Rüyada “Duvar Saati” Görmek

Duvar Saati
Rüyada duvar saati görmek arzu ettiğiniz şeye kavuşmaktır. Rüyada antika duvar saati görmek, muvaffak olacağınız işlere ve menfaat kazanç demektir.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek, bereketli, kısmetli ve bol kazançlı işler yapmaya ve muvaffak olmak ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvar saati satmak, maddi sorunlar yaşamaya, istediği gibi bir işe gireceğiniz anlamına gelir. Rüyada duvar saati hediye almak, yardım ve destek, istişare yapmak ve kişisel sorunlar yaşamak ile tabir edilir. Rüyada duvar saati takmak, hayırlı, umutlu ve güzel günler yaşamaya, sevince rivayet edilir. Rüyada beyaz duvar saati almak, aydınlık ve ferah günlere işarettir.

Rüyada duvar saati görmek, güç, kudret ve itibar sahibi olmaya, yeni yatırımlar yaparak karlı işler yapmaya tabir edilir. Rüyada bozuk duvar saati, dert, keder ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyada bozuk duvar saati almak, hain ve geçimsiz kimseye yorumlanır. Rüyada duvar saati görmek, İslami tabirlerine göre yorumu keyfinin, neşesinin ve huzurunun yerinde olmasına rivayet edilir. Rüyada duvar saatinin her hangi bir saati gösterdiğini görmek, iş ve memuriyet alanında işler ile meşgul olacağınız anlamına gelir.

Rüya Alimleri Yorumları

Rüyada duvar saati görmek geçim sıkıntısından kurtulmaya ve başarılı adımlar atmaya yorumlanmaktadır. Rüyada duvar saatini durmuş görmek, beklediği bir şeyin aniden gerçekleşmesine ve bazende umduğunu bulamamak ile yorumlanır.

Rüyada Duvar Saati Almak

Rüyada duvar saati almak, yakın olan bir arkadaşı ile fikir alışverişi yaparak, yeni karlı yatırımlar ile rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada duvar saati aldığını görmek,  çekilen zorluğun, sıkıntıdan ardından elde edilen başarı ve makam sahibi olma anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Duvar Saati

Rüyada bozuk duvar saati, sıkıntılı bir dönemde olduğu ve bazı problemlerin can sıkıcı olması ile üzüntü yaşanmaya tabir edilir. Rüyada bozuk duvar saati görmek, aile içinde geçimsizlik ve huzursuzluk yaşanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Durmuş Duvar Saati Görmek

Rüyada durmuş duvar saati, iş yaşamında bazı pürüzler çıkmasına ve iş kaybı yaşaması ile tabir edilir. Rüyada durmuş duvar saati görmek, zor ve kötü geçen karanlık günlerden, aydınlığa kavuşarak refaha ermesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Duvar Saati Görmek

Rüyada beyaz duvar saati, aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya, yaşanacak güzel günlere delalet eder. Rüyada beyaz duvar saati görmek, aydınlık ve ferah günlerin yaşanması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvar Saati Hediye Almak

Rüyada duvar saati hediye almak, ilim, irfan sahibi yüce gönüllü bir kimsenin destek olması ile mal ve mülk sahibi olma tabir edilir. Rüyada duvar saati hediye aldığını görmek, geçim sıkıntılarının son bulmasına, maddi açıdan rahatlamaya ve mutlu olma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Duvar Saati

Rüyada siyah duvar saati, zorluklarla ve meşakkatle kazanılmış mal, mülk ve para  ile yorumlanmaktadır. Rüyada siyah duvar saati görmek, hikmet sahibi olmaya ve sevdiği bir kişi ya da dostu ile kısa sürelik bir ayrılık yaşama anlamına gelir.

Rüyada Mavi Duvar Saati

Rüyada mavi duvar saati, hasta bir kimsenin şifa bulmasına, sıkıntılarından kurtulmaya ve refaha kavuşmaya delalet eder. Rüyada mavi duvar saati görmek, kardeşinden ya da eşinin ailesinden gelecek olan sıkıntı, gam ve keder ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Antika Duvar Saati Görmek

Rüyada antika duvar saati görmek, kısmetinin ve nasibinin kapanmasına ve bir türlü iş hayatında ihya olamaması ile tabir edilir. Rüyada antika duvar saati görmek, sıkıntıya düşmeye ve zor günlerini ailesinin desteği ile atlatacak olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvarda Saat Görmek

Rüyada duvarda saat görmek, günah işlemeye ve bundan dolayı pişmanlık yaşanması ile tabir edilir. Rüyada bir sürü duvar saati görmek, aile yaşanacak olan bir vefat ile üzülmeye delalet eder. Rüyada duvar saati görmek bazı tabircilerin görüşlerine göre, bir şeyin vaktinin geldiğine, beklediği bir şeye kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Duvar Saati Takmak

Rüyada duvar saati takmak, uzun zamandır beklediği aşkı bulmaya ve hayırlı adımlar atılma ile tabir edilir. Rüyada duvar saati taktığını görmek, aile içinde sohbeti hoş kimseye olmaya, sevilip sayılan ve saygı duyulan kimse ile yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Ruyamda üç duvar satín alíyordum yorumu lütfen.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca