Rüyada “Düğme” Görmek

Düğme
Rüyada düğme görmek, altın veya gümüşten olursa büyük bir servete işarettir. Rüyada düğme görmek, paradır. Rüyada düğme iliklediğini görmek, kısmettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Düğme Görmek

Rüyada düğme görmek, ümitlerinin boşa çıkmayacak bir anlaşma yapacağına işarettir. Rüyada beyaz düğme görmek, bekar bir kimse beyaz düğme görse kısa süre içinde evliliği olacağının alametidir. Rüyada siyah düğme görmek, can sıkıntısı veya hüzün yaşayacağınız bir döneme girmeye delalet eder. Rüyada düğme görmek, bazı yorumculara göre iki şekilde tasvir olunur. Erkek için memuriyet, kadın için evine bağlı sevgili muhabbetli olmak için büyük yenilikler yapmak anlamına gelir. Rüyada düğme kopması, ayrılık veya terk edilme anlamına gelir. Rüyada renkli düğme görmek, neşeli ve sevinçli bir hanıma veya iyi huylu ve sevecen bir adam ile kurulacak bağa delalettir. Rüyada mavi düğme görmek, evli biri için erkek evlada işaret eder. Bir başka tabircilere göre, müjde demektir. Rüyada düğme iliği görmek, hazır bir işe, umutsuz olduğu bir işte başarı sağlamaya ve başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada ceket iliklemek, başarıya veya memuriyete tabir edilir. Rüyada gömlek iliklemek, sevineceğiniz bir seyahate davet edilmek ile yorumlanır.

Rüyada düğme görmek, bazı tabircilere göre bu rüya, paraya da da işarettir. Bir bekarın rüyada düğmesini iliklediğini görmek, rüya görenin evleneceğine işarettir. Eğer evliyse, dağınık işlerini bir araya toplayacağına işarettir. Rüyada Düğme Almak, kısmet ve paradır. Rüyada düğmeye basmak, uyarı ve ikaz edilmeye, nasihat almaya veya nasihat etmeye yorumlanır. Rüyada düğmenin kırılması, şanssızlık ve elinden çıkacak para anlamına gelir. Rüyada düğmenin  koptuğunu görmek, sevgili kimseler için ayrılık, evli kimseler için aile içinde ufak bir tartışma yaşanacağının alametidir. Rüyada gömleğinin düğmesinin koptuğunu görmek, hazırlanmak ve erişmek anlamına gelir. Rüyada gömleğin düğmesini iliklemek, bekar için evlilik veya düğün hazırlığı anlamına gelir. Rüyada ceket düğmesi görmek, sevinç ve neşeli haberlere delalet eder.

Rüyada Düğme İliklemek

Rüyada düğme iliklemek, hazır olmak veya hazırlık yapmak anlamına gelir. Rüyada düğme iliklediğini görmek, beklediği bir işin istediği gibi sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüyada düğme görmek, bazı tabircilerin görüşlerine düğme iliklemekten daha hayırlıdır, çünkü para ve kazanç temsili olarak görülür düğme.

Rüyada Düğme Koparmak

Rüyada düğme koparmak, ayrılık ve uzaklaşmak anlamına gelir. Rüyada düğme kopardığını görmek, üzülmek ile tabir edilir. Rüyada düğme kopması, hüsrana uğramaktır. Rüyada düğmenin koptuğunu görmek, başarısızlık ile sonuçlanacak her şey ile tabir edilir.

Rüyada Düğmeye Basmak

Rüyada düğmeye basmak, iş değişikliği yada ev iş adresi değişikliğine delalet eder. Rüyada düğmeye basmak ve kaymak, tesadüflere ve güzel rastlantılara işaret etmektedir.

Rüyada Düğme Açmak

Rüyada düğme açmak, muradına kavuşmak ve nihayet oldu demek anlamına gelir. Rüyada düğme açtığını görmek, rahata kavuşmak ve huzur bulmak, dinlenmek anlamına gelir.

Rüyada Düğme Sökmek

Rüyada düğme sökmek, istemediği birini hayatından çıkarmak ve mesafe koymak anlamına gelir. Rüyada düğme söktüğünü görmek, ayrılık ve araya girecek mesafeler ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Düğme Dikmek

Rüyada düğme dikmek, hanım kimse için sefahat ve barış anlamına gelir. Rüyada düğme diktiğini gören kimse, amacına ulaşır, bekar biriyse en kısa sürede istediği biri ile evlenir denilmiştir.

Rüyada Eksik Düğme Görmek

Rüyada eksik düğme görmek, birlik ve beraberlik içinde süren bir dönemin son bulmasına geçici bir süre sorunlar yaşanacağına işarettir. Rüyada giysisinin veya hırkasının düğmesini eksik görmek, bunalıma gireceğine veya yalnızlık duygularına kapılmaya yorumlanır.

Rüyada Düğme İliği Görmek

Rüyada düğme iliği görmek, bunalmak ve endişeye, çözülmesi beklenen şeylere, rahatlık ve sevince işarettir. Rüyada düğme iliklerini gören kimse, ev yada araba sahibi olur denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca