Rüyada “Duvar Boyamak” Görmek

Duvar Boyamak
Rüyada duvar boyamak yeni başlangıçlara ve güzel ilişkiler kurmanıza işarettir. Rüyada duvar boyadığını görmek, taşınmak ve iş değişikliği demektir.

Rüyada Duvar Boyamak

Rüyada duvar boyamak yaşanılan her acı ve sıkıntılara rağmen olaylara farklı açıdan bakmaya ve çözüme kavuşturmaya tabir edilir. Rüyada duvarı rengarenk boyamak, hayallerin ve umutların gerçekleşmesi anlamına gelir. Rüyada evin duvarını boyadığını görmek, bekar için evlenmesine, işi olmayan yeni bir işe başlayacağına yorumlanır. Rüyada duvarı kırmızıya boyamak, aşk hayatının yolunda gitmesine, sevgili ve muhabbet kimseler ile beraber olmanıza delalet eder. Rüyada duvar boyamak, sabırlı ve kısmetli olmaya işaret eder. Rüyada duvara boya sürdüğünü görmek, hasret kaldığınız bir birlikteliğe kavuşacağınız anlamına gelir.

Rüyada duvar boyamak, nasip ve kısmetinin açılmasına ve hayırlı olan işlerle meşgul olmaya tabir edilir. Rüyada yıkılan duvarı boyamak, umutlarını ve hayallerini yitirmek ile tasvir edilir. Rüyada sokak duvarını boyamak, talihinin ve şansının açık olmasına ve seyahat çıkmaya karar vermenize işarettir. Rüyada duvar boyamak, sağlıklı, keyifli, neşeli ve mutlu olmaktır, bu rüyayı gören kimsenin talihi ve bahtı açılır denilmiştir. Rüyada duvarı beyaz bir boya ile boyamak umut ettiğiniz ve çok istediğiniz hayata kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Bahçe Duvarı Boyamak

Rüyada bahçe duvarı boyamak, canına ve malına kast eden kimselerden uzak durmaya, hayatına daha sakin yaşama ile yorumlanır. Rüyada bahçe duvarını boyadığını görmek, doğru ve akıllı kararlar verip, yeni iş yatırımlarında bulunmaya ve mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Evin Duvarını Boyamak

Rüyada evin duvarını boyamak, hane içindeki sorunların büyümeden, kendi aralarında çözüp özüme kavuşturacak olmaya tabir edilir. Rüyada evin duvarını boyadığını görmek, evli bir kimsenin eşi ile ilgili sorunlarını aralarında halledecek olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvar Boyadığını görmek

Rüyada duvar boyadığını görmek, gam, keder ve sıkıntılarından kurtulmaya, yeni bir hayat kurmaya tabir edilir. Rüyada duvar boyamak, her şeye sıfırdan başlamaya, ailesinin yardımı olmadan başarılı işler yapma ile yorumlanır.

Rüyada Duvarı Beyaza Boyamak

Rüyada duvarı beyaza boyamak, hayırlı ve güzel günler yaşamaya, birlikte olduğu kişi ile mutlu olma anlamına gelir. Rüyada duvarı beyaza boyadığını görmek, güç, kuvvet ve ihtişamlı bir yaşam ile rivayet edilir.

Rüyada Duvarı Sarıya Boyamak

Rüyada duvarı sarıya boyamak, sağlığını kaybetmeye, elden ayaktan düşmesi ile başkasına muhtaç olma ile tabir edilir. Rüyada duvarı sarıya boyadığını görmek, fakirlik ve yolluk çekmeye elindeki her şeyini kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Duvarı Yeşile Boyamak

Rüyada duvarı yeşile boyamak, tanımadığı ve bilmediği kişilerle iş yapmaya ve bundan dolayı kayıplar yaşamaya tabir edilir. Rüyada duvarı yeşile boyadığını görmek, durumundan dolayı itibarını ve zenginliğini kaybetme anlamına gelir.

Rüyada Duvarı Siyaha Boyamak

Rüyada duvarı siyaha boyamak, rüya sahibinin ailesinden kaynaklı sorunlar yaşanmasına ve sıkıntıya düşmesine delalet eder. Rüyada duvarı siyaha boyadığını görmek, korku ve endişelerinin üzerine giderek arayış içine girmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvarı Pembeye Boyamak

Rüyada duvarı pembeye boyamak, bekar kimse içi hayırlı olacak bir kısmeti ile evlenmeye delalet eder. Rüyada duvarı pembeye boyadığını görmek, şirin, güzel, huzurlu bir yuva ve hayırlı evlat sahibi olma ile yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. murat dedi ki:

  sevdiğim kadın başka bir erkekle evinin duvarlarını boyuyor

 2. filiz dedi ki:

  Ölen esimi gördüm ve evin duvarlarini yeşile boyuyodum ve eşimi cok özlemişdim

 3. serap dedi ki:

  Rüyamda hoslandığım cocugun duvarı beyaza boyadigini gordum yanindaydim bende sonra cami gibi bir yere gittik beraber

 4. tuba dedi ki:

  Abla mın evini ünce maviye boyadım beyenmedi sanra portakal rengineboyadım

 5. tuba dedi ki:

  Ruyada Ablamın evini maviye boyadım kızı beyenmedi ssanra portakal rengineboyadım onuda beyenmedi dahasonra ilk boyadım yer gıriye dünüşmüştü onu beyendiler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca