Rüyada “Duvara Vurduğunu” Görmek

Duvara Vurduğunu
Rüyada duvara vurduğunu görmek rüyayı gören kimsenin pişman olacağına işarettir. Rüyada duvara vurmak hataya düşmek, tövbe etmek yanlıştan dönmektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Duvara Vurduğunu Görmek

Rüyada duvara vurduğunu görmek vurulan yerden ses çıktığını duymak kendisini güzel ifade eden kimseye tabir edilir, rüyada duvara elle vurmak hataya düşüp pişman olacağınız bir an yaşayacağınıza işarettir. Rüyada birinin duvara vurduğunu görmek, vuran kişiye destek olacağınız anlamına gelir, kimilerine göre rüyada duvara vurmak, hataya düşmek ve pişmanlık yaşamak ile yorumlanır. Rüyada yıkılmış duvara vurmak, hayal kırıklığı ile yorumlanır. Rüyada evin duvarına vurduğunu görmek, sıkıntıların bitmesine, sorunların çözülmesine tabir edilir. Rüyada duvara vurduğunu görmek, İslami tabircilere göre sevinç, müjde, temkinli olmak ile yorumlanır, duvara vurmak tövbe ve pişmanlık duymanın habercisidir.

Rüyada duvara vurduğunu görmek, hayırlı ve karlı yatırımlar yapacağınız işlere yönelmenize ve bir işte nam yapmaya rivayet edilir. Rüyada sopayla duvara vurmak, bereket ve bol kazanç anlamına gelir. Rüyada kamçı ile duvara vurmak, şans ve kısmet ile yorumlanır. Rüyada duvara vurduğunu görmek, resmi dairede bir işinin olmasına, makam ve mevki elde etmek için çok gayret eden bir erkek ile rüyanız tabir olunur.

Rüyada Duvara Yumruk Atmak

Rüyada duvara yumruk atmak, bir dostuna yada yada sevdiği bir kişiye yardım edecek olmasına rivayet edilir. Rüyada duvara yumruk attığını görmek, kazancını ihtiyaç sahibi muhtaç kimselerle paylaşmaya ve kazancının bereketlenerek çoğalması anlamına gelir.

Rüyada Başını Duvara Vurmak

Rüyada başını duvara vurmak, yaşanılan bir durumdan dolayı pişmanlık yaşamaya tabir edilir. Rüyada başını duvara vurduğunu görmek, hatalarından ders çıkarmaya ve daha dikkatli olup, doğru kararlar vermeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvara Kafa Atmak

Rüyada duvara kafa atmak, kaybettiği her şeyi geri almak ve kazanmak için doğru kararlar vermesi ile muvaffak olmaya tabir edilir. Rüyada duvara kafa attığını görmek, yakın bir dostundan zarar görmeye ve bir miktar para kaybetme ile tasvir edilir .

Rüyada Duvara Arabayla Vurmak

Rüyada duvara arabayla vurmak, işini ve gücünü kaybederek zor günler yaşamaya ve sıkıntı çekmesi anlamına gelir. Rüyada duvara arabayla vurduğunu görmek, hayırlı olmayan bir işle meşgul olmaya ve başından belanın eksik olmayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Duvara Tekme Atmak

Rüyada tekme atmak, biriyle tartışma yaşayacağınıza ve bu sebeple üzüntüye düşmenize işarettir. Rüyada duvarı tekmelemek, pişmanlık yaşamak anlamına gelir. Rüyada duvara ayakla vurmak, kovmak ve irdelemek ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. huriye dedi ki:

    YANLARI OLMAYAN ESKİ BİR SERVİS OTOBÜSÜYLE İÇİNDE BİR KAÇ ARKADAŞ DAHA VAR DUVARA VURDUK BEN İÇİNDEN ÇIKTIM

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca