Rüyada “Dut” Görmek

Dut
Rüyada Dut görmek, mevsiminde beyaz dut görmek, ticaret ve çok para kazançtır. Rüyada dut yemek, dut toplamak, siyah dut görmek İslami Tabirlerini okuyun.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dut Görmek

Rüyada dut görmek, mevsiminde dut görmek bolluk, genişlik ve muhabbet anlamına gelir. Rüyada beyaz dut yemek, ticaretle çok para kazanmaya işarettir. Rüyada beyaz dut görmek, eğer mevsiminin dışında ise sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada siyah dut görmek, ganimet ve keyif alacağınız güzel bir döneme girmeye delalet eder. Rüyada Siyah dut yemek, hasta için şifa bulmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada dut yemek, eğer mevsiminin dışında ise rüyayı gören kimse, hüzün yaşar. Eğer dutun rengi sarıya dönük ise, hafif hastalığa işarettir. Bir rivayete göre dut görmek ve yemek tatlı olduğu halde vaktinde olsun olmasın rızka, eğer ekşi ise, hüzün ve kedere işarettir.

Rüyada Kuru Dut Görmek

Rüyada kuru dut görmek, İslami tabircilere göre hoşuna gitmeyecek bir an yaşamaya ve beklenmedik bir haber ile üzülmeye yorumlanır. Rüyada kuru dut yemek, Bazıları şöyle yorumlamıştır. Hanımıyla arasında hafif bir çekişme yaşayacağına, evli değilse aile içinde tartışma yaşamaya tabir etmişlerdir.

Rüyada Karadut Görmek

Rüyada karadut görmek, Caferi Sadık (r.a.) diyor ki: karadut görmek, kazanç, kar ve servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber iyilik, güzellik ve huzurlu ve mutlu bir hayattır.

Rüyada Kırmızı Dut Görmek

Rüyada kırmızı dut görmek, sevinç ve neşe kaynağı ile yorumlanır. Rüyada kırmızı dut yemek arzu ettiği maksadına kolayca kavuşur anlamına gelmektedir. Rüyada dut görmek, rengi ne olursa olsun şifa, kısmet, kazanç anlamına gelir.

Rüyada Dut Yemek

Rüyada dut yemek, rengi siyah olmadığı mühletle bu rüyalar hayırdır. Rüyada siyah dut yemek, keder ve hüzün ile yorumlanırken, bazılarına göre şifadır. Mevsiminde rüyada dut yemek her şekilde hayır, kısmet ve güzel talih ile yorumlanır.

Rüyada Siyah Dut Görmek

Rüyada siyah dut görmek, İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki: yardım görmeye ve iyilik, güzellik ile istediğine kavuşmak anlamına gelir. Rüyada siyah dutu görmek, özellikle yemek hüzün, üzüntü ve kederdir.

Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüyada beyaz dut görmek, İslami tabirlere göre Kirmani (r.a.) demiştir ki: Rüyada beyaz ve tatlı dut yediğini gören kimse, cömert bir kimse tarafından iyilik, güzellik ve kendisine fayda görür.

Rüyada Dut Toplamak

Rüyada Dut toplamak, rızık ve kısmettir. Rüya alimlerine göre rüyada dut toplamak, aşk hayatında mutlu olur denilmiştir. Rüyada dut toplamak, zenginlik ve bol kazanç ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek, gerek iyi gerek kötü, rüya sahibinin içinde bulunduğu işten vazgeçip dönmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dut görmek, her şekilde güzel ve hayırlı yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca