Rüyada “Düşman” Görmek

Düşman
Rüyada düşman görmek, üzülmüş ve zelil bir halde ise düşmanlara galip gelmeye işarettir. Rüyada düşmanını görmek, sıkıntı, borç ve endişeye düşmektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek, bazı rivayetlere göre bu rüya iki türlü tabir edilir, düşmanını zayıf ve üzülmüş, fakir bir durumda görmek, ona galip gelmeye, sevinçli ve neşeli güçlü kuvvetli görmek ise mağlubiyet ve zarara uğramak ile tabir edilir. Rüyada düşman gören kimse, hüsrana uğrar yada aldatılır denilmiştir. Rüyada düşmanla konuşmak, bazı tabircilere göre, endişe duymak ve kandırılmak kuşku ve şüphe yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada düşman görmek, İslami tabircilerin görüşlerine, eğer zarar veriyorsanız, kırılmak ve üzülmek, düşmanınız size zarar ve korku veriyorsa sizin lehinize gelişecek güzellere delalet eder. Rüyada düşman askeri görmek, fakirlik ve kıtlık yaşayacağınız bir döneme girmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada düşmandan saklanmak, korku ve evham yaşamaya, üzüntü ve keder yaşamaya tabir edilir. Rüyada düşmanlarını görmek, çevrenizden eleştiri ve hoş olmayan sözler duymaya yorumlanır. Rüyada düşmana sarılmak, dostluk ve barışma olmasına veya elinize geçecek bir paraya, ganimete delalet eder.

Rüyada Düşmanla Konuşmak

Rüyada düşmanla konuşmak, sorunların sürmesine ve hala düşmanlık devam ediyorsa düşmanlığınızın bir süre daha devam etmesine işaret etmektedir.

Rüyada Düşmanla Tartışmak

Rüyada düşmanla tartışmak, beklenmedik bir habere ve bu haberden dolayı canınızın sıkılıp üzülmesine delalet eder. Rüyada düşmanla tartıştığını görmek, üzüntü ve keder yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Düşman Askeri Görmek

Rüyada düşman askeri görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre şehre düşman askerinin girdiğini görmek, o memlekette büyük sorunların ve sıkıntıların yaşanmasına ve rüya sahibinin bunlardan etkilenmesine işaret eder.

Rüyada Düşman İşgali Görmek

Rüyada düşman işgali görmek, İslami tabircilerin yorumlarına göre, düşmanın işgal girişimini gören kimse, korkusundan emin olur ve zararlardan korunur denilmiştir.

Rüyada Düşman Öldürmek

Rüyada düşman öldürmek, bazılarına göre ömür vermek derler, rüya alimlerinin görüşlerine göre murat ve isteğinin kolayca yerine gelmesidir.

Rüyada Düşmandan Kaçmak

Rüyada düşmandan kaçmak, korkularından kaçmayıp yüzleşmesi gerektiğine ve ümitsizliğe düşmemek için gayret etmeye yorumlanır.

Rüyada Düşmandan Saklanmak

Rüyada düşmandan saklanmak, korkmak ile tabir olunur bu rüyayı gören kimse kendi güç ve kuvvetinden dolayı azametinden korkmasına ve düşmanlarına karşı akıllı olmaya yorumlanır.

Rüyada Düşmanı Kovmak

Rüyada düşmanı kovmak, sevinç ve neşeli haberlere delalet eder. Rüyada düşman görmek, korkulardan emin olmak ve kazanç yaşayacağınız olaylara ermek manasına gelir.

Rüyada Düşmanla Barışmak

Rüyada düşmanla barışmak, zafer ve mükafat ile yorumlanır. Rüyada düşmanıyla barıştığını gören kimse umadığı bir anda mal ve mülk elde edecek zenginliğe kavuşur denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca