Rüyada “Duvar Silmek” Görmek

Duvar Silmek
Rüyada duvar silmek, rüyayı gören kadın ise ev yada iş değişikliğine işarettir. Rüyada pis duvarı silmek, hanede huzur ve muhabbet anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Duvar Silmek

Rüyada duvar silmek, talihsizlik ve umutsuzluğunu  ardından elde edilen ganimete ve paraya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvar sildiğini görmek, rüyayı gören kişi kadın ise dert, tasa ve sıkıntı ile yorumlanır. Rüyada pis duvar silmek, şanssızlık ve kısmetsizlik anlamına gelir. Rüyada birinin duvar sildiğini görmek, elde çıkacak bir miktar para ile yorumlanır. Rüyada bezle duvar silmek, korku, endişe ve üzüntü ile tasvir edilir. Rüyada bahçe duvarını silmek, bol kazançlı ve karlı yatırımlar ile yorumlanmaktadır. Rüyada duvar silmek, gaflete düşerek yanlış yapmaya tabir edilir.

Rüyada duvar silmek, gam, keder ve sıkıntı içinde bir hayat yaşanmasına, sıkıntı, zorluk çekerek kendine yeni hayat kurması ile tabir edilir. Rüyada evinin duvarını sildiğini görmek, huzur ve refah anlamına gelir. Rüyada elle duvar silmek, huzur ve mutluluktur. Rüyada duvar silmek, çekilen cefanın sonunda huzura kavuşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvar Sildiğini görmek

Rüyada duvar sildiğini görmek, bazı rüya tabiri alimlerine göre, çekilen sıkıntıdan sonra kazanılan başarıya ve huzura delalettir. Rüyada duvar silmek, zahmet ve meziyetle kazanılan zafere tabir edilir.

Rüyada Yeşil Duvar Silmek

Rüyada yeşil duvar silmek, sıkıntı çekerek kazanılan ve hak edilen özlemini duyduğu güzel bir hayata ve yaşantıya yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil duvar sildiğini görmek, korkularından ve endişelerinden kurtulup rahata kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Duvar Silmek

Rüyada beyaz duvar silmek, başarılı ve bol kazançlı işler yapmaya, mağlubiyetten sonra kazanılan zafere işarettir. Rüyada beyaz duvar sildiğini görmek, aydınlık ve ferah günler yaşamaya, karlı yatırımlar yaparak muvaffak olmaya tabir edilir.

Rüyada Kirli Duvarı Silmek

Rüyada kirli duvarı silmek, zahmetle kazanılan mal ve mülkün kaybına, dara düşerek yokluk çekmeye rivayet edilir. Rüyada kirli duvar sildiğini görmek, geçim derdine düşerek dünya nimetlerinden vazgeçmeye ve zor geçecek bir döneme girmeye işarettir.

Rüyada İsli Duvarı Silmek

Rüyada isli duvarı silmek, sağlık ve sıhhatini kaybetmeye, gam, keder içinde yaşamını idam ettirmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada isli duvar sildiğini görmek, aile içinde mutsuz ve huzursuz günler yaşanması ile sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Evin Duvarı Silmek

Rüyada evin duvarı silmek, hayırlı olacak kararlar alarak ailenin büyüyerek genişlemesi anlamına gelir. Rüyada evin duvarını sildiğini görmek, hane içinde huzuru, mutluluğu ve beraberliği sağlayacak olmaya tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. yesim dedi ki:

    Ruyamda kendi evimin duvarini siliyodum ne anlama geliyo

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca