Rüyada “Düğme Dikmek” Görmek

Düğme Dikmek
Rüyada düğme dikmek aile içi geçim ve maişet sıkıntılarına karşı tedbir almaya işarettir. Rüyada düğme diktiğini görmek, her işte muvaffak olmaktır.

Rüyada Düğme Dikmek

Rüyada düğme dikmek rüya sahibi için hanede yaşanacak bazı üzücü olaylar yaşamasına ve hayırlı tedbirler alacağınıza tabir edilir. Rüyada düğme diktiğini görmek herkes tarafından sevilmeyen kimse tarafından kötü söz duymak ve eleştirilmek ile rüyanız tasvir edilir. Rüyada gömleğe düğme diktiğini görmek, zengin ve saygın bir kimse ile evlenmeye delalettir. Rüyada düğme diken birini görmek, zarar ve ziyandan emin olmak, işlerini ve buyruklarını yaptıracak biri ile dostluk kurmak ile tabir edilir. Rüyada altın düğme dikmek, mal ve bol kazanca yorumlanmaktadır. Rüyada gümüş düğme dikmek, miras yemek, haramdan sakınmak ve şahsınıza kalacak olan servet, ganimet anlamına gelir.

Rüyada düğme dikmek, hanımı ile arasında çıkacak olan bir tartışma yüzünden sıkıntı yaşayacak olma anlamına gelir. Rüyada mavi düğme dikmek, şans ve kısmet ile tasvir edilir. Rüyada düğme diktirmek, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacak olmasına işarettir. Rüyada düğme dikmek, İslami yorumlara göre huzur, refah geçim ve işlerinde başarılı olan kadın ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Düğme Diktiğini Görmek

Rüyada düğme diktiğini görmek, hoş olmayan davranış ve sözlerde bulunarak kalp kırmaya ve tepki görecek olmaya yorumlanır. Rüyada düğme dikmek, istediğini elde etmeye ve emeline kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Düğme Dikilmesi

Rüyada düğme dikilmesi, bazı rüya tabircilere göre, sıkıntı ve üzüntü olarak yorumlanmaktadır. Rüyada düğme diktiğini görmek, sevdiği bir kimse ile mutlu ve huzurlu bir kurmaya evlenmeye tasvir edilir.

Rüyada Gömleğe Düğme Dikmek

Rüyada gömleğe düğme dikmek, özel hayatında sıkıntılı bir dönem geçirmeye ve mutsuz olunacak olaylar yaşamaya işarettir. Rüyada gömleğe düğme diktiğini görmek, aile ve iş hayatında bazı sorunlar yaşamasına ve iş değişikliği yapmaya tabir edilir.

Rüyada Yorgana Düğme Dikmek

Rüyada yorgana düğme dikmek, hane içinde yaşanan bazı olaylar yüzünden üzülmeye ve sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüyada yorgana düğme diktiğini görmek, zaman içinde sıkıntılarından kurtulmaya ve aydınlığa kavuşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Perdeye Düğme Dikmek

Rüyada perdeye düğme dikmek, aile içinde huzuru ve birliği sağlamak, huzurlu bir ortamda yaşama anlamına gelir. Rüyada perdeye düğme diktiğini görmek, sadakatli ve fedakar bir kimse olmaya, ailesi için elinden gelenin fazlasını yapmaya tabir edilir.

Rüyada Yeşil Düğme Dikmek

Rüyada yeşil düğme dikmek, rüyayı gören kişi erkek ise maddi açıdan dara düşmeye, kadın ise sevinç ve mutluluktur. Rüyada yeşil düğme diktiğini görmek, hayırlı olacak bir işe sahip olmaya ve bol kazançlı işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Düğme Dikmek

Rüyada siyah düğme dikmek, korku ve endişelerinden kurtularak yeni atılımlarda bulunmaya ve muvaffak olmaya işarettir. Rüyada siyah düğme diktiğini görmek, kötü geçen günlerin ardından yaşanacak güzel günlere ve huzurlu bir yaşama rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Düğme Dikmek

Rüyada beyaz düğme dikmek, olmasını çok istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşmaya ve mutlu olmaya tabir edilir. Rüyada beyaz düğme diktiğini görmek, aile ve iş hayatında başarılı olmaya, imrenilen bir kimse olma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Gömleğe Düğme Dikmek

Rüyada beyaz gömleğe düğme dikmek, çekilen dert, cefa ve sıkıntıdan sonra güzel günler yaşamaya ve huzurlu olma ile rivayet edilir. Rüyada beyaz gömleğe düğme diktiğini görmek, yeni bir işe sahip olmaya ve geçim sıkıntısı yaşamadan hayatında devam etmesi anlamına gelir.

Rüyada Cekete Düğme Dikmek

Rüyada cekete düğme dikmek, kısa süreli bir ayrılık yaşamaya ve bundan dolayı pişmanlık yaşama ile tabir edilir. Rüyada cekete düğme diktiğini görmek, yeni işlere imza atmaya ve mevki sahibi olma ile yorumlanmaktadır. Rüyada düğme dikmek bazı tabircilerin görüşlerine göre, kadın için hayırlı ve iyi geçim, erkek için gayret ve sabır ile kazanılacak mal ve mülk ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. aygül dedi ki:

    iyi günler rüyamda mezarı açıp ananem ölmüş oluyor onun kefeninde sökük olduğunu düşünüyorum ve annemle mezarı açıp ben söküğü dikiyorum iğne benim elimde oluyor yorumlarsanız sevinirim bu arada ananem hayatta

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca