Rüyada “Duhan Suresi” Görmek

Duhan Suresi
Rüyada Duhan Suresi Görmek, Allah tarafından zenginlik ve servet sahibi olmaya tabir edilir. Duhan suresi anlamı, hayırdır. Duhan suresi okumak berekettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Duhan Suresi Görmek

Rüyada Duhan suresi görmek, tamamen veya kısmen görmek, bahtın açıklığına ve çok ibadet etmeye delalet eder. Duhan suresi anlamı, bol rızık, çok yardım görmek ve geceleri çok ibadet etmek anlamına gelir. Rüyada Duhan Suresini Okumak, verdiği sözü tutan ve her kes tarafından sevilen kimseye işaret eder. Rüyada Duhan suresi dinlemek, dertli ve sıkıntılı olan kimse için istediğine nail olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Allah tarafından zenginlik ve servet sahibi, rızkı bol ve geniş, çok yardım edenlerden olur.

İmâmı Nablûsi (r.a.) şöyle buyuruyor: Yüksek mertebelere nail olup düşmanın şerrinden kurtulur.

İbni Kesir (r.a.) diyor ki: Zalim ve gaddarların şiddetli saldırılarından, kabir ve cehennem azabından emin olur.

Kirmâni (r.a.) diyor ki: Dünya’ya talepten vazgeçen, verdiği söze Sadık ve halis kalpli Müslüman olur.

Rüyada Duhan Suresi Okumak

Rüyada Duhan suresi okumak anlamı veya okunduğunu duymanın dinlemenin yorumu; hayır ve iyilik anlamına gelir bu sureyi okuduğunu gören arzu ettiği hayırlı şeylere kolayca erişir ve her dilediği hayırlı istekleri güzel bir şekilde neticelenir.

Rüyada Duhan Suresi Dinlemek

Rüyada duhan suresi dinlemek veya duymak; İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Duhan Suresi’ni tamamen veya kısmen, Rüyada duhan suresi okuyan veya okunduğunu gören kimse, geceleri ibadet ve tâat ile meşgul takva sahibi olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca