Rüyada “Düşme Hissi” Görmek

Düşme Hissi
Rüyada düşme hissi görmek aşk hayatı ve iş kariyer yıldızının yükselmesine işarettir. Rüyada yüksekten düşme hissi yaşamak yeniliklerin habercisidir.

Rüyada Düşme Hissi Görmek

Rüyada düşme hissi görmek üzüntü ve streslerden sıkıntı ve borçlarından kurtulmaya ve aydınlığa kavuşmaya, tabir edilip, yorumlanır. Rüyada boşluğa düşme hissi yaşamak ve sıçrayarak uyanmak, makam ve mevki yükselmesine ve kariyerinin itibarının artmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada düşme hissine kapıldığını görmek, üzücü ve can sıkıcı bir durum yaşanması ile ailesiyle sorun yaşamaya yorumlanır. Rüyada bir yerden düşme hissi görmek, iş hayatından bazı sorunlar yaşanmasına ve huzursuz olması anlamına gelir. Rüyada balkondan düşme hissi, bazı konularda sessiz kalmaya sükunetini korumaya yorumlanmaktadır. Rüyada düşme hissi görmek, parasının kıymetini bilmeye tutumlu olma ile tabir edilir.

Rüyada düşme hissi görmek, uykuda yaşanılan düşme hissi rüyayı görenin kariyerinin güzel olacağının alametidir. Rüyada düşüp bir yerinin acıdığını hissetmek sıkıntılarından kurtulmaya ve feraha ermeye yorumlanmaktadır. Rüyada yüksekten denize düşme hissi, kısa bir süre için tatile çıkacağına işaret eder. Rüyada çukura düşme hissi, yaşanan kötü bir olaydan sonra bulunduğu mevkiden bir anda düşmeye alamettir. Rüyada düşme hissi görmek, çok çalışıp didinerek bir yerlere gelmeye ve saygınlık kazanmaya rivayet edilir.

Rüyada Yüksekten Düşme Hissi

Rüyada yüksekten düşme hissi, rüya sahibi ağaçtan yada duvardan düşmüş ise arzu ve emeline kavuşamaması anlamına gelir. Rüyada yüksekten düşme hissi görmek, ağız dalaşı yapmaya yada münakaşada bulunmaya ve muradına kavuşamama’ya tabir edilir.

Rüyada Aniden Düşme Hissi

Rüyada aniden düşme hissi, fitne, fesat ve kötü düşünceli bir kimsenin gazabına uğramaya rivayet edilir. Rüyada aniden düşme hissi görmek, kabahat ve hata yapmaya, günah işlemeye tabir edilip, yorumlanmaktadır.

Rüyada Uçurumdan Düşme Hissi Görmek

Rüyada uçurumdan düşme hissi, sıkıntılı ve zor geçecek bir dönemde olmaya, maddi konularda ise dara düşmeye yorumlanmaktadır. Rüyada uçurumdan düşme hissi görmek, aile içinde bir konuda ters düşmeye ve tartışma yaşamaya karamsarlığa kapılmaya tabir edilir.

Rüyada Yürürken Düşme Hissi

Rüyada yürürken düşme hissi, sıkıntılarının son bulması ile parasal anlamda rahatlamaya ve feraha kavuşmaya rivayet edilir. Rüyada yürürken düşme hissi görmek, eski işlerine kavuşmaya kazancının artarak bolluğa ve zenginliğe kavuşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Denize Düşme Hissi

Rüyada denize düşme hissi, içine kapanıklılığının son bulmasına ve kalbini kırdığını herkesten af dilemeye tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada denize düşme hissi görmek, doğru kararlar alması ile her gün biraz daha işlerinin artmasına ve kazancının ikiye katlanmasına yorumlanır.

Rüyada Boşluğa Düşme Hissi Görmek

Rüyada boşluğa düşme hissi yaşamak çok isteyip elde etmek istediğiniz bir şeye yakın zamanda kavuşmaya işarettir. Rüyada yüksekten boşluğa düştüğünü görmek ve sıçrayarak uyanmak umulmadık bir menfaat ve kazanç elde etmek anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca