Rüyada “Dünya” Görmek

Dünya
Rüyada Dünya görmek, bazı rivayetlere göre hilelere, zorluğa ve sözünden dönmeye işarettir. Rüyada dünyayı görmek, kadına ve çok mala yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dünya Görmek

Rüyada Dünya görmek, kadına, mal, mülk ve dünyalık şeylere sahip olmak ve onlardan istifade etmeye işarettir. Rüyada dünyayı görmek, iyi huylu bir zevceye veya dünyalık bir mala malik olmaya yorumlanır. Rüyada Dünyayı terk ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin hanımını boşayacağına işarettir. Rüyada dünyanın içindeki tüm canlıların öldüğünü ve kendinden başka kimsenin kalmadığını görmek, rüyayı gören kimsenin gözlerinin kör olma ihtimaline karşı dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Dünya görmek, hilelere, zorluğa ve söz verip sözünü tutmamaya delalet eder. Rüyada dünyanın döndüğünü görmek, bazı tabircilere göre de mal, mülk, servet, para ve kıymetli bir şeye sahip olmaya yorumlanır. Rüyada dünya haritası, gören kimse için alimlerin görüşlerine göre bir kadına ve çocuğa işaret eder bekar ise evlenir, Rüyada dünya haritasını kadın görmüş ise muradına erer, birini sever ve istediği gibi ilişkisi olur denilmiştir.

Rüyada Dünyayı Görmek

Rüyada dünyayı görmek, itibar sahibi bir adama ve makam, mevki elde etmeye bekar için evlenmeye işarettir. Rüyada dünya görmek, mal, mülk, evlat ve hanım ile onlarla hayatının güzelliği ile yorumlanır.

Rüyada Dünyanın Döndüğünü Görmek

Rüyada dünyanın döndüğünü görmek, işlerinin yoluna girmesine ve beklediği gibi güzel gelişmelerin meydana gelmesine yorumlanır. Rüyada uzaydan dünyanın döndüğünü görmek, ters giden her şeyin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Dünya Sonunu Görmek

Rüyada sonunu görmek, işlerin ters gitmesine ve beklenmedik olayların gerçekleşmesine tabir edilir. Rüyada dünyanın sonunun geldiğini görmek, rızık ve kısmet yönünden sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Dünya Küresi Görmek

Rüyada dünya küresi görmek, dünya görmek ile aynı yorumlanır. Rüyada dünya küresini gören kimse, dünyayı görmüş gibi müjde ve sevinç, eş ve aile ile rüyası yorumlanır.

Rüyada Dünya Haritası Görmek

Rüyada dünya haritası görmek, vaaz ve nasihat etmeye hanım ve çocuklar ile yorumlanır. Rüyada dünya haritası gören kimsenin maişeti genişler ve nesli çoğalır rızkı artar denilmiştir.

Rüyada Dünya Savaşı Görmek

Rüyada dünya savaşı görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre düşmanlık muhabbet ve dostluğa işarettir. Rüyada dünya savaşı çıktığını görmek, korku ve endişe duyulacak bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Rüyada Dünya Dışı Varlık Görmek

Rüyada dünya dışı varlık görmek, olmayacak işlerin gerçekleşmesine ve beklenmedik sürpriz gelişmelere ve bilmediğini öğrenen ve öğreten kimselerden alacağınız eğitime işaret eder.

Rüyada Dünya Dışına Çıkmak

Rüyada dünya dışına çıkmak, inatçı, değerli, yüksek bir şahıs olduğuna ve düşmanlarına karşı galip geleceğine işarettir. Rüyada dünya dışına çıktığını görmek, başarı ve sevinç zor işleri başarmaktır.

Rüyada Dünyayı Uzaydan Görmek

Rüyada dünyayı uzaydan görmek, istemediği bir işi yapmak zorunda olan kimseye, istemeden birini kırmaya delalet eder. Rüyada uzaydan dünyayı görmek, menfaat ve taşınmak yada iş değişikliğine işaret eder.

Rüyada Dünyanın Yok Olduğunu Görmek

Rüyada dünyanın yol olduğunu görmek, elem ve tasaya kedere düşmeye işarettir. Rüyada dünya görmek, hayırlıdır, ama yıkıldığını yada dünyanın yerle bir olduğunu görmek, zarar ve ziyana uğramak mağlup olmak ile yorumlanır.

Rüyada Dünya Atlası Görmek

Rüyada dünya atlası görmek, uydurulan uydurma şey ve boş işlerden uzaklaşmaya tabir edilir. Rüyada dünya atlasını görmek, maksat ve gaye ve istek demektir, bu rüyayı gören istediğini kolayca elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Dünyada Olmayan Hayvan Görmek

Rüyada dünyada olmayan hayvan görmek, hilelere, zorluk yaşamaya ve utanacağı bir duruma düşmeye yorumlanır. Rüyada dünyada yaşamayan değişik bir hayvan görmek, ummadığınız birinden zarar görmeye veya bir konuda yanlış anlaşılmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca