyada birinin duvarına yazı yazmak, kısmetinin ve nasibinin açık olmasına yorumlanır. Rüyada duvara yazı yazmak, çabalarının ve emeklerinin karşılığını alarak mutlu olmasına rivayet edilir.

Rüyada duvara yazı yazmak, gücüne güç katarak daha çok başarılı olmak için var gücü ile çalışmaya tabir edilir. Rüyada duvara yazı yazdığını görmek, yeni bir işe girmeye yada hayatını bir kimse ile birleştirmeye yorumlanmaktadır. Rüyada cami duvarına yazı yazmak, Salih bir kimse olmaya rivayet edilir. Rüyada duvara yazı yazmak istediği her şeyi elde edecek güce sahip olmaya tasvir edilir.

Rüyada Duvar  Yazısı Görmek

Rüyada duvar yazısı görmek, geçmişte yaşadığınız bir sıkıntının, hastalığın veya kargaşanın benzer şekilde tekrardan zuhur etmesine işaret eder. Rüyada duvar yazıları görmek, kimilerine göre bilgi ve uyandırıcı bir rüyadır.

Rüyada Duvarda Yazı Görmek

Rüyada duvarda yazı görmek, yazılan yazı bir şeyi ifade ediyorsa anlamına göre rüyanız hayırlı veya hayırsız olarak yorumlanır. Rüyada duvarda karışık yazılar görmek, sıkıcı bir iş ile uğraşmanıza işaret eder.

Rüyada Kalemle Duvara Yazı Yazmak

Rüyada kalemle duvara yazı yazmak, rüya sahibinin evlat sahibi olmasına yada yeni bir işe girmesi anlamına gelir. Rüyada kalemle duvara yazı yazdığını görmek, hayalini kurduğu ve çok istediği bir şeyin olması ile geçim sıkıntısından kurtulacak olmaya tabir edilir.

Rüyada Bahçe Duvarına Yazı Yazmak

Rüyada bahçe duvarına yazı yazmak, çalışmalarının hem kendi hemde ailesi için faydalı olmasına tabir edilir. Rüyada bahçe duvarına yazı yazdığını görmek, hane içinde bereketli ve bol rızıklı işler yapması anlamına gelir.

Rüyada Evin Duvarına Yazı Yazmak

Rüyada evin duvarına yazı yazmak, düşmanına fırsat vermeden kendi bulduğu çözüm ile sorunları halledecek olmaya tasvir edilir. Rüyada evin duvarına yazı yazdığını görmek, bilmediği ve daha önce görmediği bir kimseden yardım isteyecek olma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Arapça Duvara Yazı Yazmak

Rüyada Arapça duvara yazı yazmak, fakire, yoksula ve düşkün olan bir kimselerin ihtiyaçlarını karşılamaya ve destek olması anlamına gelir. Rüyada arapça duvara yazı yazdığını görmek, yüce gönüllü ve kadir kıymet bilen servetini ihtiyaç sahibi kimselere yardı etmesi ile yorumlanmaktadır.

Rüyada El Yazısı ile Duvara Yazı Yazmak

Rüyada el yazısı ile duvara yazı yazmak, hayırsız ve kötü huylu arkadaşlarından kurtulmaya ve hak yolunda ilerlemeye tabir edilir. Rüyada duvara yazı yazmak, doğru yolu bularak, şükür etmeyi bilmeye ve helal kazanç sağlamaya, dertlerden kurtulmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. solmaz Tamerlan dedi ki:

    birlewerikmi biz

  2. mehmet ertürk dedi ki:

    Rüyamda beyaz sprey ile duvarları ve tavana sıkıyorum ve beyaz leke aşağıya sızıyor

  3. mine dedi ki:

    Rüyada Duvara çocuğunun ismini duvara çakmak

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca