Rüyada “Duvara işemek” Görmek

Duvara işemek
Rüyada duvara işemek maddi yönden rahatlık borçtan kurtulmaktır. Rüyada işemek sıkıntıdan feraha çıkmaktır. Rüyada duvara işediğini görmek tabiri oku.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Duvara işemek

Rüyada duvara işemek erkek için rahatlık ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır, kadınlar için bu rüya pek hayır ile tabir edilmez, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemde olduğuna delalet eder. Rüyada duvara işediğini görmek, gam, keder ve sıkıntılardan kurtulmak, şansının ve kısmetinin açılması ile tabir edilir. Rüyada evin duvarına işemek, maddi açıdan dara düşmeye yorumlanır. Rüyada bahçe duvarına işemek, hane içinde sağlık sorununa delalettir. Rüyada birinin duvarına işemek, kederlenip üzülmeye rivayet edilir. Rüyada işediğini görmek, can sıkıcı bazı olayların yaşanmasının ardından maddi rahatlık ile yorumlanır, bazılarına göre bu rüya hüzünlenmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada duvara işemek, ailesi ile bazı sorunlara yaşamaya ve bunların zamanla düzeleceği ile tabir edilir. Rüyada çocuğunun duvar işediğini görmek, geçim kolaylığı anlamına gelir. Rüyada duvara işemek, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulma ile tabir edilir. Rüyada işemek bazı tabircilerin görüşlerine göre, maddi ve manevi sıkıntılarının çözülmesine, borçlu biri için borçlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Duvara Çiş Yapmak

Rüyada duvara çiş yapmak, hayırlı olmayan bir işle meşgul olmaya ve zarar ziyana uğramaya tabir edilir. Rüyada duvara çiş yaptığını görmek, bekar kimse için hayatında olan kişi ile sorunlar yaşamaya, evli kimse için ise eşiyle arasının açılacak olması anlamına gelir.

Rüyada Duvara işeme

Rüyada duvara işeme, uğursuzluk ve talihsizlik yaşanması yanı sıra aile içinde geçimsizlik ve kavgalar yaşanmasına delalettir. Rüyada duvara işediğini görmek, yaptığı işlerden ve kazandığı paradan hayır görmeyecek olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvara işediğini Görmek

Rüyada duvara işediğini görmek, hasta olan bir kimsenin şifa bulmasına ve sıkıntılarından kurtulacak olmaya yorumlanır. Rüyada duvara işemek, maddi olarak sıkıntı yaşamaya ve bu durumdan kurtulmak için arayış içine girme ile tabir edilir.

Rüyada Duvara işeyen Adam görmek

Rüyada duvara işeyen adam görmek, doğru kararlar alma ile hayatının olumlu yönde düzelmesine ve feraha ermesi anlamına gelir. Rüyada duvara işeyen adam, sıkıntılarından kurtulmak için maddi olarak yardım almasına rivayet edilir.

Rüyada Duvar Dibine işemek

Rüyada duvar dibine işemek, iş değişikliği yapmaya kazancının bereketli olması ile rızkının artması anlamına gelir. Rüyada duvar dibine işediğini görmek, dert, keder ve sıkıntılarından kurtularak hayatına hayırlı bir şekilde devam etmeye tabir edilir.

Rüyada Cami  Duvarına işemek

Rüyada cami  duvarına işemek, doğru olmayan işler yapmaya ve hata üstüne hata yaparak yanlışa düşmeye delalettir. Rüyada cami duvarına işediğini görmek, günah işlemeye ve hayırlı olmayan şeylerle meşgul olmaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca