Rüyada “Dülger” Görmek

Dülger
Rüyada Dülger Görmek, İslami ilimleri öğrenen ve öğreten kimseye işaret eder. Rüyada doğramacı görmek, çalışkan ve terbiyeli adama işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dülger Görmek

Rüyada dülger görmek, Kirmanî’ye göre dülger rüyası halka İslami ilimleri ve edebi öğreten, işlerini ölçülü ve belli bir ayarla düzelterek yapmaya çalışan terbiyeli bir adamdır. Cabir’ül Mağribî’ye göre de mahalle mektebi muallimi, halkın eğitimi ve işlerinin düzeltilmesi için çalışan birisine işarettir. Rüyada dülgerci görmek, başarılı ve çalışkan bir adama delalet eder. Rüyada doğramacı görmek, bir şey doğrayan ve doğrandığını gören kimse, amacına ulaşır denilmiştir. Rüyada tahta doğramak, zorluğa ve sözünden dönmeye işa­rettir. Rüyada demir doğramak, bazı tabircilere göre de mal, mülk, servet, para ve kıymetli bir şeye sahip olmaktır.

Rüyada Tahta Doğrayan Birini Görmek

Rüyada tahta doğrayan birini görmek, işlerini birbirine danışarak yapan iki dost olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tahta doğramak, birbirine şiddetle düşman olacak kimselere işaret eder.

Rüyada Demir Doğrayan Birini Görmek

Rüyada demir doğrayan birini görmek, kabahat ve kötü sayılan işleri terke, sonradan uydurulan uydurma şey ve boş işlerden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada Doğramacı Görmek

Rüyada doğramacı görmek, maksat ve gayelere işaret eder, bir şeyler kestiğini ve doğrandığını gören kimseye dülgerci denir, bunu rüyada gören kimse muradına kavuşur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca