Rüyada “Düşme Korkusu Yaşamak” Görmek

Düşme Korkusu Yaşamak
Rüyada düşme korkusu yaşamak ummadığınız bir zamanda ani bir hastalık veya uyarı almak demektir. Rüyada düşme hissi ve korkusu yaşamak tedbir almaktır.

Rüyada Düşme Korkusu yaşamak

Rüyada düşme korkusu yaşamak borçlarından ve sıkıntılarından kurtularak feraha, esenliğe kavuşma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yükseklik korkusu görmek, maddi ve manevi olarak sıkıntılardan kurtularak rahat etmek için çok gayret göstermeniz gerektiğine tasvir edilir. Rüyada göle düşme korkusu yaşamak, aile büyükleri ile sorun yaşamaya ve devlet dairesinde bir iş ile uğraşacaklarına tabir edilir. Rüyada suya düşmek korkusu, çok istediği ve mutlu olacağı bir işe sahip olmaya tasvir edilir. Rüyada düşme korkusu yaşamak, İslami tabircilere göre rüyayı gören kişi düşüp bir yeri zarar görmüş ise maddi sıkıntılar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada düşme korkusu yaşamak, düşülen yer güzel bir yer ise huzur bulmaya ve mutlu olmaya alamet eder. Rüyada duvardan düşmek korkusu, istediği ve arzu ettiği her şeye kolayca sahip olma anlamına gelir. Rüyada kayıp düşmek korkusu, yeni başlangıçlar yapmaya ve yeni bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada düşme korkusu yaşamak, rüya sahibinin biraz cimri ve pinti olması ile tabir edilir.

Rüyada Düşme Hissi Yaşamak

Rüyada düşmek korkusu yaşamak,içinde bulunduğu sıkıntı ve sorunlardan kurtularak rahata ermeye tabir edilir. Rüyada düşmek korkusu yaşadığını görmek, kazancının ve rızkını artacağına ve geçim sıkıntısı yaşamayacak olma yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Düşmek Korkusu

Rüyada yüksekten düşmek korkusu, zorlu ve meşakkatli olacak bir iş yaparak ve başarılı olmaya ve mutlak zafer ile yorumlanır. Rüyada yüksekten düşmek korkusu görmek, güç, kuvvet ve kudret sahibi olmaya

Rüyada Yüksekten Düşmek Korkusu Yaşamak

Rüyada yüksekten düşmek korkusu yaşamak, rüya sahibinin kararsız kaldığı bir iş ile ilgili karar verme aşamasında olması yorumlanır. Rüyada yüksekten düşmek korkusu yaşadığını görmek, hayır ile tabir edilmez, kişinin kafa karışıklığını  devam etmesi ve yanlış kararlar alması anlamına gelir.

Rüyada Denize Düşmek Korkusu

Rüyada denize düşmek korkusu, umulmadık bir anda hayatında büyük bir değişim yaşamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada denize düşmek korkusunu görmek, kısa süreliğine bir tatile çıkmaya yada bekar kimse için evlenmeye rivayet edilir.

Rüyada Yürürken Düşmek Korkusu

Rüyada yürürken düşmek korkusu, düştüğü yer yeşillik ise kazancının ve işlerinin artmasına tabir edilir. Rüyada yürürken düşmek korkusu görmek, istediği başarıyı elde etmeye ve kalıcı işlerde bulunarak adından söz ettirme ile yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. doğan dedi ki:

    rüyamda 6 katlı evim oluyor 6 katta güvercin uçururken düşme korkusu yaşıyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca