Rüyada “Düşmanla Savaşmak” Görmek

Düşmanla Savaşmak
Rüyada düşmanla savaşmak zafer veya hüsrana uğramak ile tabir olunur. Rüyada düşmanlar savaştığını görmek eğer galip geliyorsanız hayra alamettir.

Rüyada Düşmanla Savaşmak

Rüyada düşmanla savaşmak önlem ve tedbir almaya, düşmanlarını etkisiz hale getirmeye ve onlara karşı önlemler almaya tabir edilir. Rüyada düşmanla savaştığını görmek, sıkıntı ve sorunlarından kurtulmaya ve iyi yönde ihya olmaya rivayet edilir. Rüyada düşman askeriyle savaşmak, maddi menfaat ve hayırlı mükafatlar ile ilim, irfan ve bilgi sahibi kimse olmaya ve nasihat vermeye yorumlanmaktadır. Rüyada düşman işgali görmek, maddi olarak zor günler geçirmeye sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Rüyada düşmanla barışmak, iş ile ilgili bir konuda soru yaşamaya ve dostluklarının düşmanlığa dönüşmesine yorumlanır.

Rüyada düşmanla savaşmak, rüya sahibinin her engeli aşmasına ve hedeflerine yürüyerek muvaffak olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada düşman askeri ile savaştığını görmek, ibret almaya ve doğru yolda yürümeye tabir edilir. Rüyada düşmanla telefonda konuşmak, kısa bir süre içinde haber gelmesine ve bundan dolayı üzülmeye yorumlanır. Rüyada düşmanla savaşmak, düşmanını tanıyor ise ve zarar gelmiyorsa yardım alacak olması anlamına gelir. Rüyada düşmanla savaşmak, dostundan ihanet görmeye deyim yerinde ise sırtından vurmak yada menfaat elde etmek ile tabir edilir.

Rüyada Düşmana Savaş Açmak

Rüyada düşmana savaş açmak, etrafında inatçı ve titiz kimse olmaya yaptığı işlerde ise başarılı olup muvaffak olmaya yorumlanır. Rüyada düşmana savaş açtığını görmek, kendisine düşmanlık besleyen kimse ile dost olmaya tabir edilir.

Rüyada Düşmanla Savaştığını Görmek

Rüyada düşmanla savaştığını görmek, bazı sıkıntı ve sorunlar yaşamaya bundan alnının akı ile çıkmaya rivayet edilir. Rüyada düşmanıyla savaştığını görmek, başarısını ve gücünü çekemeyen herkese rağmen ayakta durmaya ve başarılı olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Düşmanla Kavga Etmek

Rüyada düşmanla kavga etmek, keder, üzüntü ve sıkıntı yaşamaya dost görünen birinden hainlik görmeye tabir edilir. Rüyada düşmanla kavga ettiğini görmek, kendini her türlü bela, kaza ve musibetlerden uzak tutmaya zarar görmemeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Düşmanı Vurmak

Rüyada düşmanı vurmak,kaybedilen gücü tekrar geri kazanmaya hayatını ve işlerini düzene koyacak olma işle tabir edilir. Rüyada düşmanını vurduğunu görmek, geçim sıkıntısı yaşamadığı günlerine geri dönmeye ve başarılı olup bereketli para kazanmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Düşman Öldürmek

Rüyada düşman öldürmek, dedikodu ve iftira yüzünden karmakarışık olan hayatının sonunda düzene girmesine tasvir edilir. Rüyada düşman öldürdüğünü görmek, düşmanlarına karşı dimdik ayakta durmaya ve onları alt ederek mutlak zafere tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Hıdır dedi ki:

    rüyada japonnlarla savastigini ve bize komsu ulke olduklarini gördüm savas esnasinda evime bomba düştü ev yerle bir oldu ve ruyada askerlerin zirhli araclarla turkiyenin guney dogusuna gittiklerini ve cok buyuk kayiplar verdigimizi kalan halkin ise dusmanla sokak savasi yaptigini gordum biryandan da komşu ülke ile birbirine yakın okullar yapmışiz savaş esnasında okullar karışıyor ülkemizin emniyet Müdürlüğünün adi degisiyor yerini asayiş müdürlüğüne bırakıyor halkımız sefil aç ve yorgun bir şekilde gördüm askerlerimizi kara operasyonunda gayet başarılıydi üstümüzde bombalar ucuyordu korkarak uyandim inşallah yorumu bize Türkiye ye ve milletimiz için iyi olur

  2. Ismail dedi ki:

    Selamunlaykum ben rüyamda mahallemiz cami imamini iftira ile hapse atıyorlar ve bunu başka bir hocanın telefonu daki hafıza kartı ortaya çıkaracaktır ama ortada 5 tane düşman var kimse buna cesaret edemiyor sadece hafıza kartının hapisteki hocaya ulaşması lazım ben görevi alıyorum ve operasyona başlıyorum ve nasıl oluyorsa 4 düşmanı geçiyorum ve son dusman da hapisteki hocanın hemen yanında oda yakınına bomba koymuş bende koşarak giderken dusman görüyor ve bombayı patlatmaya çalışıyor ve bende düşmana diyorum ki senden önce 4 dusman geçtim hepsi silah ile vurmaya çalıştı ama vuramadi ALLAH’IM IZIN VERMEDEN HICBIRINIZ BANA BİRŞEY YAPAMAZSINIZ DIYORUM ve tam bombanın yanından geçerken bomba patlıyor ama bomba havai fişek şeklinde patlıyor ve düşmana dinimizi yikamayacaginizi söylüyorum ve hafıza kartını hocaya veriyorum

  3. hanifi dedi ki:

    Ruyada bir petrol ofisine biri geliyor ve bir kişiye ateş ediyordu bizde yanımda bir kişi ile yolun kenarına geçip ona ateş ediyorduk ama otobüsün defalarca yanımızdan geçmesine rağmen ne o bizi vurabildi ne de biz onu vurabildik bide bi ara bi tanıdığımız bizim yanımıza gelip olayları izledi