Rüyada “Duvara Çıkmak” Görmek

Duvara Çıkmak
Rüyada duvara çıkmak talih ve kısmet yönünden şansınızın açılmasına işarettir. Rüyada duvara çıkmaya çalışmak, başarı ve zafer kazanmanıza yorumlanır.

Rüyada Duvara Çıkmak

Rüyada duvara çıkmak zor bir işi başarmak talih ve kısmetinin açık olmasına, yeni bir işe sahip olacağınıza tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvara çıkamamak, üzücü bir haber ile yola gitmek isteyeceksiniz ama gidememek ile tabir olunur. Rüyada duvara çıkmaya çalışmak, çok azim gösteren bir adama ve bekar biri için evlilik hazırlığı yapmaya başlayacağına işaret eder. Rüyada duvara çıktığını görmek, kolayca her istediği şeyi elde etmektir. Rüyada cami duvarına çıkmak, din ve iman bütünlüğü anlamına gelir. Rüyada dik duvara çıkmak, üzüntü ve keder ile gelecek zorluklara rağmen dik rampaya çıkarsa, zafere kavuşur, dik duvara çıkamaz ise mağlup olur. Rüyada duvara çıkmak, başarı, aradığını bulmak ve sevdiğine kavuşmak ile tabir edilir, kimilerine göre bu rüya tüm zorluklara rağmen mükafat elde etmek anlamına gelir.

Rüyada duvara çıkmak, arzuladığı ve çok istediği bir şeye sahip olarak muradına ermeye yorumlanmaktadır. Rüyada komşunun duvarına çıkmak, yarım kalan iş ve umutsuzluk ile tasvir edilir.  Rüyada duvar tırmanmak, uzun zamandır beklediği bir haberin gelmesi ile sevinmeye işaret eder. Rüyada bahçe duvarına çıkmak, hane içinde huzur ve mutluluktur.

Rüyada Dik Duvara Çıkmak

Rüyada dik duvara çıkmak, her işinde zorluklara rağmen başarı ve kazanç elde eden kimseye işaret eder. Rüyada dik duvara çıktığını görmek, kadın için evlilik, erkek için seveceği iyi huylu bir kadın ile tabir edilir.

Rüyada Duvara Çıkmaya Çalışmak

Rüyada duvara çıkmaya çalışmak, arzu ettiğiniz bir işe başlayacağınız anlamına gelir, bazı tabircilere göre bu rüya amacına ulaşmak için gayret eden kimseye işaret eder denilmiştir. Rüyada duvara çıkmak mükafat ve ödül anlamına gelir, dik duvara çıktığını gören kimse istediğini elde eder.

Rüyada Duvara Çıkamamak

Rüyada Duvara Çıkamamak,  hayalini kurup olmasını istediği bir şey için çalışmasına ve sonucunun ise hüsran ile bitmesi anlamına gelir. Rüyada duvara çıkamadığını görmek, sıkıntı ve dertlerine çözüm arayışı içinde olmasına yorumlanır.

Rüyada Duvara Çıkıp Atlamak

Rüyada Duvara Çıkıp Atlamak, sıkıntı ve sorunlarının içinden çıkılmaz bir hal alması ile arayış içine girmeye tabir edilir. Rüyada duvara çıkıp atladığını görmek, maddi ve manevi olarak sıkıntıya düşmeye tanıdığı bir kimseden yardım alması yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvara Çıkıp Düşmek

Rüyada Duvara Çıkıp Düşmek, önüne çıkan her soruna aldırmadan yoluna devam etmeye ve ihya olmaya rivayet edilir. Rüyada duvara çıkıp düştüğünü görmek, başarısızlıkla sonuçlanan işlerinin düzelecek olması anlamına gelir.

Rüyada Yüksek Duvara Çıkmak

Rüyada Yüksek Duvara Çıkmak, şansının ve kısmetinin açılıp başarılı işler yaparak, mevki sahibi olmaya işarettir. Rüyada yüksek duvara çıktığını görmek, herkesin imrendiği ve deyim yerinde ise parmağıyla gösterdiği kişi olmaya tabir edilir.

Rüyada Düz Duvara Çıkmak

Rüyada Düz Duvara Çıkmak, rüya sahibinin gam ve keder içinde olmasına, aile ile ilgili bazı sorunlardan dolayı üzülmesi anlamına gelir. Rüyada düz duvara çıktığını görmek, sıkıntılarının sona ermesi ile rahat bir nefes almaya ve mutlu olacağı gelişmeler yaşaması ile tabir edilir.

Rüyada Taş Duvara Çıkmak

Rüyada Taş Duvara Çıkmak, yapılan hata ve yanlışa kayıtsız kalmadan müdahale etme anlamına gelir. Rüyada taş duvara çıktığını görmek, çıkılan duvar yıkık ise hayal kırıklığı ve ümitsizlik olarak rivayet edilir.

Rüyada Arabayla Duvara Çıkmak

Rüyada Arabayla Duvara Çıkmak, tanımadığı bir takım kişilerle iş yapmaya ve sonuçlarının ise kötü olması ile tabir edilir. Rüyada arabayla duvara çıktığını görmek, zorlu ve meşakkatli olacak bir iş girişiminde bulunmaya yorumlanmaktadır. Rüyada duvara çıkmak, İslami tabircilerin yorumlarına göre zorlukların üstesinden geleceğiniz bir döneme girdiğinizi ifade eder, bunu iyi değerlendirmeniz gerektiğine alamettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca