Rüyada “Duvar” Görmek

Duvar
Rüyada duvar görmek, din ve mal sahibi güvenilir bir kimse ile tabir olunur. Rüyada duvarlar görmek, yüceliğe şerefe, taş duvar mal ve rütbeye delalet eder.

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek, din ve mal sahibi güvenilir bir kimse ile tabir olunur. Duvar genişliği, sağlamlığı ve yüksekliği ölçüsüne göre çetin ve zorlu bir şahıstır. Rüyada duvar görmek, İslami yorumculara göre güçlüğünden korktuğu şeylerin kendisine kolay geleceğine işarettir. Duvarın etrafındaki evler binalar o şahsın soyudur denilmiştir. Rüyada Duvarlar görmek, yüceliğe şerefe, mal ve rütbeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük duvar görmek, kadri yüce bir adama ve gözlü temiz saf bir kadına, iyi geçime tabir edilir. Rüyada eski duvar görmek, akrabalar ile bağının kuvvetlenmesine ve akraba ilişkilerinin muhabbetli olmasına işaret eder.

Rüyada duvar görmek, bazı tabircilere göre zorluk, zahmet ve eziyete uğramaya işaret eder. Rüyada taş duvar görmek, Rüyada tuğladan duvar görmek, Rüyada duvara yazı yazmak, Rüyada duvara çıkmak, istediği bir işte sonucunu beğeneceğiniz bir başarı elde edeceğine delalet eder. Rüyada çatlak duvar görmek, yarım kalmış bir işin tamamlanması gerektiğine ve bu konuyla ilgili yardım göreceğine işaret eder. Rüyada büyük duvarlar görmek, rüya sahibinin dünyasının bir dönem karma karışık olacağına ve istediklerine kısa sürede kavuşacağına ama sabırlı olması gerektiğine delalet eder.

İslami Tabirleri; rüyada duvarlar görmek, bir bekarın büyük duvarlar görmesi rüya görenin evleneceğine işarettir. Evli biri büyük ve taştan duvarlar görmesi onun istikbalinin güzel ve soyunun geniş olacağına delalet eder.

Diyanet Yorumları; duvar rüyası iki şekilde yorumlanır. Eğer evliyse, dağınık işlerini bir araya toplayacağına, evli değil ise kısa süre içinde hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) tabiri; alimlerin görüşlerine göre duvar görmek, kendisine yapılan bir büyünün bozulacağına işarettir. Bazı tabircilere göre; rüyada duvar görmek, evlilik ve iş, kariyer yıldızının yükseleceğine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak, bir duvardan diğer duvara atlamak, kötü şeylerin yoluna girmesine ve istediğine kavuşmak anlamına gelir. Rüyada duvardan atladığını görmek, bir şahsın geçimini engeller ya da ona bazı işlerinde köstek olur denilmiştir.

Rüyada Duvardan Düşmek

Rüyada duvardan düşmek, bir adam rüyada duvardan düştüğünü görse; yerde gömülü olan bir define sahibi olur. Rüyada duvardan düştüğünü görmek, ganimet, mal, mülk sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyada duvardan düştüğünü görmek, veya tutunduğu bir halden istemeden düşer denilmiştir.

Rüyada Üstüne Duvar Düştüğünü Görmek

Rüyada üstüne duvar düştüğünü görmek, kendi üzerine bir duvar veya başka bir şey düştüğünü gören, çok günah işler ve cezası hemen yerini bulur. Rüyada duvarın altında kalmak, zahmetler ve sorunlar yaşayacağınız bir döneme gireceğinize delalet eder.

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak, Eğer duvar, tanıdığı, bildiği bir kimsenin duvarı ise; o duvarın sahibi gam, keder içinde ölür. Rüyada duvarı yıktığını görmek, sıkıntı ve endişe duyacağınız bir döneme gireceğinizin alameti olabilir, dikkat etmelisiniz.

Rüyada Duvara Yazı Yazmak

Rüyada duvara yazı yazmak, Duvara bakıp orada kendi suretini gören şahıs ölür ve onun adı kabri üzerine yazılır. Rüyada Duvarlara yazı yazmak, vefat ve üzüntü haberleri almaya işaret eder.

Rüyada Aşılamaz Büyük Duvar Görmek

Rüyada aşılamaz büyük duvarlar görmek, sorunların çözüleceğine ve istemediğiniz bir konuda sorumluluk alacağına delalet eder. Rüyada duvar görmek, fazilet bakımında kişinin dünyasını ifade eder, duvarın sağlamlığı kişiye hayırları müjdeler.

Rüyada Duvara Tırmanmak

Rüyada duvara tırmanmak, durumu ve itibarından veya dilediği bir şeyi elde edemez. Rüyada duvara tırmandığını görmek, zorlukların üstesinden gelmek, her işinde kolayca başarı elde etmek demektir. Rüyada duvar görmek, hayır ile yorumlanırken tırmandığını gören kişi emeline ve maksadına kolayca ulaşır denilmiştir.

Rüyada Duvara Çıkmak

Rüyada Duvara çıkmak, amacına ulaşmak, arzu ettiği şeye kolayca kavuşmak anlamına gelir. Rüyada duvara çıktığını görmek, güzel talih ve iyi bir iş sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Duvardan Duvara Atlamak

Rüyada duvardan duvara atlamak, bir halden diğer bir hale geçeceğine, istediği her şeye kolayca sahip olacağına işaret eder. Rüyada duvardan duvara attığını görmek, iyi geçime delalet eder.

Rüyada Yıkık Duvar Görmek

Rüyada yıkık duvar görmek, ilim, esrar ve hikmet sahibi olmaya veya dostlar arasında ayrılığa işarettir. Rüyada yıkılmış duvar görmek, define ve ganimet sahibi olmak ile yorumlanır.

Rüyada Duvar Örmek

Rüyada duvar örmek, bir duvarın yerine yeni bir duvarın yapıldığını görmek; evlenmek suretiyle elde edilecek akrabaya işarettir. Rüyada duvar örmek, evlilik veya yeni bir iş kurmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvar görmek, başarılı olmak için büyük çaba gösteren, çok çalışan veya zahmet çeken kişiyle tabir edilebilir.

Rüyada Duvarda Yazı Görmek

Rüyada duvarda yazı görmek, Duvar üzerinden yazı gören adam, durumu ve itibarından veya dilediği bir şeyi elde edemez. Rüyada duvarda isminin yazılı olduğunu gören, hastalanır veya yakın bir sevdiğinin vefat haberini alır.

Rüyada Eğri Duvar Görmek

Rüyada eğri duvar görmek, bir tarafa meyilli bir duvar görmek; ilim, esrar ve hikmet sahibi olmaya işarettir. Rüyada duvar eğilmesi görmek, dostlar arasında ayrılığa işarettir. Rüyada duvar görmek, eski olursa tabir olarak makam ve mevki sahibi olmak, ganimet ve mülk elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Çatlak Duvar Görmek

Rüyada çatlak duvar görmek, erkek kardeş ya da hanımının akrabaları tarafından meydana gelecek gam, keder ve üzüntüdür. Rüyada Duvarın çatladığını görmek, tartışma ve kavga veya ayrılıklara işaret eder.

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Rüyada bahçe duvarı görmek, bir hizmetçiden yararlanmaya, bekar biri görmüş ise nikahlanmaya delâlet eder. Rüyada bahçe duvarı görmek, evlilik ve hayırlı birliktelik demektir.

Rüyada Duvar Üstünde Yürümek

Rüyada duvar üstünde yürümek, tehlikeli işlere karışmaya ve bilmediği bir işi biliyormuş gibi yapma girişiminde bulunmaya işaret eder. Rüyada duvar üstünde yürüdüğünü görmek, yalnızlık ve liderlik anlamına gelir.

Rüyada Duvar Üstünde Oturmak

Rüyada duvar üstünde oturmak, elinde altın bir bileziği bulunduğu halde bir duvar üzerinde oturduğunu gören kimse; yüceliğe şerefe, mal ve rütbeye kavuşur. Rüyada duvar üstünde oturduğunu görmek, mevki sahibi bir kimseden yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Renkli Duvar Görmek

Rüyada renkli duvar görmek, rüya sahibinin dünyasının renklenmesine ve hayatının heyecanının artmasına işaret eder. Rüyada beyaz duvar görmek, ferah ve sevinçtir. Rüyada pembe duvar görmek, evliliktir. Rüyada siyah duvar görmek, hüzün ve kederdir.

Rüyada Duvar Ölçmek

Rüyada duvar ölçmek, mal sahibi olmak ve işini iyi bilen bir adamdan destek görmek anlamına gelir. Rüyada duvar ölçtüğünü görmek, toprak sahibi veya mal sahibi olmak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Rüyada rutubetli duvar görmek, ev sahibinin hasta olmasına işaret eder. Rüyada küflenmiş ve rutubetli duvar görmek, ev sahibinin veya rüya sahibinin hastalanmasıyla yorumlanır.

Rüyada Duvar Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada duvar görmek, fazilet bakımında önemli unsurları simgeler, sağlam ve taştan duvar gören kimse, sağlık ve afiyete kavuşur denilmiştir. Duvar rüyasının psikolojik tabirinde kısaca şöyle tasvirler olmuştur, duvar rüyası güzel akıbet, iyi ahlak ve hayırlı geçim, makam ve mevki sahibi olmak ile tabir edilir. Duvara çıkmak, başarıyı yükselmeyi, duvardan inmek veya düşmek büyük sorunlar yaşamayı ifade eder. Tuğladan duvar görmek, emanet ve hıyanet ile nitelendirilir bu durumda duvar görmek fazilet ve tasvir bakımından bir çok şeye delalet edebilir, daha geniş kapsamlı kişiye özel rüyada duvar görmek, ile alakalı yorumları ve tabirleri öğrenmek isterseniz bu sayfamız üzerinden bize rüyanızı yazabilirsiniz, en kısa sürede rüyalarınız size özel olarak yorumlanacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Dilyara dedi ki:

    Duvar ustuma duşti .tieina kaldim korkudan uyandim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca