Rüyada “Duvara Tırmanmak” Görmek

Duvara Tırmanmak
Rüyada duvara tırmanmak zor ve güç bir işi başarmak anlamına gelir. Rüyada düz duvara tırmanmak, mükafat ve iyi bir menfaat elde etmenize işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Duvara Tırmanmak

Rüyada duvara tırmanmak, dik kafalı ve azimli olmaya, tuttuğunu koparan güçlü bir kimse ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada duvara tutunmak, güç, kuvvet ve psikoloji yönünden rahatlayacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada duvara çıkmak, zor olan işi başaran kimseye işaret eder, bu rüyayı gören kimse istediği işte tüm zorluklara rağmen başarı elde eder denilmiştir. Rüyada birinin duvarına tırmanmak, kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyada cami duvarına tırmanmak, ihsan sahibi olmaya rivayet edilir. Rüyada bahçe duvarını tırmanmak, güçlü, başarılı ve Salih kimse ile yorumlanır. Rüyada duvara tırmanmak, inatçı ve azimli kimseye tasvir edilir.

Rüyada duvara tırmanmak, karlı olacak ve ihya olacağı işler yaparak başarılı olacağınıza ile rivayet edilir. Rüyada başkasının duvarına tırmanmak, gelecek olan kötülüklerden korunma ile yorumlanır. Rüyada dik duvara tırmanmak, korkularının kurtulmaya, istediğine kavuşmaya işarettir. Rüyada duvara tırmanmak, inandığı şeyler uğruna canını ortaya koyarak çalışıp zafere ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Duvara Tırmandığı görmek

Rüyada Duvara Tırmandığı görmek, inatçı ve kararlı olması sayesinde kimsenin ne dediğini umursamadan kendi bildiğini yapan kimse ile tabir edilir. Rüyada duvara tırmanmak, kendi doğrusundan şaşmayan ve başarılı işler yaparak kendini kanıtlama ile yorumlanır.

Rüyada Evin Duvarına Tırmanmak

Rüyada evin duvarına tırmanmak, umutsuzluğa kapılmadan ailesi için çok çalışmaya ve muvaffak olması ile rivayet edilir. Rüyada evin duvarına tırmandığını görmek, doğru verilen kararlar sayesinden zafere ulaşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Taş Duvara Tırmanmak

Rüyada taş duvara tırmanmak, azimli, kararlı ve hırslı olması sayesinde her işin üstesinden gelmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada taş duvar tırmandığını görmek, olumsuzluklara rağmen ümidine kaybetmeden bütün gücü ile çalışmaya tasvir edilir.

Rüyada Toprak Duvara Tırmanmak

Rüyada toprak duvara tırmanmak, önüne çıkan bütün engelleri aşarak gü, kuvvet ve ihsan sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada toprak duvara tırmandığını görmek, geçimini sağlayacak kadar kazanç sağlamaya ve bunla muvaffak olmaya tabir edilir.

Rüyada Yüksek Duvara Tırmanmak

Rüyada yüksek duvara tırmanmak, gözünün yükseklere olmasına ve aza kanat etmeyen kimse ile tasvir edilir. Rüyada yüksek duvara tırmandığını görmek, aç gözlü olmaya ve elinde olanlarla mutlu olmayı bilmeyen, her şeyin daha fazlasını isteyen kimse anlamına gelir.

Rüyada Düz Duvara Tırmanmak

Rüyada düz duvara tırmanmak, çevresindeki kimsenin sözüne aldırmadan bildiği doğruların yolunda ilerlemesine delalet eder. Rüyada düz duvara tırmandığını görmek, yeni iş yatırımları yapmaya ve başarılı olmaya rivayet eder.

Rüyada Beyaz Duvara Tırmanmak

Rüyada beyaz duvara tırmanmak, kara bulutların dağılması ile feraha ve aydınlığa kavuşmaya tabir edilir. Rüyada beyaz duvara tırmandığını görmek, hane içinde birlik, bütünlük ve huzurun sağlanması anlamına gelir.

Rüyada Dik Duvara Tırmanmak

Rüyada dik duvara tırmanmak, zorlu olan yolda doğru ve emin adımlarla ilerleyerek zafere ulaşmaya tasvir edilir. Rüyada dik duvara tırmandığını görmek, hayallerine ve umutlarını kavuşmak için çok çalışmaya tabir edilir. Rüyada duvara tırmanmak rüya alimlerinin görüşlerine göre, duvara çıkarken zorlanırsa kolay olmayan bir işi başaracağınıza işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Zeynep dedi ki:

    Rüyamda herkesin atlayarak karşı tarafa geçtiği bir duvarda benim bir türlü ayağımı atıp karşı tarafa geçemediğimi, uzun süre uğraştığımı. Ardından duvarın sol tarafına gçerek ordan ayağımı attığımda hemen karşı tarafa geçebildiğimi, geçmek için bu kadar boşuna uğraşmışım, meğer burdan geçiliyormuş diyerek karşıya geçtiğimi gördüm. İstihare namazı kılıp yatmıştım ve hayırlı bir rüya görebilmek için dua etmiştim. Bunu gördüm. Bir anlam taşıyor mu gerçekten bilmiyorum. Ama yorumlayabilirseniz de çok memnun olurum. Teşekkürler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca