Rüyada “Düğme iliklemek” Görmek

Düğme iliklemek
Rüyada düğme iliklemek maddi menfaat elde edeceğiniz bir döneme işaret eder. Rüyada düğme iliklediğini görmek, beceri ve mağfireti artan biri demektir.

Rüyada Düğme iliklemek

Rüyada düğme iliklemek niyet ettiğiniz ve uzun zamandır istediğiniz şeyleri kolayca sahip olmanıza, düğmeyi iliklerseniz hayırlı işler yapmaya, düğmeyi ilikleyemediğinizi görmek utanç duyacağınız bir an yaşamanıza rüyanız tabir edilip, yorumlanır. Rüyada düğme iliklediğini görmek, bol kısmetli ve nasipli kimselerle birlikte olmanıza  rivayet edilir. Rüyada pantolon iliklediğini görmek, talihsizlik ve uğursuzluktur. Rüyada renkli düğme iliklediğini görmek, şans ve başarı ile yorumlanır. Rüyada düğme iliklemek, emeklerinin karşılığını almaya tasvir edilir. Rüyada ceket iliklemek, sıkıntılardan sonra feraha ve rahata ermeye ve bol nasibe işaret eder.

Rüyada düğme iliklemek, uzun zamandır eklediği bir işten hayırlı sonuçlar gelmesi ile bol kazanca delalet eder. Rüyada altın düğme iliklemek, para ve bol kazanca işarettir. Rüyada gümüş düğme iliklemek, sağlık sorunu yaşamaya tabir edilir. Rüyada düğme iliklemek, emeklerinin çabalarının karşılığını almaya yorumlanmaktadır. Rüyada gömlek iliklemek, sorunlarını bir tarafa bırakan ve hayatına tekrardan bağlanan kimseyle güzel bir dostluk veya arkadaşlık kurmanıza işarettir.

Rüyada Düğme iliklediğini Görmek

Rüyada düğme iliklediğini görmek, hayırlı kısmetli iş kapılarının açılmasına ve başarılı olmaya tabir edilir. Rüyada düğme iliklemek, karlı ve kazançlı işler yaparak muvaffak olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Gömlek Düğmesi İliklemek

Rüyada gömlek düğmesi iliklemek, rüya sahibinin nasipli olması ve eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi anlamına gelir. Rüyada gömlek düğmesi iliklediğini görmek, hayatının düzene girecek olmasına ve hayırlı, güzel bir aileye sahip olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kol Düğmesi İliklemek

Rüyada kol düğmesi iliklemek, yolunda giden bir ilişkiye sahip olmaya ve çevresinde sevilen bir kimseye tasvir edilir. Rüyada kol düğmesi iliklediğini görmek, şansızlık ve talihsizliklerin peşine bırakması ile huzura kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Ceket Düğmesi İliklemek

Rüyada ceket düğmesi iliklemek, sıkıntılarından ve dertlerinden tek tek kurtulmaya ve rahat etmeye yorumlanmaktadır. Rüyada ceket düğmesi iliklediğini görmek, iş hayatı ile ilgili doğru kararlar vererek mutlu olmasına rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Düğmesini İliklemek

Rüyada başkasının düğmesini iliklemek, maddi ve manevi olarak rahatlamaya ve güzel bir hayata sahip olmaya rivayet edilir. Rüyada başkasının düğmesini iliklediğini görmek, istediği gibi bir hayata sahip olmaya ve para sıkıntısı yaşamayacak olmaya yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca