Rüyada “Dümbelek” Görmek

Dümbelek
Rüyada dümbelek görmek, oyun ve eğlence aleti olduğu için mekruh ve dolayısıyla rüyası hayırsızdır. Rüyada dümbelek görmek tabirinde ihtilaf vardır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dümbelek Görmek

Rüyada dümbelek görmek, devlet başkanı ve hükumet erkanı için hayırlıdır. Çünkü Aleyhissalâtü vesselam Efendimiz gazaya çıktıklarında dümbelek çaldırırdı. Rüyada dümbelek çaldırmak, makam ve mevkiye ve devlet adamlarının zaferine veya devletin alinin kazanç ve karının artmasına delalet eder. Rüyada dümbelek sesi duyduğunu görmek, bir şey için büyük bir hazırlık yapacağına ve istediği şeyin hayırla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada dümbelek görmek tabirinde ihtilaflar olsa bile kimilerine göre bu rüya hayırlı ve müjde habercisidir.

Rüyada Dümbelek Çalmak

Rüyada dümbelek çalmak, elinde dümbelek çaldığını gören kimse üzülür ve sıkıntıya düşer. Dümbelek oyun ve eğlence aleti olduğu için mekruh sayıldığı ve hayırsız tabir edildiği rivayet olunur.

Rüyada Dümbelek Sesi Duymak

Rüyada dümbelek sesi duymak, bir başkasının dümbelek çaldığını görmek, elem, tasa ve keder ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dümbelek sesini duymak, işlerinin ters gitmesidir.

Rüyada Patlak Dümbelek Görmek

Rüyada patlak dümbelek görmek, beklediği bir işin kendi lehine sonuçlanmayacağına veya seyahat için hazırlık yapan biri için yola gitmekten vazgeçmesine tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca