Rüyada “Duvar Yıkmak” Görmek

Duvar Yıkmak
Rüyada duvar yıkmak problemler yaşamaktır. Rüyada duvarı yıkmak üzücü bir haber almaya işarettir. Rüyada yıkık duvar görmek umutsuzluğa düşmektir.

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak, sağlık ve sıhhatini kaybetmeye, tedavi görmeye ve elinden bir miktar para çıkması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvarın yıkıldığını görmek, hayal ettiği şeyin gerçekleşmemesine dert, tasa ve hüzün anlamına gelir. Rüyada üzerine duvarın yıkılması, problemlerin artmasına işarettir. Rüyada üstüne duvar yıkılması, gam, keder ve sıkıntı ile rivayet edilir. Rüyada birinin üstüne duvar yıkılması, ayrılık ve umutsuzluk anlamına gelir. Rüyada başına duvar yıkılması, hata ve günah ile yorumlanmaktadır. Rüyada evin duvarının üstüne yıkılması, hane içinde huzursuzluk ve geçimsizliktir.

Rüyada duvar yıkmak, hane içinde bazı problemlerin büyümesi ile huzursuzluk çıkmasına işaret eder. Rüyada balkon duvarının yıkılması, özel hayatının sıkıntılı olması anlamına gelir. Rüyada çekiçle duvar yıkmak, yokluk ve fakirlik rivayet gelir. Rüyada duvar yıkmak, fakirlik ve yokluk içinde yaşamaya tasvir edilir. Rüyada duvar yıkmak, çevresinde istenilmeyen ve sorun çıkaran kimse olmaya delalettir.

Rüyada Duvar Yıkıldığını görmek

Rüyada duvar yıkıldığını görmek, gam, keder ve sıkıntı yaşamasına, maddi olanaklarının bitmesi ile zor günler geçirmesi ile tabir edilir. Rüyada duvar yıkılması, hane içinde sorunlar yaşanmasına ve bunların içinden çıkılmaz hal alması ile yorumlanır.

Rüyada Balyozla Duvar Yıkmak

Rüyada balyozla duvar yıkmak, ticaretle uğraşan bir kimse için, işinde sorunlar yaşamaya ve zarar uğramaya rivayet edilir. Rüyada balyozla duvar yıktığını görmek, yapılan hataların tekrarlanmasına ve bundan pişman olma ile yorumlanır.

Rüyada Taşla Duvar Yıkmak

Rüyada taşla duvar yıkmak, talihsizlik, uğursuzluk yaşamaya başından musibetlerin eksik olmaması ile tasvir edilir. Rüyada taşla duvar yıktığını görmek, saygınlığını, itibarını ve her şeyini kaybetmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Arabayla Duvar Yıkmak

Rüyada arabayla duvar yıkmak, hak etmediği ve doğru olmayan yoldan elde edilen kazanç ve servet anlamına gelir. Rüyada arabayla duvar yıktığını görmek, umutsuzluğa kapıldığı bir anda gömülü unutulan bir defineye sahip olmaya delalettir.

Rüyada Ev Duvarı Yıkmak

Rüyada ev duvarı yıkmak, çevrenizde yada ailenizden birinin hastalanması sonucunda vefat etmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyada ev duvar yıktığını görmek, hane içinde karanlık ve zor geçen günlerin olması ve bütün felaketlerin üst üste gelmesi ile tabir edilir.

Rüyada Cami Duvarı Yıkmak

Rüyada cami duvarı yıkmak, rüyayı gören kişinin bulunduğu çevrede sevilen ve sayılan bir kimsenin vefatı ile göz yaşı dökme ile tabir edilir. Rüyada cami duvarı yıktığını görmek, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşme ile kötü günler yaşamaya işarettir.

Rüyada Bahçe Duvarı Yıkmak

Rüyada bahçe duvarı yıkmak, iş hayatında istediği başarıyı elde edemeyen, aile hayatında ise mutsuz olma ile delalet eder. Rüyada bahçe duvarı yıktığını görmek, yapılan bütün çalışmaların başarısızlık işle sonuçlanması anlamına gelir.

Rüyada Üzerine Duvar Yıkılması

Rüyada Üzerine Duvar Yıkılması, eline geçen bütün fırsatları iyi değerlendirmesi sonucunda muvaffak olma ile yorumlanır. Rüyada üzerine duvarın yıkıldığını görmek, nasibinin ve kısmetinin çoğalması ile delalet eder.

Rüyada Depremde Duvar Yıkılması

Rüyada depremde duvar yıkılması, aile içinde şiddetli geçimsizlik ve evli kimse için evliliğinde sorunlar yaşamaya delalettir. Rüyada depremde duvarın yıkıldığını görmek, özel hayatında bazı problemler yaşanmasına ve yanlışa düşme ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kerpiç Duvarı Yıkmak

Rüyada kerpiç duvarı yıkmak, kaza, bela ve musibetlerden kendini koruyacak olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kerpiç duvarı yıktığını görmek, ev sahibi olmak isteyen bir kimse parasını kaybetmesine delalet eder. Rüyada duvar yıkmak tuğladan veya taştan duvarsa ümitsizliğe düşmek, boş heveslere kapılmak hayallerin suya düşmesi anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Mehmet Ali Öztürk dedi ki:

    Rüyamda bir arkadaşım denizin kıyı tarafına tugla örüyordu elinde beton harçta vardı harcı sürüp tuglayı koyuyordu ama derindi neyse yukarı dogru baya uzun ve yüksek olmuş bende tırmandın en tepeye çıktm kıyı tarafında çatı gibi birşey vardı arkadaşım mı tamda bilmiyorum sallama başladı birden saga sola bende çatıyı tutmaya çalıştım tutamadım ikimiz birden denize çakıldık sonra uyandım yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca