Rüyada “Duvar Boyası” Görmek

Duvar Boyası
Rüyada duvar boyası görmek iş yeri ve yaşadığınız haneye işaret eder. Rüyada duvar boyası görmek, ferah ve sevinç yaşayacağınız şeylerin habercisidir.

Rüyada Duvar Boyası Görmek

Rüyada duvar boyası görmek sıkıntı ve problemleri olgunluk ile karşılayıp, kendine çıkış yolu aramanıza ve duvar boyasının rengine olumlu yada olumsuz gelişmelere işarettir. Rüyada rengarenk duvar boyası, umudunu ve inancını kaybetmeme anlamına gelir. Rüyada duvar boyası kazımak, gam, keder ve sıkıntı ile yorumlanır. Rüyada duvar boyasını silmek, zahmet ve meziyetle kazanılan paraya tabir edilir. Rüyada duvar boyası almak, bir miktar para kaybına yorumlanmaktadır. Rüyada duvar boyası görmek, huzurlu, mutlu bir aile yaşamı ve sevdiklerinizle bir arada olacağınız güzel bir döneme girmeye işarettir.

Rüyada duvar boyası görmek, keyfinin, neşesinin ve sıhhatinin yerinde olmasına rivayet edilir. Rüyada duvar boyası dökülmesi, toplu bir miktar paranın gelmesine, aile içi ziyaretlerin ve muhabbetlerin artmasına tasvir edilir. Rüyada duvar boyasının kabarması, sıkıntılı ve meşakkatli günler yaşamasına yorumlanır. Rüyada beyaz renkli duvar boyası görmek, herkes tarafından sevilen ve sayılan kimse anlamına gelir. Rüyada siyah ve beyaz renkli duvar görmek, siyah renk gizemli ve keşfedilmemiş şeyleri öğrenmek, bir sırra vakıf olmak, beyaz renkli boyanmış duvar görmek, refah ve ferah bir geçime işaret eder.

Rüyada Yeşil Duvar Boyası

Rüyada yeşil duvar boyası, kendini güvende hissetmesi ile korkuları ile yüzleşmeye ve yeni işler yapacak olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada duvar boyası görmek bazı tabircilere göre yolunda giden bir ilişkiye ve imrenilen bir hayat sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Sarı Duvar Boyası

Rüyada Sarı Duvar Boyası, dost gibi görünen düşmana, zorluk ve meşakkatle kazanılan mala tabir edilir. Rüyada sarı duvar boyası görmek, toplu olarak ele geçen para ile rahatlamaya ve refaha kavuşmaya işarettir.

Rüyada Beyaz Duvar Boyası

Rüyada beyaz duvar boyası, istediği ve hayalini kurduğu güzel bir hayata ve yaşama sahip olmaya rivayet edilir. Rüyada beyaz duvar boyası görmek, aydınlık ve ferah günlere para sıkıntısı yaşamadan hayatını yaşama ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Pembe Duvar Boyası

Rüyada pembe duvar boyası, bekar kimse için hayalini kurduğu güzel ve huzurlu bir yuvaya sahip olmaya delalet eder. Rüyada pembe duvar boyası görmek, hane içinde huzurlu ve mutlu olmaya evli kimse için ise eşine olan sadakati ile tabir edilir.

Rüyada Turuncu Duvar Boyası

Rüyada turuncu duvar boyası, ümitsizlik ve hayal kırıklığından sonra ticaret ile uğraşıp kazancı ile ihya olmaya delalettir. Rüyada turuncu duvar boyası görmek, kendinden ödün vererek çok çalışmaya ve çalışmalarının karşılığı alması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırmızı Duvar Boyası

Rüyada kırmızı duvar boyası, aşk hayatının ve iş hayatının yolunda gitmesine ve mutlu olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada kırmızı duvar boyası görmek, hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya, ailesine olan bağlılığı ile tabir edilir.

Rüyada Duvar Boyasının Dökülmesi

Rüyada duvar boyasının dökülmesi, sıkıntılarının ve dertlerinin son bulmasına, bol kazançlı yeni bir işe sahip olmaya tabir edilir. Rüyada duvar boyasının döküldüğünü görmek, sağlık ve sıhhatinin yerinde olmasına, mutlu bir yaşama sahip olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca